Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Eredivisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op- en aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl of (bij hoge urgentie) naar Jacko van Ast, tel. 06-18031495.
37e editie | Voorjaar 2024 | Veld | Uitslag | ||||
Eredivisie ronde 1 | |||||||
8 februari | |||||||
20:30 uur | BWT | – | Old Stars | 1A | 2 | – | 1 |
Kein Geloel | – | Kralingen | 1B | 0 | – | 2 | |
21:00 uur | BWT | – | Kralingen | 1A | 1 | – | 3 |
Kein Geloel | – | Old Stars | 1B | 2 | – | 2 | |
21:30 uur | Botlek Logistics | – | Persepolis | 1A | 7 | – | 2 |
’t Landje | – | FC Futibas | 1B | 1 | – | 3 | |
22:00 uur | Botlek Logistics | – | FC Futibas | 1A | 3 | – | 1 |
’t Landje | – | Persepolis | 1B | 3 | – | 4 | |
Eredivisie ronde 2 | |||||||
29 februari | |||||||
20:30 uur | BWT | – | Persepolis | 1A | 5 | – | 3 |
Kein Geloel | – | FC Futibas | 1B | 1 | – | 0 | |
21:00 uur | BWT | – | FC Futibas | 1A | 3 | – | 0 |
Kein Geloel | – | Persepolis | 1B | 3 | – | 6 | |
21:30 uur | Botlek Logistics | – | Old Stars | 1A | 2 | – | 5 |
’t Landje | – | Kralingen | 1B | 1 | – | 1 | |
22:00 uur | Botlek Logistics | – | Kralingen | 1A | 2 | – | 6 |
’t Landje | – | Old Stars | 1B | 2 | – | 4 | |
Eredivisie ronde 3 | |||||||
14 maart | |||||||
20:30 uur | Old Stars | – | Persepolis | 1A | 5 | – | 3 |
Kralingen | – | FC Futibas | 1B | 5 | – | 3 | |
21:00 uur | Old Stars | – | FC Futibas | 1A | 1 | – | 0 |
Kralingen | – | Persepolis | 1B | 9 | – | 0 | |
21:30 uur | Botlek Logistics | – | BWT | 1A | 1 | – | 0 |
’t Landje | – | Kein Geloel | 1B | 2 | – | 4 | |
22:00 uur | Botlek Logistics | – | Kein Geloel | 1A | 5 | – | 0 |
’t Landje | – | BWT | 1B | 5 | – | 0 | |
Eredivisie ronde 4 | |||||||
28 maart | |||||||
20:30 uur | BWT | – | Kein Geloel | 1A | 4 | – | 1 |
Botlek Logistics | – | ’t Landje | 1B | 3 | – | 2 | |
21:00 uur | Kein Geloel | – | BWT | 1A | 3 | – | 3 |
’t Landje | – | Botlek Logistics | 1B | 1 | – | 4 | |
21:30 uur | FC Futibas | – | Persepolis | 1A | 2 | – | 2 |
Old Stars | – | Kralingen | 1B | 2 | – | 4 | |
22:00 uur | Persepolis | – | FC Futibas | 1A | 1 | – | 2 |
Kralingen | – | Old Stars | 1B | 2 | – | 2 | |
Eredivisie ronde 5 | |||||||
11 april | |||||||
20:30 uur | Persepolis | – | ’t Landje | 1A | 3 | – | 3 |
FC Futibas | – | Botlek Logistics | 1B | 1 | – | 5 | |
21:00 uur | Persepolis | – | Botlek Logistics | 1A | 3 | – | 11 |
FC Futibas | – | ’t Landje | 1B | 2 | – | 0 | |
21:30 uur | Old Stars | – | BWT | 1A | 3 | – | 0 |
Kralingen | – | Kein Geloel | 1B | 0 | – | 0 | |
22:00 uur | Old Stars (n.o.k.d.) | – | Kein Geloel | 1A | 0 | – | 3 * |
Kralingen | – | BWT | 1B | 6 | – | 3 | |
Eredivisie ronde 6 | |||||||
25 april | |||||||
20:30 uur | Persepolis | – | BWT | 1A | – | ||
FC Futibas | – | Kein Geloel | 1B | – | |||
21:00 uur | Persepolis | – | Kein Geloel | 1A | – | ||
FC Futibas | – | BWT | 1B | – | |||
21:30 uur | Old Stars | – | Botlek Logistics | 1A | – | ||
Kralingen | – | ’t Landje | 1B | – | |||
22:00 uur | Old Stars | – | ’t Landje | 1A | – | ||
Kralingen | – | Botlek Logistics | 1B | – | |||
Eredivisie ronde 7 | |||||||
23 mei | |||||||
20:30 uur | BWT | – | Botlek Logistics | 1A | – | ||
Kein Geloel | – | ’t Landje | 1B | – | |||
21:00 uur | BWT | – | ’t Landje | 1A | – | ||
Kein Geloel | – | Botlek Logistics | 1B | – | |||
21:30 uur | Persepolis | – | Old Stars | 1A | – | ||
FC Futibas | – | Kralingen | 1B | – | |||
22:00 uur | Persepolis | – | Kralingen | 1A | – | ||
FC Futibas | – | Old Stars | 1B | – | |||
Eredivisie ronde 8 | |||||||
13 juni | FINALES | ||||||
Zie de pagina Standen voor het klassement in de 7×7 Eredivisie.
73 | Familie Kogel |
72 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
71 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
70 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
69 | Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV- Team JO 12-3 |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Suzan en Cock |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Swinkels Family Brewers |
12 | Hans Slager |
11 | Bas Endlich |
10 | Andy en Patrick Pols |
9 | Sander Siegersma |
8 | Frank van de Vijver |
7 | Peter de Meijer |
6 | Thijs Provoost |
5 | Luuk Provoost |
4 | Marlon van der Goes |
3 | Familie van Ast |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |