Eredivisie Excelsior 7x7

Let op! Zie mededeling Corona onder “standen”. Onderstaande speeldata en -tijden kunnen wegens omstandigheden tussentijds aangepast worden. Eventuele wijzigingen worden op deze website gepubliceerd.

 

31e editie  Najaar 2020 Veld Uitslag
Eredivisie ronde 1
3 september
20:30 uur Old Stars Real Barca 1A 1 2
Rosso Neri Kein Geloel 1B 1 4
21:00 uur Old Stars Kein Geloel 1A 3 3
Rosso Neri Real Barca 1B 2 1
21:30 uur FC Rotterdam MVDW 1A 1 2
Boca Seniors BWT 1B 4 1
22:00 uur FC Rotterdam BWT 1A 1 3
Boca Seniors MVDW 1B 2 0
Eredivisie ronde 2
17 september
20:30 uur Old Stars MVDW 1A 4 2
Rosso Neri BWT 1B 1 2
21:00 uur Old Stars BWT 1A 2 1
Rosso Neri MVDW 1B 3 1
21:30 uur FC Rotterdam Real Barca 1A 1 4
Boca Seniors Kein Geloel 1B 3 0
22:00 uur FC Rotterdam Kein Geloel 1A 1 2
Boca Seniors Real Barca 1B 1 0
Eredivisie ronde 3
1 oktober
20:30 uur Real Barca MVDW 1A 6 1
Kein Geloel BWT 1B 1 2
21:00 uur Real Barca BWT 1A 2 1
Kein Geloel MVDW 1B 3 2
21:30 uur FC Rotterdam Old Stars 1A 0 3
Boca Seniors Rosso Neri 1B 2 0
22:00 uur FC Rotterdam Rosso Neri 1A 1 3
Boca Seniors Old Stars 1B 3 3
Eredivisie ronde 4
AFGELAST
20:30 uur Old Stars Rosso Neri 1A
FC Rotterdam Boca Seniors 1B
21:00 uur Rosso Neri Old Stars 1A
Boca Seniors FC Rotterdam 1B
21:30 uur BWT MVDW 1A
Real Barca Kein Geloel 1B
22:00 uur MVDW BWT 1A
Kein Geloel Real Barca 1B
Eredivisie ronde 5
AFGELAST
20:30 uur MVDW Boca Seniors 1A
BWT FC Rotterdam 1B
21:00 uur MVDW FC Rotterdam 1A
BWT Boca Seniors 1B
21:30 uur Real Barca Old Stars 1A
Kein Geloel Rosso Neri 1B
22:00 uur Real Barca Rosso Neri 1A
Kein Geloel Old Stars 1B
Eredivisie ronde 6
AFGELAST
20:30 uur MVDW Old Stars 1A
BWT Rosso Neri 1B
21:00 uur MVDW Rosso Neri 1A
BWT Old Stars 1B
21:30 uur Real Barca FC Rotterdam 1A
Kein Geloel Boca Seniors 1B
22:00 uur Real Barca Boca Seniors 1A
Kein Geloel FC Rotterdam 1B
Eredivisie ronde 7
AFGELAST
20:30 uur Old Stars FC Rotterdam 1A
Rosso Neri Boca Seniors 1B
21:00 uur Old Stars Boca Seniors 1A
Rosso Neri FC Rotterdam 1B
20:30 uur MVDW Real Barca 1A
BWT Kein Geloel 1B
21:00 uur MVDW Kein Geloel 1A
BWT Real Barca 1B
Eerste Divisie ronde 8
AFGELAST FINALES
Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder