Excelsior Europa League

NB. Besloten is voorlopig de kleedkamers tijdens de trainingen en wedstrijden van de interne jeugdcompetities niet te gebruiken. De wedstrijden worden gespeeld in eigen trainingskleding met alleen shirts van de teams. Dit om problemen met het aankleden van de kinderen te voorkomen.

 

 

Europa League
11 september Uitslag
Bayern Munchen Anderlecht 8 – 1
KV Mechelen Benfica 10 – 0
Celtic Vitesse 8 – 1
Schalke 04 Southampton 0 – 11
18 september Benfica Bayern Munchen 1 – 17
Southampton Celtic 6 – 2
Anderlecht KV Mechelen 1 – 5
Vitesse Schalke 04 4 – 5
25 september Benfica Anderlecht 1 – 10
Bayern Munchen KV Mechelen 8 – 10
Celtic Schalke 04 4 – 1
Southampton Vitesse 13 – 1
2 oktober Southampton Bayern Munchen 10 – 9
Schalke 04 Benfica 17 – 1
Anderlecht Celtic 2 – 17
KV Mechelen Vitesse 11 – 4
9 oktober Vitesse Anderlecht 6 – 4
Celtic KV Mechelen 5 – 4
Bayern Munchen Schalke 04 10 – 5
Benfica Southampton 2 – 22
30 oktober Anderlecht Schalke 04 2-4
9:45 Vitesse Bayern Munchen 8-3
KV Mechelen Southampton 12-1
Celtic Benfica 10-2
6 november Southampton Anderlecht 10-3
9:45 Bayern Munchen Celtic 4-5
Schalke 04 KV Mechelen 2-6
Benfica Vitesse 0-17
13 november Anderlecht Bayern Munchen
8:30 Benfica KV Mechelen
Vitesse Celtic
Southampton Schalke 04
20 november KV Mechelen Anderlecht 11-2
8:30 Bayern Munchen Benfica 15-1
Celtic Southampton 6-7
Schalke 04 Vitesse 9-3
27 november Anderlecht Benfica 7-3
8:30 KV Mechelen Bayern Munchen 9-5
Schalke 04 Celtic 8-4
Vitesse Southampton 2-11
4 december Celtic Anderlecht 12-1
8:30 Bayern Munchen Southampton 10-6
Vitesse KV Mechelen 2-8
Benfica Schalke 04 ?
11 december Anderlecht Vitesse
8:30 Schalke 04 Bayern Munchen
Southampton Benfica
KV Mechelen Celtic
18 december Schalke 04 Anderlecht 7-1
8:30 Bayern Munchen Vitesse 19-1
Southampton KV Mechelen 7-5
Benfica Celtic 0-19

 

22-1-2022
09:45 Celtic Benfica 13           2
09:45 Bayern Munchen KV Mechelen 7             8
09:45 Anderlecht Vitesse 13           0

 

29-1-2022
08:30 KV Mechelen Anderlecht 5          3
08:30 Benfica Bayern Munchen 5          10
08:30 Vitesse Celtic 2           22

 

5-2-2022
09:45 Anderlecht Bayern Munchen 11     6
09:45 Vitesse Benfica 7       6
09:45 Celtic KV Mechelen 8       7

 

12-2-2022
08:30 Anderlecht Benfica 11         2
08:30 Bayern Munchen Celtic 6          12
08:30 Vitesse KV Mechelen 3           3

 

De teams

Vitesse

.

KV Mechelen

.

Celtic

.

Benfica

.

Bayern Munchen

.

Anderlecht

.

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder