Organisatie

Afmeldingen: van trainingen en wedstrijden gaat via de leider/trainer; slechts bij nood via de mail.

Uitsluitend bij de interne jeugdcompetitie graag tevens afmelden per mail: afmeldingenWEC@scexcelsior.nl

Technische staf en Bestuur 2020-2021

SBV Excelsior – Jeugdopleiding KNVB Club Relatiecode = FTRN05U
Team Trainer / Leider Telefoon nr.: E-mail adres:
Hoofdjeugopleiding Marco van Lochem 06-51269122 marco.vanlochem@sbvexcelsior.nl
Coördinator onderbouw (12-11-10) Serge Bonte 06-83770237 onderbouw@sbvexcelsior.nl
O21 trainer/coach Marinus Barendregt 06-23924721 marinusbarendregt@excelsior4all.nl
leider Sitesh Randjitsingh 06-41651830 siteshravin1201@gmail.com
O18 trainer/coach Pieter van de Tholen 06-42447119 pietervandertholen@hotmail.nl
leider Peter Heuzen 06-42935644 peter.heuzen@upcmail.nl
O17 trainer/coach Jonathon Fairbairn +44 7814 353903 jonnyfairbairn10@gmail.com
leider Aladin Ezzaki 06-34502723 ezzaki@live.nl
O16 trainer/coach Ronald vd Helm 06-11220225 racm.vd.helm@kpnmail.nl
trainer/coach Luigi Bruins 06-49881844 luigibruins2008@hotmail.com
leider Sjaak Geeve 06-27399515 geeve112@planet.nl
O15 trainer/coach Patrick de Werk 06-12952578 p.werk4@upcmail.nl
leider Rene Hessel 06-40223754 re.hessel@wxs.nl
O14 trainer/coach Steven Karskens 06-21520668 steven@lakarsk.nl
trainer/coach Cyrille Wismans 06-11371880 cyrille.wismans@vanoord.com
O13 trainer/coach Mathijs Kreugel 06-20002429 mathijs.kreugel@incentro.com
trainer/coach Bas Mulder 06-37374694 bas2000mulder@gmail.com
O12 tainer/coach Serge Bonte 06-83770237 onderbouw@sbvexcelsior.nl
assistent Kylian Kouwenberg 06-52864673 kylian@familiekouwenberg.nl
O11 trainer/coach Sjoerd Bos 06-81119353 sjoerd-bos@live.nl
O10 trainer/coach Yassin el Bouyakoubi 06-42518983 yassin.elbouyakoubi@gmail.com
Overige staf  
coördinatorkeeperstrainer onderbouw Marcel Kouwenberg 06-55215986 info@familiekouwenberg.nl
keeperstrainer bovenbouw Ronald vd Helm 06-11220225 racm.vd.helm@kpnmail.nl
keeperstrainer middenbouw Bert Fieret 06-14198358 mitsulan6@kpnmail.nl
loop/coordinatie Noel Cabral 06-41399611 noel_cabral@hotmail.com
krachttrainer Dik van Straalen 06-23395054 dcvanstralen@gmail.com
Fysiotherapeut Kevin Colla 06-22443177 k.colla89@gmail.com
Fysiotherapeut (o21) Jesse Dalmiras 06-81285296 jesse_dalmiras@live.nl
Fysiotherapeut (o18) Mikey Langeveld 06-46683114 mikey999@kpnmail.nl
Fysiotherapeut (o17) Robin Loomans 06-42386644 r.loomans@hotmail.com
Fysiotherapeut (o16) Dirk de Nie 06-14040663 dirkdenie@gmail.com
Verzorger (o15) Henk Willemen 06-19008791 hjwillemen@planet.nl
Verzorger (o14) Tamara Sluijter 06-24140719 tamara-1993@hotmail.nl
Mentaal coach Danielle vd Kleij 06-55761816 flowmenta@flowmentaletraining.nl
wedstrijden Herman Brinkman 06-20490316 info@scexcelsiorjeugd.nl
media Vincent Wernke 06-24978949 vincent.wernke@sbvexcelsior.nl
scouting Rene Hessel 06-40223754 jeugdscouting@sbvexcelsior.nl
Sportclub Excelsior KNVB Club Relatiecode = BBDZ16M
Trainer / Leider Telefoon nr.: E-mail adres:
 
AM 1 hoofdtrainer Richard Mank 06-30020534 richard.mank@excelsior4all.nl
AM 1 trainer Khalid Ettabachi 06-84537176 2008esma@live.nl
AM 1 trainer Jeroen Bosman 06-22827633 jeroenbosman@hotmail.com
AM 1 teammanager Ronald Puzkar 06-45222211 ronald.puszkar@gmail.com
 
AM 2 trainer Koos Kortland 06-22792272 kooskortland82@gmail.com
AM 2 trainer Armin Grgic 06-29951441 armingrgic@hotmail.com
JO19-1 trainer Hoessin Jouhri 06-16817740 h.jouhri@care-it-all.nl
JO19-1 trainer Vino Fernandes 06-21308085 kvin.fernan@gmail.com
JO19-2 trainer Ali Riza Dinçan 06-25157152 dinckana@hotmail.com
JO19-3 trainer Karl Hormann 06-22548454 kphormann@gmail.com
JO19-3 trainer Ben Weemering 06-36166586 bjmweemering@tele2.nl
JO17-1 trainer Patrick de Bruijne 06-14386349 p_debruijne@hotmail.com
JO17-1 trainer Bas Endlich 06-11336001 bendlich@aegon.nl
JO17-2 trainer Patrick van der Veen 06-33315238 p.vd.veen@live.nl
JO16-1 trainer Sudesh Chote 06-38230956 sudesh.chote@icloud.com
JO16-2 trainer Ton Groeneweg 06-52397170 ton.groeneweg@dcmr.nl
JO15-1 trainer Ger Kattestaart 06-33882077 g.kattestaart@upcmail.nl
JO15-2 trainer Richard Bennik 06-41427610 Benmuij@hotmail.com
JO15-2 trainer Wesley Bennik 06-48403581 bennik18900@gmail.com
JO14-1 trainer Bouziane Fissoune 06-42720282 bouzie_fis@hotmail.com
JO14-2 trainer Yusuf Bicakci 06-52485401 y.bicakci@hr.nl
JO13-1 trainer Lesley Maitimu 06-44191183 lgmaitimu@hotmail.com
JO13-1 trainer Maurus van Eijk 06-39313426 maurusvaneijk@hotmail.nl
JO13-2 trainer Armin Grgic 06-29951441 armingrgic@hotmail.com
JO12-1 trainer Tim Mullens 06-34518982 timmullens@hotmail.nl
JO12-1 trainer Martijn van Haften 06-39556303 martijnvanhaften@gmail.com
JO12-2 trainer David Brugghe  
JO11-1 trainer Alkan Bilgi 06-52420565 bilgi@live.nl
JO11-1 trainer Boris Lodewijk 06-40149342 borislodewijk@gmail.com
JO11-2 trainer Djan Sipahi 06-84377882 djansipahi@hotmail.com
JO11-2 trainer Sahil Sipahi
JO11-3 trainer Clifton Rimon 06-57889344 clif543@hotmail.com
JO11-4 trainer Ebbe Boere 06-49436758 ebbepreben@gmail.com
JO11-4 trainer Leon Biesbroeck 06-429371296 leon.biesbroeck@gmail.com
JO11-5 trainer Giulio Bruins 06-83490093 gbruins88@gmail.com
JO11-5 trainer Greg Engelhardt 06-28745174 g.engelhardt@wecaresecurity.nl
JO10-1 trainer John Brussé 06-15020671 johnbrusse@yahoo.nl
JO10-1 trainer Elisio Lopes 06-28776062 elisiomlopes@gmail.com
JO10-2 trainer Renzo Garcia Bastidas 06-47404629 renzogarciabastidas@gmail.com
JO10-2 trainer Miguel Garcia Bastidas 06-22881111 fam.garciabastidas@gmail.com
JO10-3 trainer Wegatha Woldebruk 06-30007378 modo_mlm@hotmail.com
JO10-4 trainer Simon de Caluwe 06-81668459 simondecaluwe2005@gmail.com
JO10-4 trainer Quinn van Alphen 06-37395755 qjvanalphen@gmail.com
JO10-5 trainer Revelino Zijderveld 06-15138795 Revelinofzk@gmail.com
JO10-6 trainer Frandys Engelhardt 06-17495751 boy_anti_15@hotmail.com
JO9-1 trainer Ferry Maitimu 06-34269827 lgmaitimu@hotmail.com
JO9-2 trainer Damian Verschoor 06-42279851 damian.verschoor98@gmail.com
JO8-1 trainer Fabio Schelt 06-38534555 fabiovanschelt@gmail.com  
Meiden
Dames beloften / VR2 trainer Janny Timisela 06-22457699 jtimisela62@hotmail.com
trainer Fien Timisela  
MO19 trainer Ramsey Cabral dos Reis 06-41714702 ramsey_cabral@live.nl
MO17-1 trainer Roberto Costa 06-15093939 Costar_156@hotmail.com
MO17-2 trainer  
MO16 trainer Stef van Zeelst 06-14046272 stef.van.zeelst@live.nl
MO15 trainer Erik Schapendonk 06-44744727 er.schapendonk@gmail.com
MO13 trainer Angelmo Vyent 06-11915948 gelmo_vyent@hotmail.com
MO12 trainer Mike van Katwijk 06-31652861 mikevankatwijk@gmail.com
MO11-1 trainer Sarah Eitjes 06-26375534 nosaaartje@yahoo.com
MO11-2 trainer Chloë Bezemer 06-57475637 chloebezemer@live.nl
MO11-2 trainer Manoah van Houwelingen 06-23517166 manoahvanhouwelingen@gmail.com
MO10 trainer Leonie Mulder 06-27326198 leonie3@hotmail.nl
MO9 trainer Hans Slager 06-53270430 slage206@planet.nl
Overige staf
Train de Trainer Anne Nurra 06-83976550 annenurra@kpnmail.nl
Train de Trainer Jeroen van Galen 06-36130223 jeroen-v-g@live.nl
Fysio:
Fysio Bovenbouw Iris Rotinsulu 06-81924560 ieisisa@gmail.com
Fysio Dames beloften Domenica Krens 06-21253944 dikrens@hotmail.com
Fysio MO19 MO17 Lucas den Ouden 06-13823177 lucas.denouden@hotmail.com
Keeperstrainer SC Excelsior Ab Schoonbeek 06-41827758 keepersgilde@gmail.com
Keeperstrainer SC Excelsior Thimo Schoonbeek 06-28426866 thimoschoonbeek@hotmail.com
Keeperstrainer SC Excelsior Jeroen Bosman 06-22827633 Jeroenbosman@hotmail.com
Keeperstrainer SC Excelsior Bert Fieret 06-14198358  
Aanvragen oefenwedstrijden  
Meiden teams Hendrik Jan van Houwelingen 06-36199466 hjvanhouwelingen@excelsiorrotterdamvrouwen.nl 
 
Coördinatoren:
Bovenbouw (JO19 – amateurs) Ed van Haften 06-43265563 e.haften@planet.nl
Middenbouw (JO15 – JO17) Arthur Rasenberg 06-43360080 arthur.rasenberg@wxs.nl
Middenbouw (JO12 – JO14) Pieter van Stijn 06-22901203 pietervanstijn@gmail.com
Onderbouw Maurice Hugens 06-50593232 onderbouw@scexcelsior.nl
Onderbouw Meino Boon 06-13658830 meinoboon@hetnet.nl
Meiden Leon van Zanten 06-23028957 lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl
Meiden Robert Jan Snijders 06-22694473 rjsnijders@excelsiorrotterdamvrouwen.nl

 

De gezichten op Woudestein (“smoelenboek”): Organisatie-SC-Excelsior-seizoen-2019-2020-

 

Bestuur Cock van Zanten voorzitter
Joris de Caluwe commerciele zaken
Jacko van Ast secretaris
Pieter van Stijn penningmeester
Bas Endlich aspirant bestuurslid
Medewerkers Herman Brinkman locatiemanager
Bronno Brons locatiebeheerder
Leon van der Meer locatiemedewerker
Erik Schapendonk locatiemedewerker
Ondersteuning Gerard Ketel Kantine, algemene ondersteuning
Roel Rigters Algemeen onderhoud, ict
Bronno Brons Interne jeugdcompetities
Vertrouwenspersoon Hans Slager; Slager@vastelandadvocaten.com
Train de trainers Anne Nurra; annenurra@kpnmail.nl
Ontvangst Mevr. Riet Beijer
Mevr. Wil van Tilburg
COMMISSIES:
Commissie Sponsoring Joris de Caluwe
Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Commissie Kantine Gerard Ketel
Bronno Brons
Cock van Zanten
Commissie Scheidsrechters Koos Kortland
Bronno Brons
Cock van Zanten
Commissie Familiedag Joris de Caluwe
En Activiteiten Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Commissie Financiën Pieter van Stijn
Cock van Zanten
Henk Lavrijsen
Commissie Gegevensbeheer Jacko van Ast
Bronno Brons
Commissie 7×7 Jacko van Ast
Martin Borsboom
Jeroen van der Wal
John van Tilburg
Commissie Interne
Toernooien Herman Brinkman
Marco van Lochem
Joris de Caluwe
Cock van Zanten

 

Bestuur, contactgegevens

Het bestuur vergadert op maandagavonden vanaf 20.00 uur

Voorzitter: C.M. (Cock) van Zanten (010-2020121)

Algemeen secretaris en Functionaris Gegevensbescherming: J.A. (Jacko) van Ast, excelsior7x7@hotmail.com (06-18031495)

Commerciële Zaken: J. (Joris) de Caluwé (06-54643370)

Penningmeester: Pieter van Stijn

Aspirant Bestuurslid Bas Endlich

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering die meestal rond 1 november wordt gehouden.

 

Benoemd voor 3 jaar:

2018 Jacko van Ast (secretaris)

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Pieter van Stijn (penningmeester)

 

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2021 Jacko van Ast

2022 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2023 Pieter van Stijn

 

Leden van verdienste:

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

De heer C.M. van Zanten

 

Website

J.A. van Ast (eindredactie)

H. Brinkman (redactie)

M. Borsboom (standen 7×7 competitie)

E. van Haften (verslagen eerste elftal etc.)

 

Facebook

Erik Schapendonk

Jacko van Ast

 

Stichting Betaald Voetbal (SBV) Excelsior

Stichting Excelsior4All

Van Donge en De Roo stadion

Telefoonnummer 010-4046041

www.sbvexcelsior.nl

www.excelsior4all.nl

 

Stichting Sport en Wijkcomplex Woudestein
Honingerdijk 110 (svp niet als postadres gebruiken)
Postbus 4369
3006 AJ Rotterdam

Telefoonnummer 010-4120516

 

Zie de volgende link voor de: Organisatiestructuur Excelsior 2020 van Excelsior Rotterdam

 

Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder