Hieronder de aangenomen toernooien voor dit seizoen. Alleen de toernooien die zijn bevestigd zijn vermeld op dit overzicht. Er kunnen dus nog toernooien aan deze lijst worden, toegevoegd.
De programmagegevens van de toernooien worden, zodra deze bekend zijn, via de trainer / leider meegedeeld.
(Bijgewerkt: 06-03-2024) | |||
– | |||
Datum | Vereniging | Plaats | Team |
– | |||
– | |||
Sportclub Excelsior | |||
– | |||
3-3-2024 | vv BRC – Level Up Toernooi MO15 | Beesd | Sportclub Excelsior MO14/O15 |
– | |||
16-3-2024 | Pupillentoernooi Texel | De Koog | Sportclub Excelsior JO9-1 |
– | |||
17-3-2023 | Pupillentoernooi Texel | De Koog | Sportclub Excelsior JO9-1 |
– | |||
29-3-2023 | Quick Boys – Meidentoernooi | Katwijk | Sportclub Excelsior MO17 |
29-3-2023 | Quick Boys – Meidentoernooi | Katwijk | Sportclub Excelsior MO17 |
– | |||
31-3-2024 | Excelsior’20 – Ome Leo Toernooi | Schiedam | Sportclub Excelsior JO10-2 |
31-3-2024 | Excelsior’20 – Ome Leo Toernooi | Schiedam | Sportclub Excelsior JO10-3 |
– | |||
1-4-2024 | Excelsior’20 – Ome Leo Toernooi | Schiedam | Sportclub Excelsior JO10-1 |
1-4-2024 | vv Papendrecht – Bram Blom Cup | Papendrecht | Sportclub Excelsior JO10-5 |
1-4-2024 | vv Papendrecht – Bram Blom Cup | Papendrecht | Sportclub Excelsior JO10-6 |
– | |||
9-5-2024 | Sc Victoria’04 – ING Hemelvaart toernooi | Vlaardingen | Sporclub Excelsior JO10-1 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO10-2 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO10-4 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO10-6 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO11-2 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO11-3 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO11-4 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO12-2 |
9-5-2024 | vv Rhoon – Hemelvaarttoernooi | Rhoon | Sporclub Excelsior JO12-5 |
– | |||
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO9-3 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO9-4 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO10-1 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO10-2 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO10-4 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO10-6 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO11-2 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO11-3 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO11-4 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO12-2 |
18-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO12-4 |
– | |||
19-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO13-2 |
19-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO13-4 |
19-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO14-1 |
19-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO14-2 |
19-5-2024 | DSV Concordia – Pinkster Panther 2024 | Delft | Sportclub Excelsior JO14-3 |
– | |||
20-5-2024 | RCSV Zestienhoven – Ladies Day | Rotterdam | Sportclub Excelsior MO13 |
– | |||
1-6-2024 | XerxesDZB – Rinus de Roode toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO11-2 |
1-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO11-3 |
1-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO11-4 |
1-6-2024 | XerxesDZB – Rinus de Roode toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO12-1 |
1-6-2024 | XerxesDZB – Rinus de Roode toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO12-2 |
1-6-2024 | XerxesDZB – Rinus de Roode toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO12-3 |
1-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO12-4 |
1-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO12-5 |
1-6-2024 | De Jonge Spartaan | Middelharnis | Sportclub Excelsior JO13-3 |
1-6-2024 | XerxesDZB – Heidi Kersenboom toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelior MO13 |
– | |||
7-6-2024 | c.v.v. Be Fair | Waddinxveen | Sportclub Excelsior JO13-1 |
7-6-2024 | c.v.v. Be Fair | Waddinxveen | Sportclub Excelsior JO14-1 |
7-6-2024 | c.v.v. Be Fair | Waddinxveen | Sportclub Excelsior JO14-3 |
– | |||
8-6-2024 | CKC – Juni Toernooi | Rotterdam-Kralingseveer | Sportclub (4x) Champ. teams |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO9-1 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO9-2 |
8-6-2024 | v.v. Spirit – Stefan de Vrij Pupillentoernooi | Ouderkerk aan den Ijssel | Sportclub Excelsior JO9-3 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO9-4 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO9-5 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO10-1 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO10-3 |
8-6-2024 | v.v. Spirit – Stefan de Vrij Pupillentoernooi | Ouderkerk aan den Ijssel | Sportclub Excelsior JO10-6 |
8-6-2024 | v.v. Spirit – Stefan de Vrij Pupillentoernooi | Ouderkerk aan den Ijssel | Sportclub Excelsior JO11-3 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO12-1 |
8-6-2024 | De Jonge Spartaan | Middelharnis | Sportclub Excelsior JO12-2 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO12-3 |
8-6-2024 | XerxesDZB – Hans van der Werf toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO13-2 |
8-6-2024 | XerxesDZB – Hans van der Werf toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO13-3 |
8-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO13-4 |
8-6-2024 | c.v.v. Be Fair | Waddinxveen | Sportclub Excelsior JO16-1 |
8-6-2024 | c.v.v. Be Fair | Waddinxveen | Sportclub Excelsior JO16-2 |
– | |||
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO9-1 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO9-2 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO9-3 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO9-4 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO9-5 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO10-3 |
15-6-2023 | XerxesDZB – Michiel Kramer toernooi | Rotterdam | Sportclub Excelsior JO10-4 |
15-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO10-5 |
15-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO10-6 |
15-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO11-1 |
15-6-2024 | Unitas’30 – Jeugdtoernooi | Etten-Leur | Sportclub Excelsior JO11-2 |
15-6-2024 | CKC – Juni Toernooi | Rotterdam-Kralingseveer | Sportclub Excelsior MO13 |
15-6-2024 | CKC – Juni Toernooi | Rotterdam-Kralingseveer | Sportclub Excelsior MO15-2 |
– | |||
Datum | Vereniging | Plaats | Team |
– | |||
– | |||
Excelsior Rotterdam – jeugd teams | |||
– | |||
31-3-2024 | Orange Veins – Baronie Cup | Breda | Excelsior Rotterdam O13 |
31-3-2024 | Orange Veins – Rotterdam Cup | Rotterdam | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
1-4-2024 | K.S.V. Fortissimo – Veda Bikes JO11 pupillen toernooi | Ede | Excelsior Rotterdam O11 |
1-4-2024 | Voorschoten’97 – 19e – O12 paastoernooi | Voorschoten | Excelsior Rotterdam O12 |
1-4-2024 | Orange Veins – Baronie Cup | Breda | Excelsior Rotterdam O13 |
1-4-2024 | Orange Veins – Rotterdam Cup | Rotterdam | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
9-5-2024 | AZC – Reinier van der Kwast toernooi | Zutphen | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
12-5-2024 | Memory Cup 2024 – Heracles stadion | Almelo | Excelsior Rotterdam O11 |
– | |||
18-5-2024 | vv Ruurlo – PLUS Stam KST 2024 | Ruurlo | Excelsior Rotterdam O18 |
– | |||
19-5-2024 | V.O.A.B. – Joris Mathijsen Cup | Goirle | Excelsior Rotterdam O11 |
19-5-2024 | vv Ruurlo – PLUS Stam KST 2024 | Ruurlo | Excelsior Rotterdam O18 |
– | |||
20-5-2023 | vv Ruurlo – PLUS Stam KST 2024 | Ruurlo | Excelsior Rotterdam O18 |
– | |||
25-5-2024 | KV Kortrijk – KVK Spurs Cup | België | Excelsior Rotterdam O11 |
– | |||
31-5-2024 | Elite Toernooi | Barcelona | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
1-6-2024 | Orange Veins – Rotterdam Cup | Rotterdam | Excelsior Rotterdam O11 |
1-6-2024 | Elite Toernooi | Barcelona | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
2-6-2024 | Orange Veins – Rotterdam Cup | Rotterdam | Excelsior Rotterdam O11 |
2-6-2024 | Elite Toernooi | Barcelona | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
3-6-2024 | Elite Toernooi | Barcelona | Excelsior Rotterdam O15 |
– | |||
71
70 69 |
Winnaar Kralingse
Bingo! Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Dicky en Cock van Zanten |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Familie van Ast |
12 | Swinkels Family Brewers |
11 | Hans Slager |
10 | Bas Endlich |
9 | Andy en Patrick Pols |
8 | Sander Siegersma |
7 | Frank van de Vijver |
6 | Peter de Meijer |
5 | Thijs Provoost |
4 | Luuk Provoost |
3 | Marlon van der Goes |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |