3e divisie Excelsior 7x7

Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Derde Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op/aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast, tel. 06-18031495.

 

34e editie  Najaar 2022 Veld Uitslag
Derde Divisie ronde 1
8 september
20:30 uur Nymfomannen Brasserie Woudestein 2A 0 2
HVM voorheen Essae 1 ”t Landje 2B 0 0
21:00 uur Nymfomannen ”t Landje 2A 0 4
HVM voorheen Essae 1 Brasserie Woudestein 2B 0 0
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Wonderslof 2A 1 1
Antibarbari Senior * Excelsior Trainers 2B 0 1
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Excelsior Trainers 2A 5 5
Antibarbari Senior * Wonderslof 2B 0 1
Derde Divisie ronde 2
22 september
20:30 uur Nymfomannen Wonderslof 2A 0 3
HVM voorheen Essae 1 Excelsior Trainers 2B 4 1
21:00 uur Nymfomannen Excelsior Trainers 2A 1 4
HVM voorheen Essae 1 Wonderslof 2B 4 2
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Brasserie Woudestein 2A 5 1
Antibarbari Senior ”t Landje 2B 2 2
22:00 uur De 7 Wereldwonderen ”t Landje 2A 2 3
Antibarbari Senior Brasserie Woudestein 2B 3 1
Derde Divisie ronde 3
6 oktober
20:30 uur Brasserie Woudestein Wonderslof 2A
”t Landje Excelsior Trainers 2B
21:00 uur Brasserie Woudestein Excelsior Trainers 2A
”t Landje Wonderslof 2B
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Nymfomannen 2A
Antibarbari Senior HVM voorheen Essae 1 2B
22:00 uur De 7 Wereldwonderen HVM voorheen Essae 1 2A
Antibarbari Senior Nymfomannen 2B
Derde divisie ronde 4
20 oktober
20:30 uur Nymfomannen HVM voorheen Essae 1 2A
Brasserie Woudestein ”t Landje 2B
21:00 uur HVM voorheen Essae 1 Nymfomannen 2A
”t Landje Brasserie Woudestein 2B
21:30 uur Excelsior Trainers Wonderslof 2A
De 7 Wereldwonderen Antibarbari Senior 2B
22:00 uur Wonderslof Excelsior Trainers 2A
Antibarbari Senior De 7 Wereldwonderen 2B
Derde Divisie ronde 5
10 november
20:30 uur Wonderslof Antibarbari Senior 2A
Excelsior Trainers De 7 Wereldwonderen 2B
21:00 uur Wonderslof De 7 Wereldwonderen 2A
Excelsior Trainers Antibarbari Senior 2B
21:30 uur Brasserie Woudestein Nymfomannen 2A
”t Landje HVM voorheen Essae 1 2B
22:00 uur Brasserie Woudestein HVM voorheen Essae 1 2A
”t Landje Nymfomannen 2B
Derde divisie ronde 6
24 november
20:30 uur Wonderslof Nymfomannen 2A
Excelsior Trainers HVM voorheen Essae 1 2B
21:00 uur Wonderslof HVM voorheen Essae 1 2A
Excelsior Trainers Nymfomannen 2B
21:30 uur Brasserie Woudestein De 7 Wereldwonderen 2A
”t Landje Antibarbari Senior 2B
22:00 uur Brasserie Woudestein Antibarbari Senior 2A
”t Landje De 7 Wereldwonderen 2B
Derde Divisie ronde 7
8 december
20:30 uur Nymfomannen De 7 Wereldwonderen 2A
HVM voorheen Essae 1 Antibarbari Senior 2B
21:00 uur Nymfomannen Antibarbari Senior 2A
HVM voorheen Essae 1 De 7 Wereldwonderen 2B
21:30 uur Wonderslof Brasserie Woudestein 2A
Excelsior Trainers ”t Landje 2B
22:00 uur Wonderslof ”t Landje 2A
Excelsior Trainers Brasserie Woudestein 2B
Derde divisie ronde 8
?? FINALES

 

Zie de pagina Standen voor de uitslagen van de finales van de 33e editie.

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder