3e divisie Excelsior 7x7

In september gaan we weer starten met onze Excelsior 7×7-competities voor 35-plussers. Het speelschema staat hieronder. Op/aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast: 06-18031495.

32e editie  Najaar 2021 Veld Uitslag
Derde divisie ronde 1
9 september
20:30 uur Nymfomannen Brasserie Woudestein 2A 2 6
Scousers Rietjes Favorieten 2B 4 3
21:00 uur Nymfomannen Rietjes Favorieten 2A 6 2
Scousers Brasserie Woudestein 2B 2 0
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Axiplan 2A 2 0
Towngate Wonderslof 2B 0 2
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Wonderslof 2A 1 2
Towngate Axiplan 2B 2 3
Derde divisie ronde 2
23 september
20:30 uur Nymfomannen Axiplan 2A 3 6
Scousers Wonderslof 2B 3 3
21:00 uur Nymfomannen Wonderslof 2A 3 4
Scousers Axiplan 2B 5 1
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Brasserie Woudestein 2A 1 1
Towngate Rietjes Favorieten 2B 2 3
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Rietjes Favorieten 2A 2 4
Towngate Brasserie Woudestein 2B 1 3
Derde divisie ronde 3
7 oktober
20:30 uur Brasserie Woudestein Axiplan 2A 1 1
Rietjes Favorieten Wonderslof 2B 3 4
21:00 uur Brasserie Woudestein Wonderslof 2A 1 1
Rietjes Favorieten Axiplan 2B 4 4
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Nymfomannen 2A 3 2
Towngate Scousers 2B 1 2
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Scousers 2A 0 2
Towngate Nymfomannen 2B 1 3
Derde divisie ronde 4
28 oktober
20:30 uur Nymfomannen Scousers 2A
Brasserie Woudestein Rietjes Favorieten 2B
21:00 uur Scousers Nymfomannen 2A
Rietjes Favorieten Brasserie Woudestein 2B
21:30 uur Wonderslof Axiplan 2A
De 7 Wereldwonderen Towngate 2B
22:00 uur Axiplan Wonderslof 2A
Towngate De 7 Wereldwonderen 2B
Derde divisie ronde 5
11 november
20:30 uur Axiplan Towngate 2A
Wonderslof De 7 Wereldwonderen 2B
21:00 uur Axiplan De 7 Wereldwonderen 2A
Wonderslof Towngate 2B
21:30 uur Brasserie Woudestein Nymfomannen 2A
Rietjes Favorieten Scousers 2B
22:00 uur Brasserie Woudestein Scousers 2A
Rietjes Favorieten Nymfomannen 2B
Derde divisie ronde 6
25 november
20:30 uur Axiplan Nymfomannen 2A
Wonderslof Scousers 2B
21:00 uur Axiplan Scousers 2A
Wonderslof Nymfomannen 2B
21:30 uur Brasserie Woudestein De 7 Wereldwonderen 2A
Rietjes Favorieten Towngate 2B
22:00 uur Brasserie Woudestein Towngate 2A
Rietjes Favorieten De 7 Wereldwonderen 2B
Derde divisie ronde 7
9 december
20:30 uur Nymfomannen De 7 Wereldwonderen 2A
Scousers Towngate 2B
21:00 uur Nymfomannen Towngate 2A
Scousers De 7 Wereldwonderen 2B
21:30 uur Axiplan Brasserie Woudestein 2A
Wonderslof Rietjes Favorieten 2B
22:00 uur Axiplan Rietjes Favorieten 2A
Wonderslof Brasserie Woudestein 2B
Derde divisie ronde 8
23 december FINALES

 

Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder