Toernooien

Hieronder de aangenomen toernooien voor dit seizoen. Alleen de toernooien die zijn bevestigd zijn vermeld op dit overzicht. Er kunnen dus nog toernooien aan deze lijst worden, toegevoegd. De programmagegevens van de toernooien worden, zodra deze bekend zijn, via de trainer / leider meegedeeld.

SBV O19
SBV O17
SBV O16
SBV O15
zaterdag 11 april 2020 SportChain Cup Rotterdam U15 – AFGELAST
zondag 12 april 2020 SportChain Cup Rotterdam U15 – AFGELAST
maandag 13 april 2020 SportChain Cup Rotterdam U15 – AFGELAST
SBV O14
zaterdag 11 april 2020 SportChain Cup Den Haag U14 – AFGELAST
zondag 12 april 2020 SportChain Cup Den Haag U14 – AFGELAST
zondag 17 mei 2020 EEG-Eendracht Elene Grotenberge, België – AFGELAST
donderdag 21 mei 2020 v.v. Woudenberg – 10e Internationaal U14 Toernooi – AFGELAST
SBV O13
zondag 12 april 2020 K. Lyra-Lierse, België – 48e Int. Paastoernooi – AFGELAST
SBV O12
maandag 13 april 2020 Voorschoten’97 – Paastoernooi – AFGELAST
zaterdag 30 mei 2020 SVC’08, Wassenaar – Martin Jol Cup O12 – AFGELAST
SBV O11
maandag 13 april 2020 K.S.V. Fortissimo, Ede – Veda Bikes JO11-1 toernooi – AFGELAST
zondag 31 mei 2020 V.O.A.B., Goirle – Joris Mathijsen Cup (twin games) – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 SportChain Cup Rotterdam U11 – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 SportChain Cup Rotterdam U11 – AFGELAST
SBV O10
zondag 12 april 2020 HVV Tubantia – U10 Tournament, Hengelo – AFGELAST
JO19-1
JO19-2
JO17-1
donderdag 21 mei 2020 FC Binnenmaas, Maasdam – AFGELAST
JO17-2
JO16-1
JO16-2
JO15-1
JO15-2
JO14-1
maandag 13 april 2020 vv Rhoon, Rhoon – AFGELAST
zaterdag 30 mei 2020 SC Botlek, Spijkenisse – AFGELAST
JO14-2
maandag 13 april 2020 SV Charlois, Rotterdam – AFGELAST
zaterdag 30 mei 2020 SC Botlek, Spijkenisse – AFGELAST
JO13-1
maandag 13 april 2020 vv Rhoon, Rhoon – AFGELAST
maandag 1 juni 2020 v.v. Strijen, Strijen – AFGELAST
zaterdag 20 juni 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Hans van der Werf toernooi – AFGELAST
JO13-2
maandag 13 april 2020 vv Rhoon, Rhoon – AFGELAST
donderdag 21 mei 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Heidi Kerseboom toernooi – AFGELAST
JO13-4
zondag 12 april 2020 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel – AFGELAST
donderdag 21 mei 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Heidi Kerseboom toernooi – AFGELAST
maandag 1 juni 2020 v.v. Strijen, Strijen – AFGELAST
JO12-1
maandag 13 april 2020 GVV Unitas, Gorinchem – Roodbroekentoernooi – AFGELAST
maandag 1 juni 2020 FC Rijnvogels, Katwijk
zaterdag 20 juni 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Hans van der Werf toernooi – AFGELAST
JO12-2
zaterdag 30 mei 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Rinus de Roode toernooi – AFGELAST
JO11-1
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
maandag 13 april 2020 GVV Unitas, Gorinchem – Roodbroekentoernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 SportChain Cup Rotterdam U11 – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 SportChain Cup Rotterdam U11 – AFGELAST
JO11-2
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 N.S.V.V., Numansdorp – AFGELAST
JO10-1
zondag 17 mei 2020 Oliveo, Pijnacker – Mike van Duinen cup – AFGELAST
JO10-3
donderdag 21 mei 2020 Pelikaan, Zwijndrecht– AFGELAST
JO10-4
maandag 1 juni 2020 SC Botlek, Rotterdam – AFGELAST
JO10-5
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv RWB, Waalwijk – AFGELAST
JO10-7
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv RWB, Waalwijk – AFGELAST
JO9-1 (JO10-8)
zaterdag 21 maart 2020 sv De Koog, Texel – Bregkoog Pupillentoernooi – AFGELAST
zondag 22 maart 2020 sv De Koog, Texel – Bregkoog Pupillentoernooi – AFGELAST
zondag 19 april 2020 FC Volendam – MZA Cup – AFGELAST
zaterdag 23 mei 2020 ARC – Heitinga toernooi – Alphen a/d Rijn – AFGELAST
JO9-2
zondag 19 april 2020 Quick Club Dag, Rotterdam – AFGELAST
zaterdag 23 mei 2020 KFC1910 Tijsterman, Koog aan de Zaan – AFGELAST
zaterdag 30 mei 2020 Joer International – vv Tricht, Tricht – AFGELAST
JO8-1
donderdag 21 mei 2020 Pelikaan, Zwijndrecht
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 vv Laakkwartier, Den Haag – Danny Bakker Cup O8 – AFGELAST
JO8-2
zondag 19 april 2020 Die Haghe, Den Haag – Maurice Steijn Cup o7 – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv RWB, Waalwijk – AFGELAST
JO7-1
maandag 1 juni 2020 sc Botlek, Rotterdam – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 v.v. Dilettant, Krimpen aan de Lek – AFGELAST
MO19
zaterdag 6 juni 2020 RKVV Sportclub’25, Bocholtz – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 RKVV Sportclub’25, Bocholtz – AFGELAST
MO17-1
zondag 31 mei 2020 vv De Kempen, Hapert – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv Alkmaar – Academy Cup – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 vv Alkmaar – Academy Cup – AFGELAST
zaterdag 13 juni 2020 VVIJ, Ijsselstein – meidentoernooi
zaterdag 27 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard  – AFGELAST
zondag 28 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard  – AFGELAST
MO17-2
zondag 31 mei 2020 Concordia, Delft – Pinkster Panther Toernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv Alkmaar – Academy Cup – AFGELAST
zondag 7 juni 2020 vv Alkmaar – Academy Cup – AFGELAST
zaterdag 13 juni 2020 VVIJ, Ijsselstein – meidentoernooi
zaterdag 27 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard –  AFGELAST
zondag 28 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard  – AFGELAST
JO15-4M
donderdag 21 mei 2020 XerxesDZB, Rotterdam – Heidi Kerseboom toernooi – AFGELAST
zaterdag 20 juni 2020 sv DSO, Zoetermeer – 3e streektoernooi– AFGELAST
JO13-5M
donderdag 21 mei 2020 SV Nieuwkoop, Nieuwkoop – AFGELAST
JO13-3M
maandag 13 april 2020 LMO, Rotterdam – AFGELAST
zondag 31 mei 2020 Concordia, Delft – Pinkster Panther Toernooi – AFGELAST
zaterdag 13 juni 2020 VVIJ, Ijsselstein – meidentoernooi– AFGELAST
JO12-3M
donderdag 21 mei 2020 DSVP, Pijnacker– AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv Beesd, Robert Mars Toernooi 2020– AFGELAST
zaterdag 20 juni 2020 sv DSO, Zoetermeer – 3e streektoernooi– AFGELAST
MO11
zaterdag 30 mei 2020 vv Spirit, Ouderkerk aan den IJssel – jeugdtoernooi – AFGELAST
zaterdag 6 juni 2020 vv Beesd, Robert Mars Toernooi 2020– AFGELAST
JO11-3M
zondag 29 maart 2020 CVV Zwervers, Capelle aan den Ijssel – AFGELAST
zondag 31 mei 2020 sv Alliance’22 – KiKa Alliance jeugdtoernooi – AFGELAST
zaterdag 27 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard – AFGELAST
zondag 28 juni 2020 Reiger Boys, Heerhugowaard – AFGELAST
JO10-6M
zaterdag 6 juni 2020 vv Beesd, Robert Mars Toernooi 2020– AFGELAST
JO9-3M
zaterdag 6 juni 2020 vv Beesd, Robert Mars Toernooi 2020– AFGELAST
Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder