Trainingsschema seizoen 2021 - 2022

TRAININGSSCHEMA 

Hieronder het trainingsschema m.i.v. maandag 17 januari 2022:

Versie: 08-09-2021

Dag Start Eind Team Veld Kleedkamer
Maandag 14.45 16.30 EJO O13 1 2
Maandag 14.45 16.30 EJO O14 4 14
Maandag 14.45 16.30 EJO O15 2 15
Maandag 16.15 18.00 EJO O16 1 16
Maandag 16.15 18.00 EJO O17 2 11
Maandag 16.15 18:00 EJO O18 4 12
Maandag 16.15 18.00 EJO O21 stadion 13
Maandag 17:00 18:15 JO10-3 3 8
Maandag 18:15 19:30 MO10 3B 3
Maandag 18:15 19:30 MO11 3B 3
Maandag 18:15 19:30 MO12-1 3B 4
Maandag 18:15 19:30 MO12-2 (JO12-6) 4M 4
Maandag 18.15 19.30 MO13 1A 5
Maandag 18.15 19.30 MO14 1B 6
Maandag 18.00 19.30 EJO O10 stadion/2 14
Maandag 18.00 19.30 EJO O11 stadion/2 14
Maandag 18.00 19.30 EJO O12 stadion/2 13
Maandag 18.15 19.30 JO14-1 4A 9
Maandag 18.15 19.30 JO14-2 4B 10
Maandag 18.15 19.30 JO11-1 2A/1M 7
Maandag 18.15 19.30 JO11-2 2A/1M 7
Maandag 18.15 19.30 JO10-1 2A/4M 7
Maandag 18.15 19.30 JO10-2 2B 7
Maandag 18.15 19.30 JO10-5 2B 8
Maandag 18.15 19.30 JO10-7 3A 8
Maandag 18.15 19.30 JO10-8 3A 8
Maandag 18.15 19.30 JO12-4 2B 9
Maandag 18.15 19.30 JO12-5 2B 9
Maandag 19.45 21.15 JO19-1 1A 11
Maandag 19.45 21.15 JO19-2 1B 11
Maandag 19.45 21.15 JO15-1 4B 6
Maandag 19.45 21.15 JO17-1 2A 2
Maandag 19.45 21.15 JO17-2 3 3
Maandag 19.45 21.15 JO16-1 4A 7
Maandag 19.45 21.15 JO15-2 2B 8
Maandag 19:45 21.15 MO17 Stadion 5
Dinsdag 14.45 16.30 EJO O13 1 2
Dinsdag 14.45 16.30 EJO O14 4 14
Dinsdag 14.45 16.30 EJO O15 2 15
Dinsdag 16.15 18:00 EJO O16 1 16
Dinsdag 16.15 18:00 EJO O17 2 11
Dinsdag 16.15 18:00 EJO O18 4 12
Dinsdag 16.15 18:00 EJO O21 stadion 13
Dinsdag 18.15 19.30 JO13-1 4A 9
Dinsdag 18:15 19:30 JO12-1 1A 10
Dinsdag 18.15 19.30 JO12-2 1A 10
Dinsdag 18.15 19.30 JO12-3 1A 10
Dinsdag 18.15 19.30 JO11-3 3 8
Dinsdag 18.15 19.30 JO11-4 3 8
Dinsdag 18.15 19.30 JO10-4 1B 8
Dinsdag 18.15 19.30 JO10-6 1B 8
Dinsdag 18.15 19.30 JO8 1B 7
Dinsdag 18.00 19.30 EJO O10 2 14
Dinsdag 18.00 19.30 EJO O11 2 14
Dinsdag 18.00 19.30 EJO O12 2 13
Dinsdag 18.15 19.30 MO13 3A 3
Dinsdag 18.15 19.30 MO14 4B 4
Dinsdag 19.45 21.15 MO17 4B 5
Dinsdag 19.45 21.15 MO16 3B 6
Dinsdag 19:45 21.15 O23 2B 11
Dinsdag 19:45 21.15 JO16-2 4A 10
Dinsdag 19.45 21.15 SC 1 2A 2
Dinsdag 19.45 21.15 SC 2 3A 12
Dinsdag 20.00 22.00 LACROSSE 1 3+4
Woensdag 14.00 15.00 WORLDCUP 1 5
Woensdag 14.00 15.00 EUROPA LEAGUE 2 3
Woensdag 15.00 16.00 CHAMPIONS LEAGUE 2 3
Woensdag 17:00 18:15 JO10-3 3 8
Woensdag 18:00 19:15 MO10 1A 4
Woensdag 18.00 19.15 MO11 1A 4
Woensdag 18.00 19.15 MO12-1 1A 5
Woensdag 18.00 19.15 MO12-2 (JO12-6) 1A 5
Woensdag 18.15 19.30 JO14-1 4A 9
Woensdag 18.15 19.30 JO14-2 4B 10
Woensdag 18.15 19.30 JO11-1 2A 7
Woensdag 18.15 19.30 JO11-2 2A 7
Woensdag 18.15 19.30 JO10-1 2B 7
Woensdag 18.15 19.30 JO10-2 2B 7
Woensdag 18.15 19.30 JO10-5 2B 8
Woensdag 18.15 19.30 JO12-4 3A 4
Woensdag 18.15 19.30 JO12-5 3A 4
Woensdag 18.15 19.30 JO10-7 3B 4
Woensdag 18.15 19.30 JO10-8 3B 4
Woensdag 19.45 21.15 JO19-2 2A 4
Woensdag 19.45 21.15 JO17-2 2B 3
Woensdag 19.45 21.15 JO15-1 4A 2
Woensdag 19.45 21.15 JO16-1 4B 7
Woensdag 19.45 21.15 JO15-2 3B 8
Woensdag 19.30 21.30 R.S.V. 1 11+12
Donderdag 14.45 16.30 EJO O15 2 15
Donderdag 14.45 16.30 EJO O14 4 14
Donderdag 14.45 16.30 EJO O13 1 2
Donderdag 16.15 18:00 EJO O16 1 16
Donderdag 16.15 18:00 EJO O17 2 11
Donderdag 16.15 18:00 EJO O18 4 12
Donderdag 16.15 18:00 EJO O21 stadion 13
Donderdag 18.00 19.30 EJO O12 stadion 13
Donderdag 18.00 19.30 EJO O11 stadion 14
Donderdag 18.00 19.30 EJO O10 stadion 14
Donderdag 18.00 19.00 MO13 1A 3
Donderdag 18.00 19.00 MO14 1B 4
Donderdag 18.15 19.30 JO13-1 2A 9
Donderdag 18.15 19.30 JO12-1 4A 10
Donderdag 18.15 19.30 JO12-2 4A 10
Donderdag 18.15 19.30 JO12-3 2B 10
Donderdag 18.15 19.30 JO11-3 3A/2A 8
Donderdag 18.15 19.30 JO11-4 3A/2A 8
Donderdag 18.15 19.30 JO10-4 3B 8
Donderdag 18.15 19.30 JO10-6 3B 8
Donderdag 18.15 19.30 JO8 3B 5
Donderdag 18.15 19.30 JO16-2 4B 7
Donderdag 19.45 21.15 MO17 Stadion 5
Donderdag 19.45 21.15 MO16 Stadion 6
Donderdag 19.00 20.30 JO19-1 1A 15
Donderdag 19:00 20.30 JO17-1 1B 16
Donderdag 19.45 21.15 JO23 4B 11
Donderdag 19.45 21.15 SC 1 4A 2
Donderdag 19.45 21.15 SC 2 3A 12
Donderdag 20.30 22.30 7 X 7 1 + 2
Vrijdag 14.45 16.30 EJO O15 2 15
Vrijdag 14.45 16.30 EJO O14 4 14
Vrijdag 14.45 16.30 EJO O13 1 2
Vrijdag 16.15 18:00 EJO O16 1 16
Vrijdag 16.15 18:00 EJO O17 2 11
Vrijdag 16.15 18:00 EJO O18 4 12
Vrijdag 16.15 18:00 EJO O21 stadion 13
Vrijdag 18.15 19.45 MO17 2 5
Vrijdag 18.15 19.45 MO16 4 6
Vrijdag 19:00 22.00 LACROSSE 1 3+4

x

KEEPERSTRAININGSSCHEMA SEIZOEN 2020 – 2021
Dag Start Eind Team Veld_sub Kleedkamer
Dinsdag 17.30 18.30 JO12-1 3B 3
Dinsdag 18.15 19.30 JO12-2 3B 3
Dinsdag 18.15 19.30 MO10 3 4
Dinsdag 18.15 19.30 MO11-1 3 5
Dinsdag 18.15 19.30 MO11-2 3 5
Dinsdag 18.15 19.30 MO12 3 4
Dinsdag 18.15 19.30 JO11-3 1 6
Dinsdag 18.15 19.30 JO11-4 1 6
Dinsdag 18.15 19.30 JO11-5 1 6
Dinsdag 18.15 19.30 JO10-4 1 7
Dinsdag 18.15 19.30 JO10-5 4M 7
Dinsdag 18.15 19.30 JO10-6 4M 7
Dinsdag 18.15 19.30 JO8-1 1 8
Dinsdag 18.15 19.30 JO9-2 1 8
Dinsdag 18.15 19.45 JO13-1 4A 9
Dinsdag 18.15 19.45 JO13-2 4B 10
Dinsdag 19.45 21.15 MO17-1 4A 5
Dinsdag 19.45 21.15 MO16 3A 6
Dinsdag 19:45 21.15 JO16-2 2B 7
Dinsdag 19:45 21.15 JO15-2 3B 8
Dinsdag 19.45 21.15 AM 1 2A 1
Dinsdag 19.45 21.15 AM 2 4B 2
Woensdag 15.30 16.45 MO9 4A 4
Woensdag 18.00 19.30 MO13 1A 4
Woensdag 18.00 19.30 MO15 1B 5
Woensdag 18.00 19.30 MO17-2 2B 6
Woensdag 18.15 19.45 JO14-1 4A 9
Woensdag 18.15 19.45 JO14-2 4B 10
Woensdag 18.15 19.30 JO11-1 2A/3A 7
Woensdag 18.15 19.30 JO11-2 2A/3A 7
Woensdag 18.15 19.30 JO10-1 3B 7
Woensdag 18.15 19.30 JO10-2 3B 8
Woensdag 18.15 19.30 JO10-3 3B 7
Woensdag 18.15 19.30 JO9-1 3B 8
Woensdag 19.45 21.15 JO19-1 2A 3
Woensdag 19.45 21.15 JO19-2 3A 4
Woensdag 19.45 21.15 JO19-3 2B 12
Woensdag 19.45 21.15 JO17-1 4A 2
Woensdag 19.45 21.15 JO16-1 4B 7
Woensdag 19.45 21.15 JO15-1 3B 8
Woensdag 19:45 21.15 VR 2 stadion 4
Woensdag 19:45 21.15 MO19 stadion 5
Donderdag 18.15 19.15 MO10 1B 4
Donderdag 18.15 19.15 MO11-1 1B 5
Donderdag 18.15 19.15 MO11-2 1B 5
Donderdag 18.15 19.15 MO12 1B 4
Donderdag 18.15 19.30 JO11-3 3A/2A 6
Donderdag 18.15 19.30 JO11-4 3A/2A 6
Donderdag 18.15 19.30 JO11-5 3A/2A 6
Donderdag 18.15 19.30 JO10-4 3A/2A 7
Donderdag 18.15 19.30 JO10-5 4M 7
Donderdag 18.15 19.30 JO10-6 3B 7
Donderdag 18.00 19.15 JO8-1 1A 8
Donderdag 18.00 19.15 JO9-2 1A 8
Donderdag 18.15 19.45 JO13-1 2A 9
Donderdag 18.15 19.45 JO13-2 2B 9
Donderdag 18.15 19.45 JO15-2 4B 10
Donderdag 18.15 19.45 JO12-1 4A 8
Donderdag 18.15 19.45 JO12-2 4A 8
Donderdag 19.15 20.30 MO17-1 1A 3
Donderdag 19.15 20.30 MO16 1B 4
Donderdag 19.45 21.15 JO17-2 4B 5
Donderdag 19.45 21.15 JO16-2 3B 6
Donderdag 19.45 21.15 AM 1 4A 1
Donderdag 19.45 21.15 AM 2 3A 2

x

Keepers
Keeperstrainer Sportclub Excelsior Ab Schoonbeek 06-41827758 keepersgilde@gmail.com di/wo
Keeperstrainer Sportclub Excelsior Thimo Schoonbeek 06-28426866 thimoschoonbeek@hotmail.com di/wo
Keeperstrainer Sportclub Excelsior Jeroen Bosman 06-22827633 Jeroenbosman@hotmail.com di/do
Keeperstrainer Sportclub Excelsior Bert Fieret 06-14198358 mitsulan6@kpnmail.nl wo

De Velden

Plattegrond-Woudestein-2019-1

 

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder