Organisatie

Zie de volgende link voor de: Organisatiestructuur Excelsior 2022

Afmeldingen: van trainingen en wedstrijden gaat via de leider/trainer; slechts bij nood via de mail.

Uitsluitend bij de interne jeugdcompetitie graag tevens afmelden per mail: afmeldingenWEC@scexcelsior.nl

 

Technische staf en Bestuur 2021-2022

SBV Excelsior – Jeugdopleiding KNVB Club Relatiecode = FTRN05U
Team Trainer / Leider
Hoofd jeugdopleiding Marco van Lochem
Coördinator onderbouw Serge Bonte
(12-11-10)
O21 trainer/coach Marinus Barendregt
leider Sitesh Randjitsingh
O18 Trainer/coach Jonathon Fairbairn
leider Aladin Ezzaki
Fysiotherapeut Robin Loomans
stagiare Kevin Jorna
O17 Trainer/coach Pieter van der Tholen
leider/ass trainer Alkan Bilgi
Fysiotherapeut Mikey Langeveld
stagair Erik Prinsen
O16 Trainer/coach Ronald vd Helm
Trainer/coach Luigi Bruins
leider Youness Laraj
Fysiotherapeut Dirk de Nie
stagair Floris Galenkamp
O15 trainer/coach Patrick de Werk
leider Rene Hessel
verzorger Henk Willemen
O14 trainer/coach Steven Karskens
trainer/coach Cyrille Wismans
O13 trainer/coach Mathijs Kreugel
trainer/coach Bas Mulder
stagair Xandro Zwildens
O12 tainer/coach Serge Bonte
assistent Kylian Kouwenberg
trainer/coach Sjoerd Bos
O11 trainer/coach Mark Schreurs
O10 trainer/coach Yassin el Bouyakoubi
.
Overige staf
keeperstrainer Nelson Konings
keeperstrainer Ronald vd Helm
keeperstrainer Bert Fieret
individuele trainer Roel de Nooijer
loop/coordinatie Noel Cabral
krachttrainer Dick van Straalen
fysiotherapeut Maurice Huber
mentaal coach Danielle vd Kleij
wedstrijden Herman Brinkman
media Carlo Teunissen
media Vincent Wernke
scouting Rene Hessel
voeding
medische staf dokter Maarten en Barry
asst. Scheidsrechter Gerard Apon

.

Sportclub Excelsior KNVB Club Relatiecode = BBDZ16M
Team Trainer / Leider E-mail adres:
 
SC 1 hoofdtrainer Richard Mank richard.mank@excelsior4all.nl
SC 1 trainer Jeroen Bosman jeroenbosman@hotmail.com
SC 1 teammanager Sibren Bos  
SC 1 Fysiotherapeut.. Rodny Smith rjsfysiotherapie@gmail.com
SC 2 trainer n.n.b.  
O23-1 trainer Ali Riza Dinçan dinckana@hotmail.com
O23-1 trainer Vino Fernandes kvin.fernan@gmail.com
O23-1 Fysiotherapeut Rodny Smith rjsfysiotherapie@gmail.com
JO19-1 trainer Patrick de Bruijne p_debruijne@hotmail.com
JO19-1 trainer Giulio Bruins gbruins88@gmail.com
JO19-1 teammanager Ron Plomp  
JO19-2 trainer Karl Hormann kphormann@gmail.com
JO17-1 trainer Patrick van der Veen p.vd.veen@live.nl
JO17-1 trainer Frandys Engelhardt boy_anti_15@hotmail.com
JO17-1 teammanager Frank de Ruiter frank.de.ruiter@ordina.nl
JO17-1 teammanager Jan Overloop jan@marshipengineering.com
JO17-2 trainer Ton Groeneweg tongroeneweg205@gmail.com
JO17-2 teammanager Randy Essed essed@essedlaw.com
JO16-1 trainer Ger Kattestaart g.kattestaart@upcmail.nl
JO16-2 trainer Richard Bennik Benmuij@hotmail.com
JO16-2 trainer Wesley Bennik bennik18900@gmail.com
JO16-2 teammanager Gerdientje Schouten gdschouten@gmail.com
JO16-2 teammanager Loura Kröner-van Rappard lourkvr@gmail.com
JO15-1 trainer Bouziane Fissoune bouzie_fis@hotmail.com
JO15-1 teammanager Anniek Vandoninck avadoninck@hotmail.com
JO15-2 trainer Nilton Andrade N_C_Andrade@hotmail.com
JO15-2 teammanager Deirde Noten deirdre@dutilh.com
JO15-2 teammanager Angelique Hoffmann Whhoffmann@hotmail.com
JO14-1 trainer Sudesh Chote sudesh.chote@icloud.com
JO14-1 trainer Maurus van Eijk maurusvaneijk@hotmail.nl
JO14-1 teammanager Agnes Faber agnesfaber@freedom.nl
JO14-1 teammanager Pieter van Stijn penningmeester@scexcelsior.nl
JO14-2 trainer Armin Grgic armingrgic@hotmail.com
JO14-2 trainer Sonny van Schaik sonnyvanschaik@gmail.com
JO14-2 teammanager Jaap Wassink jaapnynke@hotmail.com
JO14-2 teammanager Lars Hooning lhooning@xs4all.nl
JO13-1 trainer Tim Mullens timmullens@hotmail.nl
JO13-1 trainer Martijn van Haften martijnvanhaften@gmail.com
JO13-1 teammanager Anja Kleingeld Anja@matztravel.nl
JO13-1 teammanager Marc van der Schroeff m.p.vanderschroeff@gmail.com
JO12-1 trainer Clifton Rimon clif543@hotmail.com
JO12-1 trainer Jeffrey de Haan Jeffrey.de.haan@hotmail.com
JO12-2 trainer Giulio Bruins gbruins88@gmail.com
JO12-2 trainer Greg Engelhardt g.engelhardt@wecaresecurity.nl
JO12-3 trainer Djan Sipahi djansipahi@hotmail.com
JO12-3 trainer Sirat Sipahi djansipahi@hotmail.com
JO12-4 trainer Ebbe Boere ebbepreben@gmail.com
JO12-4 trainer Leon Biesbroeck leon.biesbroeck@gmail.com
JO12-5 trainer Edwin Voorspuij voorspuij1980@outlook.com
MO12-2 trainer Raymond Haagsma rayhaagsma16@hotmail.com
JO11-1 trainer John Brussé johnbrusse@yahoo.nl
JO11-1 trainer Elisio
JO11-2 trainer Revelino Zijderveld Kara Revelinofzk@gmail.com
JO11-3 trainer Julius D Leon jb.dleon@icloud.com
JO11-3 trainer Ijsbrand de Lange ijsbrand.delange@outlook.com
JO11-4 trainer Gorkem Cekic gorkivnwest@gmail.com
JO10-1 trainer Abdelaziz Gaga azizgaga@hotmail.com
JO10-1 trainer L Amrins loukmane@live.nl
JO10-2 (JO9-1) trainer Renzo Garcia Bastidas renzogarciabastidas@gmail.com
JO10-2 (JO9-1) trainer Miguel Garcia Bastidas fam.garciabastidas@gmail.com
JO10-2 (JO9-1) trainer Ferry Maitimu lgmaitimu@hotmail.com
JO10-3 trainer Sven Boon Svenboon2004@gmail.com
JO10-3 trainer Meino Boon Meinoboon@hetnet.nl
JO10-4 trainer Robin van Leeuwen robin.v.leeuwen@hotmail.com
JO10-5 trainer Martijn Goudswaard mg161179@hotmail.com
JO10-6 trainer Michiel Schoenmaeckers schoenmaeckers.michiel@gmail.com
JO10-6 trainer Felix Guepin felix@fsogbv.nl
JO10-7 trainer Marlon Soekari soekardimarlon@gmail.com
JO10-7 trainer Rynimo Rimon r.manuel@live.nl
JO10-8 trainer Yusuf Bicaki emir.bicakci@hotmail.nl
JO10-8 trainer Yechentry Summerville yechentr@gmail.com
JO8-1 trainer Fathi Otmani fathiotmani@gmail.com
Meiden
Dames beloften / VR2 trainer Rob Storm  
Dames beloften / VR2 trainer Anne Nurra  
MO17 trainer Lesly Maitimu lgmaitimu19.prive@gmail.com
MO17 trainer Mike van Katwijk mikevankatwijk@gmail.com
MO16 trainer Rawi Rampadarathsing  
MO16 trainer José Enser  
MO14 trainer Angelmo Vyent gelmo_vyent@hotmail.com
MO13 trainer Sarah Eitjes nosaaartje@yahoo.com
MO13 trainer Bram Aanen b.aanen@gmail.com
MO12 trainer Niek van Ruijven  
MO11 trainer Dien Bouamer  
MO10 trainer Renee Blom  
Overige staf
CLUKS trainer Feroz Haider
Train de Trainer Anne Nurra annenurra@kpnmail.nl
Train de Trainer Jeroen van Galen jeroen-v-g@live.nl
Keeperstrainer Ab Schoonbeek keepersgilde@gmail.com
Keeperstrainer Thimo Schoonbeek thimoschoonbeek@hotmail.com
Keeperstrainer Jeroen Bosman Jeroenbosman@hotmail.com
Keeperstrainer Bert Fieret  
Aanvragen oefenwedstrijden  
Meiden teams H.J. van Houwelingen hjvanhouwelingen@excelsiorrotterdamvrouwen.nl 
 
Coördinatoren: 
Middenbouw (o15-o19) Arthur Rasenberg middenbouw@scexcelsior.nl
Middenbouw (o13-o14) Patrick de Bruijne p_debruijne@hotmail.com
Onderbouw Maurice Hugens onderbouw@scexcelsior.nl
Onderbouw Meino Boon meinoboon@hetnet.nl
interne competitie Saida Igalla wec@scexcelsior.nl
Meiden Leon van Zanten lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl
Meiden Robert Jan Snijders rjsnijders@excelsorrotterdamvrouwen.nl

.
Een deel van de gezichten op Woudestein was er ook al in 2019, zie hiervoor het “smoelenboek” dat Arthur Rasenberg toen heeft samengesteld:.

Organisatie-SC-Excelsior-seizoen-2019-2020-

 

Bestuur Cock van Zanten voorzitter (06-12929497)
bestuur@scexcelsior.nl Joris de Caluwe commerciële zaken (06-54643370)
website@scexcelsior.nl Jacko van Ast secretaris (06-18031495)
penningmeester@scexcelsior.nl Pieter van Stijn penningmeester (06-22901203)
Bas Endlich aspirant bestuurslid (06-11336001)
Medewerkers Herman Brinkman locatiemanager
info@scexcelsior.nl Bronno Brons locatiebeheerder
Leon van der Meer locatiemedewerker
Ondersteuning Gerard Ketel Kantine, algemene ondersteuning
Roel Rigters Algemeen onderhoud, ict
Bronno Brons Interne jeugdcompetities
Vertrouwenspersoon Hans Slager Slager@vastelandadvocaten.com
Train de trainers Anne Nurra; annenurra@kpnmail.nl
Ontvangst Mevr. Riet Beijer
Mevr. Wil van Tilburg
COMMISSIES:
Commissie Sponsoring Joris de Caluwe
Hans Slager
Bas Endlich
Commissie Kantine Bronno Brons
Gerard Ketel
Cock van Zanten
Commissie Scheidsrechters
Bronno Brons
Cock van Zanten
Commissie Familiedag Joris de Caluwe
En Activiteiten Hans Slager
Bas Endlich
Commissie Financiën Pieter van Stijn
Cock van Zanten
Henk Lavrijsen
Commissie Gegevensbeheer/AVG Jacko van Ast
Bronno Brons
Commissie 7×7 Jacko van Ast
Martin Borsboom
Jeroen van der Wal
John van Tilburg
Commissie Interne
Toernooien Herman Brinkman
Marco van Lochem
Joris de Caluwe
Cock van Zanten

 

Bestuur, contactgegevens

Het bestuur vergadert op dinsdagavonden vanaf 20.00 uur

 

Vlnr: Penningmeester: Pieter van Stijn. Commerciële Zaken: Joris de Caluwé, Voorzitter: C.M. (Cock) van Zanten, Algemeen secretaris: Jacko van Ast, Aspirant Bestuurslid Bas Endlich

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering die meestal begin november wordt gehouden.

 

Benoemd voor 3 jaar:

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Pieter van Stijn (penningmeester)

2021 Jacko van Ast (secretaris)

 

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2022 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2023 Pieter van Stijn

2021 Jacko van Ast, Bas Endlich

 

Leden van verdienste:

De heer mr.dr. J.A. van Ast

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

De heer C.M. van Zanten

 

Website

Jacko van Ast (eindredactie)

Herman Brinkman (redactie)

Martin Borsboom (standen 7×7 competitie)

Bronno Brons (standen en uitslagen interne competities)

 

Facebook

Jacko van Ast

 

Excelsior Rotterdam (voorheen Stichting Betaald Voetbal (SBV) Excelsior)

Excelsior Foundation (voorheen Stichting Excelsior4All)

Van Donge en De Roo stadion

Telefoonnummer 010-4046041

www.excelsiorrotterdam.nl

 

Stichting Sport en Wijkcomplex Woudestein
Honingerdijk 110 (svp niet als postadres gebruiken)
Postbus 4369
3006 AJ Rotterdam

Telefoonnummer 010-4120516

 

Zie de volgende link voor de Organisatiestructuur Excelsior 2022 van de Club Excelsior Rotterdam

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder