Senioren

SBV Excelsior Onder 21

Bovenste rij van links naar rechts: Bob Roodenburg, Serano Seymor, Delano Gouda, Raphael Eyongo, Daan Luurssen, Machiel Kadijk, Tarik Ikachoura, Beau Maas, Ismael Lazrek.
Middelste rij van links naar rechts: Maurice Huber (fysiotherapeut), Dick van Stralen (krachttrainer), Jurrian Eerden, Tuna Tekten, Nelson Konings, Pascal Kuiper, Steyn Gerritsen, Azzam el Nasri, Sitesh Randjitsingh (teammanager), Wouter Korteweg (keeperstrainer).
Onderste rij van links naar rechts: Semmo van Loon, Quinten Felter, Brent Vugts, Patrick de Werk (assistent-trainer), Marinus Barendregt (trainer/coach), Richard van Capell (assistent-trainer), Sven Dijkgraaf, Tibeau van Leerdam, Quinten van der Ent.
Niet op de foto: Noa Dundas en Jonathan Mendes Rodriques.

 

Excelsior Vrouwen Beloften 

Bovenste rij van links naar rechts: Luna Wooning, Dania Mrabti, Shirley Blom, Fleur Snijders, Lot Hemminga, Fleur Stam, Ravalcheny van Ommeren, Rachelle Ardon, Annabel van Berkel.
Onderste rij van links naar rechts: Yasmine de Jong, Kamar Laamouz, Chelsea Homan, Rob Storm (trainer/coach), Robert-Jan Snijders (assistent-trainer), Zenna van Delft, Isabella Lim, Jennifer Santos.

 

Teamindeling SC Excelsior 2021-2022

SC 1 & JO23-1 SC 2
Bilici, Boran Borsboom, Valentijn
Charbouch, Ismael Delic, Faruk
Cools, Claes Dos Santos Fonseca, Rafael
Diepstraten, Maas Gelber, Ruben
Echankouki, Mehdi Groot, Timo de
Eijk, Maurus van Kalis, Maas
Esajas, Jurvely Kneefel, Julian
Essen, Ivan De van Lek, Stijn
Galen, Jeroen van (K) Lisapaly, Luka
Grinsven, Dario van Malais, Thomas
Haften, Martijn van Matti, Jort
Heimens Visser, Niels Pos, Casper
Hof, Justice Provoost, Thijs
Hylarides, Ruud Rasenberg, Willem
Kaplan, Mikail Revelino Zijderveld Kara (K)
Keijser, Kyan Sinanoglu, Kadir
Kok, Joey de (K) Swart, Daan (K)
Leeuw, Menno de ’t Hart, Yanick van
Ligthart, Teun Tolenaar, Tijn
Meulen, Jake van der Yardim, Osman
Mullens, Tim
Peters, Roland
Ploeg, Mees van der
Provoost, Luuk
Puil, George van der
Rasenberg, Berend (K)
Schaik, Sonny van
Schanke, Lars van
Sghiri, Imran
Tikai, Dhruv
Trip, Michiel
.
Veteranen
Adriaanse, Marco
Ast, Jacko van
Bruijne, Patrick de
Derbeder, Erman
Diggele, John van
Endlich, Bas
Essed, Randy
Graaf, George de
Kapaan, Denny
Kappel, Marciano
Langendoen, Guido
Mendeszoon, Reza
Pace, Renato
Romijn, Arwin
Talic, Hakan
Michiel Schoenmaeckers
Etman, Jerrel
Lindenhof, Martijn
Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder