Middenbouw

Voor vragen over de teams die in de submenu’s staan opgenomen, kunt u contact opnemen met de coordinator via:

middenbouw@scexcelsior.nl

Teamindeling 2021-2022

JO19-1 JO19-2
Ajghouf, Badr Bouazzaoui, Abdelkader
Bouayadi, Salim el Bruijn, Mees de
Bruijne, Jamie de Burg, Wessel van der
Cools, Noud Haarlem, Jasper van
Dinckan, Altan Hormann, Julian
Essed, Mees Huizinga, Gijs
Haften, Sander van Izmar, Jassin
Hangelbroek, Lander Kattestaart, Ricardo
Kachoura, Nessim Khattouti, Mohammed El
Klomp, Joep Lodewijk, Boris
Lard, Mark Raams, Jimi
Lodder, Quirijn Roemer Heida
Lopes, Jalen Ruiter, Siep de
Manuputty, Ivo(K) Schol, Casper
Miranda, Rui de Smeets, Diederik
Plomp, Tycho (K) Stap, Hein van der
Weil, Sem Waal, Rard de
Zuijdwegt, Mick Zhar, Karam
JO17-1 JO17-2
Agzannay, Mohammed Akachar, Anouar
Alphen, Quinn van Berg, Levi van den
Blackson, Anthony Breinburg, Redenshio
Bouamar, Dien Caluwé, Simon de
Brouwer, Daan Essed, Nout
Camara, Ismael Izmar, Adam
Erkelens, Willem Mik, Thijmen
Geukens, Christiano Monteiro Santos, Jorany (K)
Hernando, Genelo Nijs, Jeppe de
Koetsier, Hidde Rijk, Jimy de
Leeuw, Mees de Slot, Wally van der
Overloop, Luka Spijkerman, Werner
Rasenberg, Guus (K) Toorenvliet, Bastiaan
Ruiter, Daan de Veldhoven, Daen van
Sucic, Fabio Vendel, Silke
Zoutewelle, Noah Vries, Mitchell de
JO16-1 JO16-2
Anfernee Pinheiro Tavares, Owen Ariani, Zakaria
Bakker, Binck Jan Bakas, Mohamed (K)
Bilgi, Imran Bachraoui, Elias al
Brouwer, Abe Chote, Armaan
Bruggen, Benjamin van Duyser, Tjark
Clara Lima, Noreaga Bosch, Jonathan
Delfgaauw, Rafi Bosman, Benjamin
Ghouizy, Saleh El Hamzaoui, Rayan
Gurbanov, Vagif Honarvar, Arjaen
Ibn Al Abbar, Mohamed Kröner, Alexander
Kattestaart, Giovanni Mathoera, Shivan
Kljucanin, Donnie Meijer, Dylano
Leije, Wisse van der Pires da Cruz, Freddie
Mourik, Dexter Richters, Jip
Vellekoop, Desley (K) Terli, Laurent
Vogelaar, Loek Wijsenbeek, Lout
JO15-1 JO15-2
Bakker, Vince Ataché, Wasim
Brands, Quinten Biesbroeck, Abel
Bruin, Gijs de Derksen, Berend (K)
Cramer, Mees Dutilh, Wick
Daghmoumi, Adam Hazel, Donthe
D’Leon, Julius Heeger, Olivier
Fissoune, Ayoub Hoffmann, Pepijn
Köksoy, Fatih (K) Jacinto, Ahmed Yassin
Koetsier, Hugo Martis, Léon
Lange, IJsbrand de Richardson, Zinadine
Lopes, Yaell (K) Sandifort, Cas
Sterk, Robbert Somberg, Vrij
Veen, Noam van der Vlaminck, Mauro
Warnar, Floris Wijsenbeek, Jaap
Wright, Robbie
Zwiers, Finn
JO14-1 JO14-2
Alphen, Mick van Bakker, Ole
Anicet, Gabriel Caluwé, Mats de
Bandel, Thijs Engels, Ayden
Erkelens, Adriaan Hendriks, Quinten
Geldorp, Mats Herni, Thijn
Giuntoli, Cesare Hooning, Simon
Godron, Morris Katawazai, Sabawoen
Hare, Oloo ten Neut, Bram van der
Haroun, Ally Otten, Luuk
Hooi, Ausiny Ottevanger, Thijs
Kempen, Cameron Seebregts, Skerret
Kim, Roy Strormann, Loek (K)
Klooster, Just Veen, Daan van der
Sipahi, Sahil Wassink, Mick
Smit, Brett Wijngaarde, Isaiah
Stijn, Duncan van (K) Zhar, Nizar
Wang, Jonathan

 

Teams en foto’s van voorgaande seizoenen zijn hier te vinden op de archief website.

Sponsors


101 PW Bedrukking
100 Nul10 badkamers & keukens
99 Familie Weustink
98 Beste Product van het Jaar
97 Mikael Stepanjan
96 MOJO
95 YNNO BV.
94 JO 11-3 seizoen 2020-2021
93 Salet Uitvaartverzorging
92 Rouwcentrum Alexander
91 Job den Hamer
90 Jules Weber
89 Laminaatxpress
88 JO 13-1 seizoen 2020-2021
87 JO 13-1 seizoen 2020-2021
86 Nummer 10
85 Fedde Thijmen Naut Lex Timo Philippe
84 Van Alphen Open Haarden
83 Familie Hoffmann
82 Familie Van Stijn
81 JO 11-2 seizoen 2020-2021
80 JO 17-2 seizoen 2019-2020
79 JO 17-2 seizoen 2019-2020
78 JO 17-2 seizoen 2019-2020
77 JO 9-1 seizoen 2019-2020
76 JO 10-7 seizoen 2019-2020
75 Manchester City seizoen 2019-2020
74 Vrienden van Excelsior JO16-2
73 Kantinecrew 2020/2021
72 JO 15-2 Seizoen 2019-2020
71 Familie Wooning
70 MO 16 Seizoen 2019-2020
69 Familie Dutilh
68 Jeugdtrainers 20/21 SBV Excelsior
67 FC Porto seizoen 2019-2020
66 Amateurs 1 seizoen 2019-2020
65 Tim Mullens
64 JO 16-1 seizoen 2019-2020
63 JO 16-1 seizoen 2019-2020
62 Quinten JO 14-1
61 Familie Boutkabout
60 Familie Boutkabout
59 Familie Bandel
58 Jacqueline Smeets P&O advies
57 Marco Adriaansen
56 Odabasi
55 Supporter van SBV JO 10
54 JO 15-1 seizoen 2019-2020
53 Keepersschool de Goalkeeper
52 Meertens en van Zanten
51 Excelsior JO 13-4 Winterkampioen 2019-2020
50 Financieel Bureau 10
49 Familie Maitimu
48 Supporters MO 15/MO 17
47 Supporters SBV JO12/JO13
46 Supporters SBV JO12/JO13
45 Supporters SBV JO12/JO13
44 Erik Willaarts
43 Jaap Bontenbal +
42 Wim Bontenbal
41 de Verkoop Therapeut
40 Anoniem
39 Anoniem
38 Dick van Verre
37 Familie Van Altenburg
36 Reinout en Julius Meijboom
35 Mike en Helena
34 Familie Romijnsen
33 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
32 Familie Uyrum
31 Familie Hoogenstraaten
30 Casper en Simon Janssen
29 Kaj en Billie Platteschor
28 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
27 Fam van Ballegooijen
26 Familie Gilsing-Reinders
25 Nummer 9
24 Kinderen Bruins
23 Familie Rasenberg
22 Dicky en Cock van Zanten
21 Jeugdopleiding SBV Excelsior
20 Audrey Buijsrogge
19 een echte vriend van de Sportclub
18 Daan Bovenberg
17 Ferry de Haan
16 Bob de Lange
15 Wim Vriends
14 Familie Van Ast
13 Familie Van Merkensteijn
12 Fam d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder