Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Tweede Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op- en aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl of (bij hoge urgentie) naar Jacko van Ast, tel. 06-18031495.
37e editie | Voorjaar 2024 | Veld | Uitslag | ||||
Tweede Divisie ronde 1 | |||||||
8 februari | |||||||
20:30 uur | Fastcility 1 | – | Rosso Neri | 2A | 3 | – | 1 |
Baco Juniors | – | Antibarbari Senior | 2B | 2 | – | 2 | |
21:00 uur | Fastcility 1 | – | Antibarbari Senior | 2A | 5 | – | 1 |
Baco Juniors | – | Rosso Neri | 2B | 3 | – | 3 | |
21:30 uur | Free Spirit | – | Wonderslof | 2A | 2 | – | 1 |
The Shooters | – | FC Rotterdam (n.o.k.d.) | 2B | 5 | – | 0 | |
22:00 uur | Free Spirit | – | FC Rotterdam (n.o.k.d.) | 2A | 5 | – | 0 |
The Shooters | – | Wonderslof | 2B | 0 | – | 2 | |
Tweede Divisie ronde 2 | |||||||
29 februari | |||||||
20:30 uur | Fastcility 1 | – | Wonderslof | 2A | 2 | – | 0 |
Baco Juniors | – | FC Rotterdam | 2B | 0 | – | 1 | |
21:00 uur | Fastcility 1 | – | FC Rotterdam | 2A | 1 | – | 3 |
Baco Juniors | – | Wonderslof | 2B | 1 | – | 5 | |
21:30 uur | Free Spirit | – | Rosso Neri | 2A | 1 | – | 2 |
The Shooters | – | Antibarbari Senior | 2B | 1 | – | 4 | |
22:00 uur | Free Spirit | – | Antibarbari Senior | 2A | 2 | – | 2 |
The Shooters | – | Rosso Neri | 2B | 2 | – | 5 | |
Tweede Divisie ronde 3 | |||||||
14 maart | |||||||
20:30 uur | Rosso Neri | – | Wonderslof | 2A | 0 | – | 2 |
Antibarbari Senior | – | FC Rotterdam | 2B | 5 | – | 1 | |
21:00 uur | Rosso Neri | – | FC Rotterdam | 2A | 8 | – | 0 |
Antibarbari Senior | – | Wonderslof | 2B | 1 | – | 3 | |
21:30 uur | Free Spirit | – | Fastcility 1 | 2A | 2 | – | 1 |
The Shooters | – | Baco Juniors | 2B | 2 | – | 0 | |
22:00 uur | Free Spirit | – | Baco Juniors | 2A | 7 | – | 0 |
The Shooters | – | Fastcility 1 | 2B | 0 | – | 3 | |
Tweede Divisie ronde 4 | |||||||
28 maart | |||||||
20:30 uur | Free Spirit | – | The Shooters | 2A | – | ||
Rosso Neri | – | Antibarbari Senior | 2B | – | |||
21:00 uur | The Shooters | – | Free Spirit | 2A | – | ||
Antibarbari Senior | – | Rosso Neri | 2B | – | |||
21:30 uur | Fastcility 1 | – | Baco Juniors | 2A | – | ||
FC Rotterdam | – | Wonderslof | 2B | – | |||
22:00 uur | Baco Juniors | – | Fastcility 1 | 2A | – | ||
Wonderslof | – | FC Rotterdam | 2B | – | |||
Tweede Divisie ronde 5 | |||||||
11 april | |||||||
20:30 uur | Wonderslof | – | The Shooters | 2A | – | ||
FC Rotterdam | – | Free Spirit | 2B | – | |||
21:00 uur | Wonderslof | – | Free Spirit | 2A | – | ||
FC Rotterdam | – | The Shooters | 2B | – | |||
21:30 uur | Rosso Neri | – | Fastcility 1 | 2A | – | ||
Antibarbari Senior | – | Baco Juniors | 2B | – | |||
22:00 uur | Rosso Neri | – | Baco Juniors | 2A | – | ||
Antibarbari Senior | – | Fastcility 1 | 2B | – | |||
Tweede Divisie ronde 6 | |||||||
25 april | |||||||
20:30 uur | Wonderslof | – | Fastcility 1 | 2A | – | ||
FC Rotterdam | – | Baco Juniors | 2B | – | |||
21:00 uur | Wonderslof | – | Baco Juniors | 2A | – | ||
FC Rotterdam | – | Fastcility 1 | 2B | – | |||
21:30 uur | Rosso Neri | – | Free Spirit | 2A | – | ||
Antibarbari Senior | – | The Shooters | 2B | – | |||
22:00 uur | Rosso Neri | – | The Shooters | 2A | – | ||
Antibarbari Senior | – | Free Spirit | 2B | – | |||
Tweede Divisie ronde 7 | |||||||
23 mei | |||||||
20:30 uur | |||||||
Fastcility 1 | – | Free Spirit | 2A | – | |||
21:00 uur | Baco Juniors | – | The Shooters | 2B | – | ||
Fastcility 1 | – | The Shooters | 2A | – | |||
Baco Juniors | – | Free Spirit | 2B | – | |||
21:30 uur | |||||||
Wonderslof | – | Rosso Neri | 2A | – | |||
22:00 uur | FC Rotterdam | – | Antibarbari Senior | 2B | – | ||
Wonderslof | – | Antibarbari Senior | 2A | – | |||
FC Rotterdam | – | Rosso Neri | 2B | – | |||
Tweede Divisie ronde 8 | |||||||
13 juni | FINALES |
Zie de pagina Standen voor het klassement in de 7×7 2e Divisie.
71
70 69 |
Winnaar Kralingse
Bingo! Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Dicky en Cock van Zanten |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Familie van Ast |
12 | Swinkels Family Brewers |
11 | Hans Slager |
10 | Bas Endlich |
9 | Andy en Patrick Pols |
8 | Sander Siegersma |
7 | Frank van de Vijver |
6 | Peter de Meijer |
5 | Thijs Provoost |
4 | Luuk Provoost |
3 | Marlon van der Goes |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |