Organisatie

Afmeldingen: van trainingen en wedstrijden gaat via de leider/trainer; slechts bij nood via de mail.

Uitsluitend bij de interne jeugdcompetitie graag tevens afmelden per mail: afmeldingenWEC@scexcelsior.nl

 

Technische staf en Bestuur 2021-2022

SBV Excelsior – Jeugdopleiding KNVB Club Relatiecode = FTRN05U
Team Trainer / Leider
Hoofd jeugdopleiding Marco van Lochem
Coördinator onderbouw Serge Bonte
(12-11-10)
O21 trainer/coach Marinus Barendregt
leider Sitesh Randjitsingh
O18 Trainer/coach Jonathon Fairbairn
leider Aladin Ezzaki
Fysiotherapeut Robin Loomans
stagiare Kevin Jorna
O17 Trainer/coach Pieter van der Tholen
leider/ass trainer Alkan Bilgi
Fysiotherapeut Mikey Langeveld
stagair Erik Prinsen
O16 Trainer/coach Ronald vd Helm
Trainer/coach Luigi Bruins
leider Youness Laraj
Fysiotherapeut Dirk de Nie
stagair Floris Galenkamp
O15 trainer/coach Patrick de Werk
leider Rene Hessel
verzorger Henk Willemen
O14 trainer/coach Steven Karskens
trainer/coach Cyrille Wismans
O13 trainer/coach Mathijs Kreugel
trainer/coach Bas Mulder
stagair Xandro Zwildens
O12 tainer/coach Serge Bonte
assistent Kylian Kouwenberg
trainer/coach Sjoerd Bos
O11 trainer/coach Mark Schreurs
O10 trainer/coach Yassin el Bouyakoubi
.
Overige staf
keeperstrainer Nelson Konings
keeperstrainer Ronald vd Helm
keeperstrainer Bert Fieret
individuele trainer Roel de Nooijer
loop/coordinatie Noel Cabral
krachttrainer Dick van Straalen
fysiotherapeut Maurice Huber
mentaal coach Danielle vd Kleij
wedstrijden Herman Brinkman
media Carlo Teunissen
media Vincent Wernke
scouting Rene Hessel
voeding
medische staf dokter Maarten en Barry
asst. Scheidsrechter Gerard Apon

.

Sportclub Excelsior KNVB Club Relatiecode = BBDZ16M
Team Trainer / Leider E-mail adres:
 
SC 1 hoofdtrainer Richard Mank richard.mank@excelsior4all.nl
SC 1 trainer Jeroen Bosman jeroenbosman@hotmail.com
SC 1 teammanager Sibren Bos  
SC 1 Fysiotherapeut.. Rodny Smith rjsfysiotherapie@gmail.com
SC 2 trainer n.n.b.  
O23-1 trainer Ali Riza Dinçan dinckana@hotmail.com
O23-1 trainer Vino Fernandes kvin.fernan@gmail.com
O23-1 Fysiotherapeut Rodny Smith rjsfysiotherapie@gmail.com
JO19-1 trainer Patrick de Bruijne p_debruijne@hotmail.com
JO19-1 trainer Giulio Bruins gbruins88@gmail.com
JO19-1 teammanager Ron Plomp  
JO19-2 trainer Karl Hormann kphormann@gmail.com
JO17-1 trainer Patrick van der Veen p.vd.veen@live.nl
JO17-1 trainer Frandys Engelhardt boy_anti_15@hotmail.com
JO17-1 teammanager Frank de Ruiter frank.de.ruiter@ordina.nl
JO17-1 teammanager Jan Overloop jan@marshipengineering.com
JO17-2 trainer Ton Groeneweg tongroeneweg205@gmail.com
JO17-2 teammanager Randy Essed essed@essedlaw.com
JO16-1 trainer Ger Kattestaart g.kattestaart@upcmail.nl
JO16-2 trainer Richard Bennik Benmuij@hotmail.com
JO16-2 trainer Wesley Bennik bennik18900@gmail.com
JO16-2 teammanager Gerdientje Schouten gdschouten@gmail.com
JO16-2 teammanager Loura Kröner-van Rappard lourkvr@gmail.com
JO15-1 trainer Bouziane Fissoune bouzie_fis@hotmail.com
JO15-1 teammanager Anniek Vandoninck avadoninck@hotmail.com
JO15-2 trainer Nilton Andrade N_C_Andrade@hotmail.com
JO15-2 teammanager Deirde Noten deirdre@dutilh.com
JO15-2 teammanager Angelique Hoffmann Whhoffmann@hotmail.com
JO14-1 trainer Sudesh Chote sudesh.chote@icloud.com
JO14-1 trainer Maurus van Eijk maurusvaneijk@hotmail.nl
JO14-1 teammanager Agnes Faber agnesfaber@freedom.nl
JO14-1 teammanager Pieter van Stijn penningmeester@scexcelsior.nl
JO14-2 trainer Armin Grgic armingrgic@hotmail.com
JO14-2 trainer Sonny van Schaik sonnyvanschaik@gmail.com
JO14-2 teammanager Jaap Wassink jaapnynke@hotmail.com
JO14-2 teammanager Lars Hooning lhooning@xs4all.nl
JO13-1 trainer Tim Mullens timmullens@hotmail.nl
JO13-1 trainer Martijn van Haften martijnvanhaften@gmail.com
JO13-1 teammanager Anja Kleingeld Anja@matztravel.nl
JO13-1 teammanager Marc van der Schroeff m.p.vanderschroeff@gmail.com
JO12-1 trainer Clifton Rimon clif543@hotmail.com
JO12-1 trainer Jeffrey de Haan Jeffrey.de.haan@hotmail.com
JO12-2 trainer Giulio Bruins gbruins88@gmail.com
JO12-2 trainer Greg Engelhardt g.engelhardt@wecaresecurity.nl
JO12-3 trainer Djan Sipahi djansipahi@hotmail.com
JO12-3 trainer Sirat Sipahi djansipahi@hotmail.com
JO12-4 trainer Ebbe Boere ebbepreben@gmail.com
JO12-4 trainer Leon Biesbroeck leon.biesbroeck@gmail.com
JO12-5 trainer Edwin Voorspuij voorspuij1980@outlook.com
MO12-2 trainer Raymond Haagsma rayhaagsma16@hotmail.com
JO11-1 trainer John Brussé johnbrusse@yahoo.nl
JO11-1 trainer Elisio
JO11-2 trainer Revelino Zijderveld Kara Revelinofzk@gmail.com
JO11-3 trainer Julius D Leon jb.dleon@icloud.com
JO11-3 trainer Ijsbrand de Lange ijsbrand.delange@outlook.com
JO11-4 trainer Gorkem Cekic gorkivnwest@gmail.com
JO10-1 trainer Abdelaziz Gaga azizgaga@hotmail.com
JO10-1 trainer L Amrins loukmane@live.nl
JO10-2 (JO9-1) trainer Renzo Garcia Bastidas renzogarciabastidas@gmail.com
JO10-2 (JO9-1) trainer Miguel Garcia Bastidas fam.garciabastidas@gmail.com
JO10-2 (JO9-1) trainer Ferry Maitimu lgmaitimu@hotmail.com
JO10-3 trainer Sven Boon Svenboon2004@gmail.com
JO10-3 trainer Meino Boon Meinoboon@hetnet.nl
JO10-4 trainer Robin van Leeuwen robin.v.leeuwen@hotmail.com
JO10-5 trainer Martijn Goudswaard mg161179@hotmail.com
JO10-6 trainer Michiel Schoenmaeckers schoenmaeckers.michiel@gmail.com
JO10-6 trainer Felix Guepin felix@fsogbv.nl
JO10-7 trainer Marlon Soekari soekardimarlon@gmail.com
JO10-7 trainer Rynimo Rimon r.manuel@live.nl
JO10-8 trainer Yusuf Bicaki emir.bicakci@hotmail.nl
JO10-8 trainer Yechentry Summerville yechentr@gmail.com
JO8-1 trainer Fathi Otmani fathiotmani@gmail.com
Meiden
Dames beloften / VR2 trainer Rob Storm  
Dames beloften / VR2 trainer Anne Nurra  
MO17 trainer Lesly Maitimu lgmaitimu19.prive@gmail.com
MO17 trainer Mike van Katwijk mikevankatwijk@gmail.com
MO16 trainer Rawi Rampadarathsing  
MO16 trainer José Enser  
MO14 trainer Angelmo Vyent gelmo_vyent@hotmail.com
MO13 trainer Sarah Eitjes nosaaartje@yahoo.com
MO13 trainer Bram Aanen b.aanen@gmail.com
MO12 trainer Niek van Ruijven  
MO11 trainer Dien Bouamer  
MO10 trainer Renee Blom  
Overige staf
CLUKS trainer Feroz Haider
Train de Trainer Anne Nurra annenurra@kpnmail.nl
Train de Trainer Jeroen van Galen jeroen-v-g@live.nl
Keeperstrainer Ab Schoonbeek keepersgilde@gmail.com
Keeperstrainer Thimo Schoonbeek thimoschoonbeek@hotmail.com
Keeperstrainer Jeroen Bosman Jeroenbosman@hotmail.com
Keeperstrainer Bert Fieret  
Aanvragen oefenwedstrijden  
Meiden teams H.J. van Houwelingen hjvanhouwelingen@excelsiorrotterdamvrouwen.nl 
 
Coördinatoren: 
Middenbouw (o15-o19) Arthur Rasenberg middenbouw@scexcelsior.nl
Middenbouw (o13-o14) Patrick de Bruijne p_debruijne@hotmail.com
Onderbouw Maurice Hugens onderbouw@scexcelsior.nl
Onderbouw Meino Boon meinoboon@hetnet.nl
interne competitie Damian Verschoor damian.verschoor98@gmail.com
Meiden Leon van Zanten lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl
Meiden Robert Jan Snijders rjsnijders@excelsorrotterdamvrouwen.nl

.
Een deel van de gezichten op Woudestein was er ook al in 2019, zie hiervoor het “smoelenboek” dat Arthur Rasenberg toen heeft samengesteld:.

Organisatie-SC-Excelsior-seizoen-2019-2020-

 

Bestuur Cock van Zanten voorzitter (06-12929497)
bestuur@scexcelsior.nl Joris de Caluwe commerciële zaken (06-54643370)
website@scexcelsior.nl Jacko van Ast secretaris (06-18031495)
penningmeester@scexcelsior.nl Pieter van Stijn penningmeester (06-22901203)
Bas Endlich aspirant bestuurslid (06-11336001)
Medewerkers Herman Brinkman locatiemanager
info@scexcelsior.nl Bronno Brons locatiebeheerder
Leon van der Meer locatiemedewerker
Ondersteuning Gerard Ketel Kantine, algemene ondersteuning
Roel Rigters Algemeen onderhoud, ict
Bronno Brons Interne jeugdcompetities
Vertrouwenspersoon Hans Slager Slager@vastelandadvocaten.com
Train de trainers Anne Nurra; annenurra@kpnmail.nl
Ontvangst Mevr. Riet Beijer
Mevr. Wil van Tilburg
COMMISSIES:
Commissie Sponsoring Joris de Caluwe
Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Commissie Kantine Bronno Brons
Gerard Ketel
Cock van Zanten
Commissie Scheidsrechters Koos Kortland
Bronno Brons
Cock van Zanten
Commissie Familiedag Joris de Caluwe
En Activiteiten Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Commissie Financiën Pieter van Stijn
Cock van Zanten
Henk Lavrijsen
Commissie Gegevensbeheer Jacko van Ast
Bronno Brons
Commissie 7×7 Jacko van Ast
Martin Borsboom
Jeroen van der Wal
John van Tilburg
Commissie Interne
Toernooien Herman Brinkman
Marco van Lochem
Joris de Caluwe
Cock van Zanten

 

Bestuur, contactgegevens

Het bestuur vergadert op dinsdagavonden vanaf 20.00 uur

 

Vlnr: Penningmeester: Pieter van Stijn. Commerciële Zaken: Joris de Caluwé, Voorzitter: C.M. (Cock) van Zanten, Algemeen secretaris: Jacko van Ast, Aspirant Bestuurslid Bas Endlich

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering die meestal begin november wordt gehouden.

 

Benoemd voor 3 jaar:

2018 Jacko van Ast (secretaris)

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Pieter van Stijn (penningmeester)

 

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2021 Jacko van Ast

2022 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2023 Pieter van Stijn

 

Leden van verdienste:

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

De heer C.M. van Zanten

 

Website

J.A. van Ast (eindredactie)

H. Brinkman (redactie)

M. Borsboom (standen 7×7 competitie)

Bronno Brons (standen en uitslagen interne competities)

 

Facebook

Jacko van Ast

 

Excelsior Rotterdam / Stichting Betaald Voetbal (SBV) Excelsior /

Stichting Excelsior4All

Van Donge en De Roo stadion

Telefoonnummer 010-4046041

www.excelsiorrotterdam.nl

www.excelsior4all.nl

 

Stichting Sport en Wijkcomplex Woudestein
Honingerdijk 110 (svp niet als postadres gebruiken)
Postbus 4369
3006 AJ Rotterdam

Telefoonnummer 010-4120516

 

Zie de volgende link voor de: Organisatiestructuur Excelsior 2020 van Excelsior Rotterdam

 

Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder