2e divisie Excelsior 7x7

Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Tweede Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op/aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast, tel. 06-18031495.

 

33e editie  Voorjaar 2022 Veld Uitslag
Tweede divisie ronde 1
10 februari
20:30 uur HVM voorheen Essae 1 Groenendijk Vloeren 1A 3 4
Scousers The Shooters 1B 2 1
21:00 uur HVM voorheen Essae 1 The Shooters 1A 2 1
Scousers Groenendijk Vloeren 1B 3 5
21:30 uur Wonderslof De Borst Vooruit 1A 1 2
Tropics Germinal 1B 3 4
22:00 uur Wonderslof Germinal 1A 1 2
Tropics De Borst Vooruit 1B 3 2
Tweede divisie ronde 2
24 februari
20:30 uur HVM voorheen Essae 1 De Borst Vooruit 1A 1 4
Scousers Germinal 1B 0 2
21:00 uur HVM voorheen Essae 1 Germinal 1A 3 1
Scousers De Borst Vooruit 1B 0 3
21:30 uur Wonderslof Groenendijk Vloeren 1A 0 4
Tropics The Shooters 1B 4 2
22:00 uur Wonderslof The Shooters 1A 2 3
Tropics Groenendijk Vloeren 1B 0 4
Tweede divisie ronde 3
17 maart
20:30 uur Groenendijk Vloeren De Borst Vooruit 1A 2 1
The Shooters Germinal 1B 4 1
21:00 uur Groenendijk Vloeren Germinal 1A 7 1
The Shooters De Borst Vooruit 1B 0 2
21:30 uur Wonderslof HVM voorheen Essae 1 1A 1 2
Niet gespeeld Tropics Scousers  (afgemeld) 1B 3 0
Niet gespeeld Wonderslof Scousers  (afgemeld) 1A 3 0
22:00 uur Tropics HVM voorheen Essae 1 1B 1 2
Tweede divisie ronde 4
31 maart
20:30 uur Wonderslof Tropics 1A 4 0
Groenendijk Vloeren The Shooters 1B 1 1
21:00 uur Tropics Wonderslof 1A 1 5
The Shooters Groenendijk Vloeren 1B 1 2
21:30 uur HVM voorheen Essae 1 Scousers 1A 1 2
Germinal De Borst Vooruit 1B 4 1
Niet gespeeld Scousers HVM voorheen Essae 1 1A 3 0
22:00 uur De Borst Vooruit Germinal 1B 2 0
Tweede divisie ronde 5
14 april
Niet gespeeld De Borst Vooruit Tropics (n.o.k.d.) 1A 5 0
Niet gespeeld Germinal (afgemeld) Wonderslof 1B 0 3
21:00 uur De Borst Vooruit Wonderslof 1A 3 1
Niet gespeeld Germinal (afgemeld) Tropics (n.o.k.d.) 1B x x
21:30 uur Groenendijk Vloeren HVM voorheen Essae 1 1A 3 2
The Shooters Scousers 1B 6 1
22:00 uur Groenendijk Vloeren Scousers 1A 3 2
The Shooters HVM voorheen Essae 1 1B 1 1
Tweede divisie ronde 6
12 mei Let op: datum aangepast!
20:30 uur De Borst Vooruit HVM voorheen Essae 1 1A 6 2
Germinal Scousers 1B 3 4
21:00 uur De Borst Vooruit Scousers 1A 2 1
Germinal HVM voorheen Essae 1 1B 2 0
21:30 uur Groenendijk Vloeren Wonderslof 1A 1 0
The Shooters Tropics 1B 1 5
22:00 uur Groenendijk Vloeren Tropics 1A 0 2
The Shooters Wonderslof 1B 2 1
Tweede divisie ronde 7
2 juni
20:30 uur HVM voorheen Essae 1 Wonderslof 1A
Scousers Tropics 1B
21:00 uur HVM voorheen Essae 1 Tropics 1A
Scousers Wonderslof 1B
21:30 uur De Borst Vooruit Groenendijk Vloeren 1A
Germinal The Shooters 1B
22:00 uur De Borst Vooruit The Shooters 1A
Germinal Groenendijk Vloeren 1B
Tweede Divisie ronde 8
9 juni FINALES

 

Finales nader in te vullen Divisie Veld
19:30 uur DEGRADATIERONDE 1
Old Stars Stoffel Gedegradeerd Eredivisie 1a
Cee Eén Eneco Energy Trade Gedegradeerd 1e Divisie 1b
Gedegradeerd 2e Divisie 2a
Semi-poedelprijs 3e Divisie 2b
20:20 uur PROMOTIERONDE
MVDW Niet gepromoveerd/gedegradeerd Eredivisie 1a
BWT Gepromoveerd/gedegradeerd Eredivisie 1b
Rosso Neri Gepromoveerd/gedegradeerd 1e Divisie 2a
HVM voorheen Essae 2 Niet gepromoveerd/gedegradeerd 1e Divisie 2b
Gepromoveerd/gedegradeerd 2e Divisie 3a
Gepromoveerd/gedegradeerd 2e Divisie 3b
21:10 uur KAMPIOENSRONDE
Real Barca Boca Seniors Kampioenschap Eredivisie 1a
Persepolis Kralingen Kampioenschap (gepromoveerd) 1e Divisie 1b
Kampioenschap (gepromoveerd) 2e Divisie 2a
Kampioenschap (gepromoveerd) 3e Divisie 2b
Kein Geloel Sporting Zuid Troostfinale Eredivisie 3a
Poedelprijs 3e Divisie 3b
22:10 uur PRIJSUITREIKING
officieel afscheid Koos Zwildens
We verwachten alle spelers bij de prijsuitreiking, om elkaar en de organisatie eer te  bewijzen.
 

N.B. De wedstrijden duren 2 X 23 minuten

Bij gelijke stand na de reguliere speeltijd worden shoot outs genomen.

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder