Middenbouw

Voor vragen over de teams die in de submenu’s staan opgenomen, kunt u contact opnemen met de coordinator via:

middenbouw@scexcelsior.nl

Teamindeling 2021-2022

JO19-1 JO19-2
Ajghouf, Badr Bouazzaoui, Abdelkader
Bouayadi, Salim el Bruijn, Mees de
Bruijne, Jamie de Burg, Wessel van der
Cools, Noud Haarlem, Jasper van
Dinckan, Altan Hormann, Julian
Essed, Mees Huizinga, Gijs
Haften, Sander van Izmar, Jassin
Hangelbroek, Lander Kattestaart, Ricardo
Kachoura, Nessim Khattouti, Mohammed El
Klomp, Joep Lodewijk, Boris
Lard, Mark Raams, Jimi
Lodder, Quirijn Roemer Heida
Lopes, Jalen Ruiter, Siep de
Manuputty, Ivo(K) Schol, Casper
Miranda, Rui de Smeets, Diederik
Plomp, Tycho (K) Stap, Hein van der
Weil, Sem Waal, Rard de
Zuijdwegt, Mick Zhar, Karam
JO17-1 JO17-2
Agzannay, Mohammed Akachar, Anouar
Alphen, Quinn van Berg, Levi van den
Blackson, Anthony Breinburg, Redenshio
Bouamar, Dien Caluwé, Simon de
Brouwer, Daan Essed, Nout
Camara, Ismael Izmar, Adam
Erkelens, Willem Mik, Thijmen
Geukens, Christiano Monteiro Santos, Jorany (K)
Hernando, Genelo Nijs, Jeppe de
Koetsier, Hidde Rijk, Jimy de
Leeuw, Mees de Slot, Wally van der
Overloop, Luka Spijkerman, Werner
Rasenberg, Guus (K) Toorenvliet, Bastiaan
Ruiter, Daan de Veldhoven, Daen van
Sucic, Fabio Vendel, Silke
Zoutewelle, Noah Vries, Mitchell de
JO16-1 JO16-2
Anfernee Pinheiro Tavares, Owen Ariani, Zakaria
Bakker, Binck Jan Bakas, Mohamed (K)
Bilgi, Imran Bachraoui, Elias al
Brouwer, Abe Chote, Armaan
Bruggen, Benjamin van Duyser, Tjark
Clara Lima, Noreaga Bosch, Jonathan
Delfgaauw, Rafi Bosman, Benjamin
Ghouizy, Saleh El Hamzaoui, Rayan
Gurbanov, Vagif Honarvar, Arjaen
Ibn Al Abbar, Mohamed Kröner, Alexander
Kattestaart, Giovanni Mathoera, Shivan
Kljucanin, Donnie Meijer, Dylano
Leije, Wisse van der Pires da Cruz, Freddie
Mourik, Dexter Richters, Jip
Vellekoop, Desley (K) Terli, Laurent
Vogelaar, Loek Wijsenbeek, Lout
JO15-1 JO15-2
Bakker, Vince Ataché, Wasim
Brands, Quinten Biesbroeck, Abel
Bruin, Gijs de Derksen, Berend (K)
Cramer, Mees Dutilh, Wick
Daghmoumi, Adam Hazel, Donthe
D’Leon, Julius Heeger, Olivier
Fissoune, Ayoub Hoffmann, Pepijn
Köksoy, Fatih (K) Jacinto, Ahmed Yassin
Koetsier, Hugo Martis, Léon
Lange, IJsbrand de Richardson, Zinadine
Lopes, Yaell (K) Sandifort, Cas
Sterk, Robbert Somberg, Vrij
Veen, Noam van der Vlaminck, Mauro
Warnar, Floris Wijsenbeek, Jaap
Wright, Robbie
Zwiers, Finn
JO14-1 JO14-2
Alphen, Mick van Bakker, Ole
Anicet, Gabriel Caluwé, Mats de
Bandel, Thijs Engels, Ayden
Erkelens, Adriaan Hendriks, Quinten
Geldorp, Mats Herni, Thijn
Giuntoli, Cesare Hooning, Simon
Godron, Morris Katawazai, Sabawoen
Hare, Oloo ten Neut, Bram van der
Haroun, Ally Otten, Luuk
Hooi, Ausiny Ottevanger, Thijs
Kempen, Cameron Seebregts, Skerret
Kim, Roy Strormann, Loek (K)
Klooster, Just Veen, Daan van der
Sipahi, Sahil Wassink, Mick
Smit, Brett Wijngaarde, Isaiah
Stijn, Duncan van (K) Zhar, Nizar
Wang, Jonathan

 

Teams en foto’s van voorgaande seizoenen zijn hier te vinden op de archief website.

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder