2e divisie Excelsior 7x7

Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Tweede Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op- en aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast, tel. 06-18031495.

 

34e editie  Najaar 2022 Veld Uitslag
Tweede divisie ronde 1
8 september
20:30 uur Axiplan Germinal 1A 1 2
Scousers The Shooters 1B 2 4
21:00 uur Axiplan The Shooters 1A 3 3
Scousers Germinal 1B 3 2
21:30 uur Eneco Energy Trade ADP 1A 0 1
SVV DEMOS Rietjes Favorieten 1B 3 1
22:00 uur Eneco Energy Trade Rietjes Favorieten 1A 1 2
SVV DEMOS ADP 1B 2 2
Tweede divisie ronde 2
22 september
20:30 uur Axiplan ADP 1A 4 0
Scousers Rietjes Favorieten 1B 0 1
21:00 uur Axiplan Rietjes Favorieten 1A 0 2
Scousers ADP 1B 5 0
21:30 uur Eneco Energy Trade Germinal 1A 3 0
SVV DEMOS The Shooters 1B 0 2
22:00 uur Eneco Energy Trade The Shooters 1A 2 3
SVV DEMOS Germinal 1B 4 7
Tweede divisie ronde 3
6 oktober
20:30 uur Germinal ADP 1A
The Shooters Rietjes Favorieten 1B
21:00 uur Germinal Rietjes Favorieten 1A
The Shooters ADP 1B
21:30 uur Eneco Energy Trade Axiplan 1A
SVV DEMOS Scousers 1B
22:00 uur Eneco Energy Trade Scousers 1A
SVV DEMOS Axiplan 1B
Tweede divisie ronde 4
20 oktober
20:30 uur Eneco Energy Trade SVV DEMOS 1A
Germinal The Shooters 1B
21:00 uur SVV DEMOS Eneco Energy Trade 1A
The Shooters Germinal 1B
21:30 uur Axiplan Scousers 1A
Rietjes Favorieten ADP 1B
22:00 uur Scousers Axiplan 1A
ADP Rietjes Favorieten 1B
Tweede divisie ronde 5
10 november
20:30 uur ADP SVV DEMOS 1A
Rietjes Favorieten Eneco Energy Trade 1B
21:00 uur ADP Eneco Energy Trade 1A
Rietjes Favorieten SVV DEMOS 1B
21:30 uur Germinal Axiplan 1A
The Shooters Scousers 1B
22:00 uur Germinal Scousers 1A
The Shooters Axiplan 1B
Tweede divisie ronde 6
24 november
20:30 uur ADP Axiplan 1A
Rietjes Favorieten Scousers 1B
21:00 uur ADP Scousers 1A
Rietjes Favorieten Axiplan 1B
21:30 uur Germinal Eneco Energy Trade 1A
The Shooters SVV DEMOS 1B
22:00 uur Germinal SVV DEMOS 1A
The Shooters Eneco Energy Trade 1B
Tweede divisie ronde 7
8 december
20:30 uur Axiplan Eneco Energy Trade 1A
Scousers SVV DEMOS 1B
21:00 uur Axiplan SVV DEMOS 1A
Scousers Eneco Energy Trade 1B
21:30 uur ADP Germinal 1A
Rietjes Favorieten The Shooters 1B
22:00 uur ADP The Shooters 1A
Rietjes Favorieten Germinal 1B
Tweede Divisie ronde 8
?? FINALES

 

34e editie  Najaar 2022 Veld Uitslag
Tweede Divisie ronde 1
8 september
20:30 uur Axiplan Cee Eén 1A
Scousers The Shooters 1B
21:00 uur Axiplan The Shooters 1A
Scousers Cee Eén 1B
21:30 uur Eneco Energy Trade ADP 1A
SVV DEMOS Rietjes Favorieten 1B
22:00 uur Eneco Energy Trade Rietjes Favorieten 1A
SVV DEMOS ADP 1B
Tweede Divisie ronde 2
22 september
20:30 uur Axiplan ADP 1A
Scousers Rietjes Favorieten 1B
21:00 uur Axiplan Rietjes Favorieten 1A
Scousers ADP 1B
21:30 uur Eneco Energy Trade Cee Eén 1A
SVV DEMOS The Shooters 1B
22:00 uur Eneco Energy Trade The Shooters 1A
SVV DEMOS Cee Eén 1B
Tweede Divisie ronde 3
6 oktober
20:30 uur Cee Eén ADP 1A
The Shooters Rietjes Favorieten 1B
21:00 uur Cee Eén Rietjes Favorieten 1A
The Shooters ADP 1B
21:30 uur Eneco Energy Trade Axiplan 1A
SVV DEMOS Scousers 1B
22:00 uur Eneco Energy Trade Scousers 1A
SVV DEMOS Axiplan 1B
Tweede Divisie ronde 4
20 oktober
20:30 uur Eneco Energy Trade SVV DEMOS 1A
Cee Eén The Shooters 1B
21:00 uur SVV DEMOS Eneco Energy Trade 1A
The Shooters Cee Eén 1B
21:30 uur Axiplan Scousers 1A
Rietjes Favorieten ADP 1B
22:00 uur Scousers Axiplan 1A
ADP Rietjes Favorieten 1B
Tweede Divisie ronde 5
10 november
20:30 uur ADP SVV DEMOS 1A
Rietjes Favorieten Eneco Energy Trade 1B
21:00 uur ADP Eneco Energy Trade 1A
Rietjes Favorieten SVV DEMOS 1B
21:30 uur Cee Eén Axiplan 1A
The Shooters Scousers 1B
22:00 uur Cee Eén Scousers 1A
The Shooters Axiplan 1B
Tweede Divisie ronde 6
24 november
20:30 uur ADP Axiplan 1A
Rietjes Favorieten Scousers 1B
21:00 uur ADP Scousers 1A
Rietjes Favorieten Axiplan 1B
21:30 uur Cee Eén Eneco Energy Trade 1A
The Shooters SVV DEMOS 1B
22:00 uur Cee Eén SVV DEMOS 1A
The Shooters Eneco Energy Trade 1B
Tweede Divisie ronde 7
8 december
20:30 uur Axiplan Eneco Energy Trade 1A
Scousers SVV DEMOS 1B
21:00 uur Axiplan SVV DEMOS 1A
Scousers Eneco Energy Trade 1B
21:30 uur ADP Cee Eén 1A
Rietjes Favorieten The Shooters 1B
22:00 uur ADP The Shooters 1A
Rietjes Favorieten Cee Eén 1B
Tweede Divisie ronde 8
?? FINALES

 

Zie de pagina Standen voor de uitslagen van de finales van de 33e editie (voorjaar 2022).

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder