Onderbouw Jeugd

Voor vragen over de teams die in de submenu’s staan opgenomen, kunt u contact opnemen met de coordinator via:

onderbouw@scexcelsior.nl

Teamindeling 2021-2022

JO13-1
Altenburg, Lucas van
Ayadi, Jaouad
Claassen, Sem (K)
Graaf, Zipper de
Guepin, Sweder
Heestermans, Maurits
Kaba, Mouhamed
Lely, Max
Maa, Stijn de
Neven, Jonas
Ozturk, Mehmetay
Rodrigues, Michael
Rozendaal, Girailey
Schroeff, Seth van der
Turney, Ismail
Voogt, Mats
.
JO12-1 JO12-2
Wijma, Bram Ogbasilasie, Julian
Owen de Haan Oostenbrink, Jaden
Rimon, Qiyairo Abraha, Nathan
Clecio, Ricardo Tavares Cardoso Sipahi, Sirat
Daghmoumi, Wassim Kassrioui, Safoane
Gunneweg, Philippe Smeele, Jesse
Schulz, Marius Abbadi, Mohammed
Feddahi,Arsalaan Cramer, Gijs
Akarkach, Rayan Loic van der Bruggen
Gaga, Abdellila Korving, Luuk
.
JO2-3 JO12-4
Brouwer, Stijn Ast, Kostan van
Dijk, Maas van Bergen Walraven, hein van
Kassrioui, Amin Bos Cueva, Javier van den
Pols, Andy Visser, Quinten de
Quasghiri, Maher El Essakkati, Mohamed
Peterson, Thomas Fissoune, Ilyas
Tarraz, Bilal Lieburg, Jack van
Tahzib, Micah Seebregts, Sixten
Bakhtiar, Uzair Slager, Axel
Hermes, Nigel Stap, Job van der
.
JO12-5 J012-6
Bakker, Nick Lahmar, Nisrine
Koevermans, Jason Ben Addi, Yasmine
Minderhoud, Hugo Unleur, Damla
Rooij, Luc van Heavenly,  Emnes
Thakoer, Shakti Almeida Monteiro, Joelle
Dubois, jacob Pullens, Siem
Woldebruk, Zakariya Zhar, Jad
Voorspuij , Lucas Teeuwen, Casper
Wijsenbeek, Philippe Unluer, Berke
Willems, Arian M Toorenvliet, Duco
.
JO11-1 JO11-2
Merdan Steege, Pepijn ter
Giessen, Don van der Knezevic, Damien
Brusse, Sem Bouhlal, Soufian
Vermeulen, Levi Hoogenstraaten, Thijs
Meijboom, reinout Akbulut, Alper
Schroef, Daan van de Te Shawn
Cruden, Cedairo Fer, johnay
Hellendoorn, Gijs Hoekman, Dex
Fibbe, Teun Marsman, Ole
Azaim, Ismail
.
JO11-3 JO11-4
Burgers, Oscar Peterson, Felix
Pruijn, Thomas Pastwa, Julius
Kella, Rayan Swart, Victor
Er, Mahir Bergen Walraven, Lex van
Kuiken, Tibbe Heetman, Jip
Ottevangers, mees Janssen, Casper
Douma, Ties Romijnsen, Wieger
Eijk, Julian van Wal, Friso van der
Dogan, kuzeij Stoep, Xavi van der
.
JO10-1 JO10-3
Sluijter Job Minderhoud, Bas
Hage, Samuel Messaoudi, Abdelhak
Ali, Ayman ten Braak, Ruben
Arif, Leonard Smiths, Jonas
Welten, Maes Manuel, Mik
Derbeder, Aras Jaxon Oostenbrink
Cohen, Boaz Mahir Essekati
Heerkens, Fedde Jort Hoevenaar
.
JO10-4 JO10-5
Langejan, Casper Kasper Fokkens
Hmamouch, Zinedine Sepp Goudswaard
Ismael Woldebruk Jaydon Blokland
Kimani, Felix Bas Padmos
Bryan Wigmans Djaylicio Vieira Mascarenhas
Tekinalp, Eray Lex Emmerik
Klijn, Reinder Kidane Luchanzo
Salvador Condes Tim Kuijsten
.
JO10-6 JO10-7
Jules Weber Jolle Nijman
Huib Schoemackers Phillipe de Visser
Abraha Minas Mouad Ajdad
Ilajah Seedorf Otto Zwinkels
Lex Bode Melein, Benjamin
Ravi vd Meer Justi Lint
Imran Kassrioui Laurens Swart
Hidde Mulder Otto Guepin
.
JO10-8 J010-2 (J09)
Benjamin Nouri Meulen, Mats ter
Mert Bicaki Ngadiman, Jahmairo
Mats Foncke Schaad, Jessy
Jovan Gvozdenac Everon, Jazz
Maxim Neve Leatemia, Mayson
Tijn Welles Bouhlal, Rayan
Tom Winkster Garone, Cristiano
Lucas Hageman Iqachoura, Sami
.
J08-1 meetrainen met (J010-2)
Stepanjan,  Mikeal Schoenmaeckers, Feyo
Mataich, Amir Weezenberg, Gael
Smeets, Thom
Boutkabout, Aiden
Hennep, JJ
.
Meetrainen met de J08
Meijboom, Julius
Hoogenstraaten, Sam
Reemnet, Jacelino
Agzannay, Zayd
.
Champions League
Barcelona AC Milan
Karl Wijma Abawi, Kyan
Barendregt, Tijn Augusteijn, Jacopo
Cephe, Emir Bruin, Maas de
Poelman, James Heijde, Alexander van der
Schoufour, Sam Poel, Jaro van der
Touw,Koen van der Poelman, James
Weber, Jules Splunder, Jan van
Nieuwveld, Tim Schoenmaeckers, Feyo
Hoogenstraaten, Sam Nap, Carsten
.
Manchester City AS Roma
Coenen, Florian Assies, maximo
Ebus, Timo Bax, Wytze
Essakkati, Imran Hesselmann, Neal
Jonkers, Mink Horsten, Quinten
Romero Torcida, Samuel Raghani, Milhan
Sno, Givanyo Rossem, Tobias van
Weusthof, Fedde Talic, Cinar
Frank van Koppen Veenstra, Tijn
Muijs van de Moer, Edward Meijboom, Julius
.
Dortmund Juventus
Er, Kuzey Crijntje, Arseni
Ikachoura, Daoud Doorn, Morris van
Katawazai, Bahir Drapers, Jean
Mrimare, Ismael Hendrikse, jack
Neves  do Rosario Silva, Kaio Pool, Rayno
Noordenne, Naut van Semedo, Devanio
Ormondt, Hans van Stijger, Tom
Sijbers Mejias, Alego Terlouw, Joshua
Reemnet, Jacelino Weezenberg, Gael
.
Europa League
Anderlecht Bayern Munchen
Beek, Isaiah Arikan, Koray
Esser, huib Hoogh, Melle de
Etman, Joep Houta, Anwar
Hesselmann, Owen Kicken, Valentijn
Pauw, Ties de Kras, David
Tonino, Manuel Louwerens, Diaz
Weele Vincent van der Nijman, Bas
Zaroual, Mohammed Faouzi Rouw, James
.
Celtic Vitesse
Delgado Goncalves, Mick Adriaanse, Olivier
El Arkoubi, Imran Bruijn, Maxim de
El Hamdaoui, Liam Hoorn, Tom
Haan, Karel de Julius Lahnstein
Hoek,  Jonathan Karssen, Wouter
Letzer, Isaac Kassou, Zakaria
Schnellen, Tijn Lakhyali, Benyamin
Smeele, Seger Polak, Vinycio
.
KV Mechelen Benfica
Bhattoe, Milan Goudswaard, Niek
Cephe, Kaan Bas, Beyazit
Hodzic, Leon Fibbe, Daan
Mastouri, Ziyed Graaf, Roef van de
Sukul, Taj Kuiken, Maas
Westrhenen, Constantijn van Lieburg, Nout van
Winegram, Yoel Salet, Laurens
Cruden, Kyan Stam, Thomas
.
Schalke 04 Southampton
Azghari, Yassir Cadi, Adam
Boidi, Oliver Dalmeijer, Kris
Janssen, Simon Koene, Mick
Mastouri, Omar Laar, Storm
Middendorp, Luuk Lampe, Maas
Neslo, Nathan Man, Ewout
Nouri, Amir Pastwa, Marnix
Ploeg, Deene van der Prevaes, Lean
.
World Cup
Brazilie Argentinie
Adriaanse Aubel
Gabs II  Tange Ndi Barendregt
Poelman Hennep
Rosmalen Riphagen
El Arkoubi, Safoune Ruiter
.
Duitsland Holland
Kessrioui Rouw
Piekaar Splunder
Tonino Welten
Adam Woldebruk
.
Italie Nigeria
Heijde Cabral Ramalho
Loen Dalmeijer
Reintjes Rossem
Vandehoek Van Dijk
.
Spanje Uruguay
Hachioui Dirkzwager
Heerema Fock
Kras Izmar
Smit Lampe
Verburg
.
Vrouwen
Beloften MO17
Bezemer, Chloë
Ardon, Rachelle Bierman, Lizzy
Berkel, Annabel van Clerq, Michelle le (K)
Blom, Shirley Dutilh, Lou
Coelho Aurelio, Stephanie Gisbergen,Dian van
Delft, Zenna van Helderman, Irem
Hemminga, Lot  (K) Hompot, Carla
Homan, Chelsea Houwelingen, Manoah van
Jong, Yasmine de Jacobs Pardinas, Julia
Laamouz, Kamar Kaam, Aimee van
Lim, Isabella Mol, Lieve
Mrabti, Dania Rijsbergen, Fay van (K)
Ommeren, Ravalcheny van Silva Demi, Ciara
Santos, Jennifer Swart /Klijberg , Yora de
Snijders, Fleur Vles, Sarah
Stam, Fleur
Wooning, Luna
.
MO16 MO14
Akhatab, Maisam Aarnoutse, Noa
Apang, Maitara Amouri, Aya
Assaih, Aya Ast, Lima van
Barkouki, Amira El Clercq, Nadine le
Hemmen, Milou Erol, Cylin
Hoff, Britt van ‘t Heerebout, Ramira
Houwelingen, Felise van Heumen, Ashley van
Kamerman, Vlinder Kleinveldt, Chelsey (K)
Koopman, Bo (K) Maarel, Marije van der
Kroon, Nikita (K) Meij, Karlijn van der (K)
Pakasklyté Edhart, Cynthia Mowlabaks, Sandia
Riddle Sakia, Jeraina Rij, Sienna van
Schroevers, Jescilya Schapendonk, Dana
Thomas, Aleysha Smit, Jada
Vermeulen, Nova Vaes, Jackie
Visser, Loeka Valentijn, Jill
Werf, Mandy van der Ysselsteyn, Lizzy
.
MO13 MO12
Aanen, Daphne Albai, Amélie
Baydar, Dilara Baakoun, Basma (K)
Breinburg, Adannayah Bakas, Sara
Buijs, Alyson El Hachioui, Maroua
Delgado Gomes, Ginayra Godron, Vita
Dutilh, Mae Kuijsten, Lara
Esveld, Myrthe Scheurwater, Suze (K)
Esveld, Sterre (K) Somerg, Muze
Even, Roos Wong-si-kwie, Charlisa
Gooijer, Sanne de
Haanskorf, Honolulu
Katwijk, Maybrit van
Langstraat, Femke
Mudde, Skye
Pektok, Kayra
.
MO11 MO10
Bax, Berit Boogaart, Meve van den
Collaert, Emma (K) Calim, Ilayda (K)
Dormoy, Jovielle Corinde, Elin
Franken, Isis Fraenk, Jacyntha
Groenendijk, Ginger Passchier, Florence
Lahmar, Kamilia Pee, Fenne de
Langejan, Wende Pool, Roxy
Noordhoff, Noortje Zohre, Paris (K)
Slager, Ella

Teams en foto’s van voorgaande seizoenen zijn hier te vinden op de archief website.

Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder