Organisatie

Zie de volgende link voor de: Organisatiestructuur Excelsior 2022

Afmeldingen: van trainingen en wedstrijden gaat via de leider/trainer; slechts bij nood via de mail.

Uitsluitend bij de interne jeugdcompetitie graag tevens afmelden per mail: afmeldingenWEC@scexcelsior.nl

 

Technische staf en Bestuur 2022-2023

SBV Excelsior – Jeugdopleiding KNVB Club Relatiecode = FTRN05U
Team Trainer / Leider E-mail adres:
Hoofdjeugdopleiding Rogier Veenstra rogier.veenstra@excelsiorrotterdam.nl
Coordinator Sjoerd Bos sjoerd.bos@excelsiorrotterdam.nl
(14-13-12-11-10)
O21 trainer/coach Brasco Tuvaljevic lbtcoaching@gmail.com
ass. Trainer Irvin Lee l_ervin@hotmail.com   
teammanager Arjan van der Weiden thomasverhaar@gmail.com
stagiare Thomas Verhaar istvan1986@hotmail.com
stagiare Istvan Bakx arjan.excelsior@gmail.com
Fysiotherapeut Maurice Huber fysiojeugd@excelsiorrotterdam.nl
O18 Trainer/coach Jonathon Fairbairn jonnyfairbairn10@gmail.com
Assistent-trainer Oussama Bekkaoui oussamabekkaoui@outlook.com
Stagiair Sharan Gayadien sharangayadien@hotmail.com
Teammanager Alkan Bilgi bilgi@live.nl
Fysiotherapeut fysiojeugd@excelsiorrotterdam.nl
O17 Trainer/coach Roberto Escudero robertoescudero@live.nl
Assistent-trainer Mohamed Touh mo.touh@hotmail.com
Stagiair Jefrrey Verweij trainer.jeffrey@hotmail.com
Teammanager  
Fysiotherapeut  
O16 Trainer/coach Aden Mohammed  Aden.mohamed@hotmail.com
Assistent-trainer Daniel Ledeboer daangraaggedaan@gmail.com
Stagiair Reda Kharchouch Redakharchouch@live.nl
Teammanager Sasa Gavric
Fysiotherapeut fysiojeugd@excelsiorrotterdam.nl
O15 Trainer/coach Mathijs Kreugel mathijs.kreugel@incentro.com
Trainer/coach Christiaan van Dam chrisvandam94@gmail.com
Assistent-trainer Luca Postelmans lucapostelmans2002@gmail.com
Stagiair Bjorn de Jong bjorndejong0172@gmail.com
Teammanager Rene Hessel re.hessel@wxs.nl
verzorger Henk Willemen hjwillemen@planet.nl
O14 Trainer/coach Deepak Mohanlal deepak.mohanlal@live.nl
Assistent-trainer Jesse Huyser jessehuyser@icloud.com
Assistent-trainer Xandro Zwildens xzwildens@icloud.com
Stagiair Kas Hoenderop kjhoenderop@gmail.com
Teammanager Romeo Persad romeo.persad@gmail.com
verzorger  
O13 Trainer/coach Robbert Renirie robbertrenirie@gmail.com
Assistent-trainer Jurrian van Neuren jurrianvneuren@gmail.com
Stagiair Mitchel van der Most mitchelvdmost@gmail.com
Teammanager Beau Haverkamp beau.haverkamp@gmail.com
O12 Trainer/coach Mark Schreurs mark.schreurs@hotmail.nl 
Trainer/coach Justin van der Roest justinvanderroest@hotmail.nl
Assistent-trainer Ian Stocks ianstockx@hotmail.com
Teammanager Marco Kruts  Marco.kruts@hotmail.com
O11 Trainer/Coach Haitam Nouali haitam1908@hotmail.com
Trainer/Coach Christiaan van Dam chrisvandam94@gmail.com
Assistent-trainer Stefan Stoeken  
Teammanager  
O10 Trainer/Coach Renzo Garcia Bastidas renzogarciabastidas@gmail.com
Assistent trainer Jens Zegelaar  
Assistent trainer Ronan Marijt marijt.r@outlook.com
Leider Miquel Garcia Bastidas Fam.garciabastidas@gmail.com

Overige staf
 keeperstrainer  
keeperstrainer Jeroen Bosman  jeroenbosman@hotmail.com
keeperstrainer Wouter Korteweg wouter@onekeeper.nl
keeperstrainer Bert Fieret mitsulan6@kpnmail.nl
amateurpartner/individu trainer Roel de Nooijer rdenooijer@upcmail.nl
loop/coordinatie Noel Cabral noel_cabral@hotmail.com
krachttrainer Dick van Straalen dcvanstralen@gmail.com
Fysiotherapeut Maurice Huber fysiojeugd@excelsiorrotterdam.nl
Mentaal coach Danielle vd Kleij flowmenta@flowmentaletraining.nl
wedstrijden Herman Brinkman info@scexcelsiorjeugd.nl
media Carlo Teunissen carlo.teunissen@excelsiorrotterdam.nl
media Vincent Wernke vincent.wernke@excelsiorrotterdam.nl
scouting
data analist Iris  
voeding carlo.teunissen@excelsiorrotterdam.nl
medische staf dokter David en Tim medischjeugd@excelsiorrotterdam.nl
topsport coördinator Thorbecke Joël Manusama j.manusama@tvo-rotterdam.nl
ass. Scheids Gerard Apon gerard.apon@planet.nl
 

Sportclub Excelsior KNVB Club Relatiecode = BBDZ16M
Team Trainer / Leider  E-mail adres:
Coördinatoren:
Middenbouw (o14-o17) Arthur Rasenberg middenbouw@scexcelsior.nl
Middenbouw (o19-o23) Patrick de Bruijne p_debruijne@hotmail.com
Onderbouw  (o9 – o13) Maurice Hugens onderbouw@scexcelsior.nl
Onderbouw (o9 – o13) Meino Boon meinoboon@hetnet.nl
interne competitie Saida Igalla wec@scexcelsior.nl
 
O23-1 trainer Jeroen Bosman jeroenbosman@hotmail.com
O23-1 trainer Manuel Soares Silva Daluztechniek@outlook.com
O23-2 trainer n.n.b.  
O23-2 teammanager Joep Klomp joepexcelsior@gmail.com
O23-3 trainer Emile Kalis emilekalis@me.com
O23-3 teammanager Willem Rasenberg rasenbergwillem@gmail.com
JO19-1 trainer Patrick van der Veen p.vd.veen@live.nl
JO19-2 trainer Randy Essed essed@essedlaw.com
JO17-1 trainer Willem van Rij willemvanrij09@gmail.com
JO17-2 trainer Richard Bennik Benmuij@hotmail.com
JO17-2 trainer Wesley Bennik bennik18900@gmail.com
JO16-1 trainer Sudesh Chote sudesh.chote@icloud.com
JO16-2 trainer Nilton Andrade N_C_Andrade@hotmail.com
JO16-2 trainer Benjamin Dick Douala D.Douala@outlook.com
JO15-1 trainer Maurus van Eijk maurusvaneijk@hotmail.nl
JO15-1 trainer Armin Grgic armingrgic@hotmail.com
JO15-2 trainer Björn Kommeren Bjorn.Kommeren@shell.com
JO15-2 trainer Stanley van der Boom s.boom83@upcmail.nl
JO14-1 trainer Yassine Belghar Yassine.Belghar@gmail.com
JO14-1 trainer Milton Keeldar milton_keeldar@hotmail.com
JO13-1 trainer Mitchell den Ridder mitchelldenridder@hotmail.com
JO13-1 stagiar Jeffrey  
JO13-2 trainer Leon Biesbroeck leon.biesbroeck@gmail.com
JO13-2 trainer Ebbe Boere ebbepreben@gmail.com
JO13-3 stagiar Marlon Soekardi soekardimarlon@gmail.com
JO13-3 stagiar Rynino Rimon  
JO13-3 stagiar Leaxanno Brennet  
JO12-1 trainer John Brussé johnbrusse@yahoo.nl
JO12-1 trainer Elisio  
JO12-2 trainer Revelino Zijderveld Kara Revelinofzk@gmail.com
JO12-2 stagiar Veroy Williams  
JO12-3 trainer Julius D Leon jb.dleon@icloud.com
JO12-3 trainer Ijsbrand de Lange ijsbrand.delange@outlook.com
JO12-4 trainer Morris Godron morrisgodron4@gmail.com
JO12-4 trainer Just Klooster 131967@wolfert.nl
JO11-1 trainer Danilson Silva dani777ja@gmail.com
JO11-1 trainer Dianno Soares giannowerk@outlook.com
JO11-2 trainer Edwin Voorspuij voorspuij1980@outlook.com
JO11-2 stagiar Koen Paalvast  
JO11-3 trainer Martijn Goudswaard mg161179@hotmail.com
JO11-3 stagiar Niels Silva  
JO11-4 trainer Michiel Schoenmaeckers schoenmaeckers.michiel@gmail.com
JO11-4 trainer Felix Guepin felix@fsogbv.nl
JO11-4 stagiar Jayden Ngadiman  
JO11-5 trainer Mats Geldorp matsgeldorp@gmail.com
JO11-5 trainer Oloo Have oloo@freedom.nl
JO11-6 trainer Yusuf Bicaki emir.bicakci@hotmail.nl
JO10-1 trainer L Amrins loukmane@live.nl
JO10-1 stagiar Ser Glen  
JO10-2 trainer Ravi Delfgauw rafi.delfgaauw@icloud com
JO10-2 trainer Turkileri Cephe cephe_t@hotmail.com
JO10-3 trainer Allard Noordenne pvannoordenne@gmail.com
JO10-3 trainer Mark Stijger mjstijger@hotmail.com
JO10-3 stagiar Giovanni Kattestaart  
JO10-3 stagiar Owen Pinheiro Tavares  
JO10-4 trainer Richard Stormezand richardstormezand@hotmail.com
JO10-4 trainer Terrence Hesselmann familiehesselmnn@hotmail.com
JO10-4 stagiar Jachayro Seinpaal  
JO10-5 trainer Adriaan Erkelens adriaan.erkelens@gmail.com
JO10-5 trainer Ally Haroun allyharoun90@gmail.com
JO9-1 trainer Miquel Hennep miquel_romeo@hotmail.com
JO9-1 stagiar Redenshio Breinburg  
JO9-2 trainer Clayton Thode claythode@hotmail.com
 
Keeperstrainer SC Excelsior Jailson Delgado freshcut@live.nl
 

Meiden
Hoofdjeugdopleiding Leon van Zanten lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl
Meiden (Manager) Robert Jan Snijders rjsnijders@excelsorrotterdamvrouwen.nl
Dames beloften / VR2 trainer Richard MANK  
Dames beloften / VR2 Leo  
Dames beloften / VR2 Rawi Rampadarathsing rawi_1996@hotmail.com
Dames beloften / VR2 Lesly Maitimu lgmaitimu19.prive@gmail.com
MO17 trainer Lesly Maitimu lgmaitimu19.prive@gmail.com
MO17 trainer Mike van Katwijk mikevankatwijk@gmail.com
MO17 trainer Andrew Chang Andrew.chang83@yahoo.com
MO17 Teammanager Damian Verschoor damian.verschoor98@gmail.com
MO16 trainer Rawi Rampadarathsing rawi_1996@hotmail.com
MO16 trainer Eric Staal esstaal@gmail.com
MO16 trainer Alex Messemaker alexandermessemaker@gmail.com
MO16 Teammanager Jurgen Bartelse jur85@hotmail.com
MO14 trainer Angelmo Vyent gelmo_vyent@hotmail.com
MO14 trainer Bram Aanen b.aanen@gmail.com
MO14 trainer Jemaa Zerhane j_zerhane@live.nl
MO13 trainer Kamiel Verweij kamiel.verwey@gmail.com
MO12 trainer Dien Bouamer dienbouamar@gmail.com
MO12 trainer Paul Groenendijk  
MO11 trainer Guno Braaf gbraaf777@hotmail.com
 
Overige staf
CLUKS trainer Ferry Maitimu
CLUKS trainer Sarah Eitjes
Mental Coach Kelly Bettonvil
Train de Trainer Anne Nurra annenurra@kpnmail.nl
Train de Trainer Jeroen van Galen jeroen-v-g@live.nl
Keeperstrainer SC Excelsior Ab Schoonbeek keepersgilde@gmail.com
Keeperstrainer SC Excelsior Thimo Schoonbeek thimoschoonbeek@hotmail.com
 
Aanvragen oefenwedstrijden  
Meiden teams Hendrik Jan van Houwelingen hjvanhouwelingen@excelsiorrotterdamvrouwen.nl 

 

Interne competities, teamouders

World Cup

1.Argentinië: vader van Justin Terlouw

2.Brazilië: moeder van Daoud Izmar

3.Duitsland: Vader van Aras Yaman

4.Holland: Moeder van Zayd El Ouatiq

5.Italië: Vader van Teun Klaassen

6.Nigeria: moeder van Walle Wijkstra

7.Spanje: vader van Kees Dirksmeijer

8.Uruguay: moeder van Collin v Viegen

.
Een deel van de gezichten op Woudestein was er ook al in 2019, zie hiervoor het “smoelenboek” dat Arthur Rasenberg toen heeft samengesteld:.

Organisatie-SC-Excelsior-seizoen-2019-2020-

 

Bestuur Cock van Zanten voorzitter (06-12929497)
bestuur@scexcelsior.nl Joris de Caluwe commerciële zaken (06-54643370)
website@scexcelsior.nl Jacko van Ast secretaris (06-18031495)
penningmeester@scexcelsior.nl Pieter van Stijn penningmeester (06-22901203)
Bas Endlich bestuurslid (06-11336001)
Medewerkers Herman Brinkman locatiemanager
info@scexcelsior.nl Bronno Brons locatiebeheerder
Leon van der Meer locatiemedewerker
Ondersteuning Gerard Ketel Kantine, algemene ondersteuning
Roel Rigters Algemeen onderhoud, ict
Bronno Brons Interne jeugdcompetities
Vertrouwenspersoon Hans Slager Slager@vastelandadvocaten.com
Train de trainers Anne Nurra; annenurra@kpnmail.nl
COMMISSIES:
Commissie Sponsoring Joris de Caluwe
Hans Slager
Bas Endlich
Commissie Kantine Bronno Brons
Gerard Ketel
Cock van Zanten
Commissie Scheidsrechters
Bronno Brons
Cock van Zanten
Commissie Familiedag Joris de Caluwe
En Activiteiten Hans Slager
Bas Endlich
Commissie Financiën Pieter van Stijn
Cock van Zanten
Henk Lavrijsen
Commissie Gegevensbeheer/AVG Jacko van Ast
Bronno Brons
Commissie 7×7 Jacko van Ast
Martin Borsboom
Jeroen van der Wal
John van Tilburg
Commissie Interne
Toernooien Herman Brinkman
Cock van Zanten
Joris de Caluwe

 

Bestuur, contactgegevens

Het bestuur vergadert op dinsdagavonden vanaf 20.00 uur

 

Vlnr: Penningmeester: Pieter van Stijn. Commerciële Zaken: Joris de Caluwé, Voorzitter: C.M. (Cock) van Zanten, Algemeen secretaris: Jacko van Ast, Bestuurslid Bas Endlich

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering die meestal begin november wordt gehouden.

 

Benoemd voor 3 jaar:

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Pieter van Stijn (penningmeester)

2021 Jacko van Ast (secretaris)

 

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2022 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2023 Pieter van Stijn

2021 Jacko van Ast, Bas Endlich

 

Leden van verdienste:

De heer mr.dr. J.A. van Ast

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

De heer C.M. van Zanten

 

Website

Jacko van Ast (eindredactie)

Herman Brinkman (redactie)

Martin Borsboom (standen 7×7 competitie)

Bronno Brons (standen en uitslagen interne competities)

 

Facebook

Jacko van Ast

 

Excelsior Rotterdam (voorheen Stichting Betaald Voetbal (SBV) Excelsior)

Excelsior Foundation (voorheen Stichting Excelsior4All)

Van Donge en De Roo stadion

Telefoonnummer 010-4046041

www.excelsiorrotterdam.nl

 

Stichting Sport en Wijkcomplex Woudestein
Honingerdijk 110 (svp niet als postadres gebruiken)
Postbus 4369
3006 AJ Rotterdam

Telefoonnummer 010-4120516

 

Zie de volgende link voor de Organisatiestructuur Excelsior 2022 van de Club Excelsior Rotterdam

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder