Voor vragen over de teams die in de submenu’s staan opgenomen, kunt u contact opnemen met de coordinator via:
middenbouw@scexcelsior.nl
Indeling 2023-2024
O23-1 (4e divisie) | O23-2 (1e klasse) | O23-3 (1e klasse) | ||
Ajghouf, Badr | Benthem, Tom van | Borsboom, Valentijn | ||
Aytemur, Efran | Cools, Noud | Groen, Wessel | ||
Bouamar, Dien | Dutilh, Sam | Izmar, Jassin | ||
Cools, Claes | Goderie, Jakob | Kalis, Maas | ||
Diepstraten, Maas | Hemmen, Boris | Kneefel, Julian | ||
EL Hamouchi, Bilal | Hylarides, Ruud | Lek, Stijn | ||
Elchankouki, Mehdi | Jong, Jelmer de | Lisapaly, luka | ||
Essen, Ivan De van | Klomp, Joep | Malais, Thomas | ||
Grinsven, Dario van | Ladage, Denver | Matti, Jort | ||
Heijmens Visser, Niels | Manuputty, Ivo (K) | Matti, Mats | ||
Heijmens Visser, Rick | Meggelen, Victor van | Merkensteijn, Karsten van | ||
Iqachouri, Hicham | Overloop, Luka van | Provoost, Thijs | ||
Kattestaart, Ricardo | Putte, Joep van | Raams, Jimi | ||
Keijser, Kyan | Schol, Casper | Rasenberg, Willem | ||
Ligthart, Teun | Stahlhofen, Daan | Schaik, Sonny van | ||
Lodder, Quirijn | Stoop, Teeuwis | Steij, Sebastiaan | ||
Matiach, Ilyas | Wageningen, Boy van | Swart, Daan (K) | ||
Miranda, Rui de | Tolenaar, Tijn | |||
Mowbalaks, Barros | Welie, Harm van | |||
Nora, Sidney | ||||
Plomp , Tycho (K) | ||||
Provoost, Luuk | ||||
Pruzinec, Matus | ||||
Rasenberg, Berend (K) | ||||
JO19-1 (Hoofdklasse) | JO19-2 (2e klasse) | JO19-3 (3e klasse) | ||
Agzannay, Mohammed | Akarkach, Ouail | Ariani, Zakaria | ||
Alphen, Quinn van | Bakker, Binck-Jan | Bachraoui, Elias al | ||
Blackson, Anthony | Berg, Levi van den | Berg, Joppe van den | ||
Breinburg, Redenshio | Collé, Benjamin | Bosch, Jonathan | ||
Bruggen, Benjamin van | Essed, Nout | Breeuwer, Léon | ||
Camara, Ismael | Fonseca, Devano | Bruinsma, Niels | ||
Delfgaauw, Rafi | Gurbanov, Vagif | Chote, Armaan | ||
Geukens, Christiano | Izmar, Adam | Hamzaoui, Rayan | ||
Hernando, Genelo | Kitoko, Laudemi | Honarvar, Arjaen | ||
Kattestaart, Giovanni | Kljucanin, Donnie | Lemmob, Mairo | ||
Koetsier, Hidde | Lakhyari, Hamza | Mathoera, Shivan | ||
Leije, Wisse van der | Monteiro Santos, Jorany (K) | Meeder, Pim (K) | ||
Ouwens, Vico | Mourik, Dexter | Persie Kok, David van | ||
Rasenberg, Guus (K) | Spijkerman, Werner | Terli, Laurent | ||
Sghouani, Amir | Vogelaar, Loek | Wijsenbeek, Lout | ||
Sucic, Fabio | Vries, Mitchell de | |||
Wubben, Mees | ||||
Zoutewelle, Noah | ||||
JO17-1 (Hoofdklasse) | JO17-2 (3e klasse) | |||
Bruin, Gijs de | Ali, Ireza | |||
Daghmoumi, Adam | Ataché, Wasim | |||
Dam, Julius | Bakas, Mohamed (K) | |||
Derksen, Berend (K) | Biesbroeck, Abel | |||
Etnel, Pharrell | D’Leon, Julius | |||
Fissoune, Ayoub | Dutilh, Wick | |||
Goris, Tim | Goedhoop, Lévonn | |||
Hage, Raf | Jacinto, Ahmed Yassin | |||
Hazel, Donthe | Karnebeek, Tygo Van | |||
Hoffmann, Pepijn | Lubben, Noah | |||
Koetsier, Hugo | Peteri, Philip | |||
Lange, IJsbrand de | Russom, Lucas | |||
Somberg, Vrij | Sandifort, Cas | |||
Sterk, Robbert | Uyar, Renan Emre | |||
Tjon A kon, Gamelley | Vlaminck, Mauro | |||
Wijsenbeek, Jaap | Yilmaz, Benk | |||
JO16-1 (Hoofdklasse) | JO16-2 (2e klasse) | JO15-1 (Hoofdklasse) | ||
Alphen, Mick van | Abegg, Loek | Ajghouf, Ilias | ||
Bandel, Thijs | Amrins, Loukmane | Boer, Max de (K) | ||
Caluwé, Mats de | Bakker, Ole | Claassen, Sem (K) | ||
Cox, Co | Engels, Ayden | Giuntoli, Cesare | ||
Erkelens, Adriaan | Hendriks, Quinten | Heestermans, Maurits | ||
Essen, Julius van | Hooning, Simon | Kaba, Mouhamed | ||
Geldorp, Mats | Katawazai, Sabawoen | Lakhyari, Moussa | ||
Godron, Morris (K) | Neut, Bram van der | Lelij, Max | ||
Haroun, Ally | Otten, Luuk | Maa, Stijn de | ||
Have, Oloo ten | Ottevangers, Thijs | Moolenburgh, Jim-Marius | ||
Kempen, Cameron | Pointe, Jack La | Neven, Jonas | ||
Kim, Roy | Seebregts, Skerret | Oulkadi, Zinedine el | ||
Klooster, Just | Sipahi, Sahil | Rodriguez, Michael Jesus | ||
Ramdeo, Jordan David | Strörmann, Loek (K) | Schroeff, Seth van der | ||
Stijn, Duncan van | Wassink, Mick | Voogt, Mats | ||
Wang, Jonathan | Wijngaarde, Isaiah | |||
Zhar, Nizar |
Teams en foto’s van voorgaande seizoenen zijn hier te vinden op de archief website.
71
70 69 |
Winnaar Kralingse
Bingo! Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Dicky en Cock van Zanten |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Familie van Ast |
12 | Swinkels Family Brewers |
11 | Hans Slager |
10 | Bas Endlich |
9 | Andy en Patrick Pols |
8 | Sander Siegersma |
7 | Frank van de Vijver |
6 | Peter de Meijer |
5 | Thijs Provoost |
4 | Luuk Provoost |
3 | Marlon van der Goes |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |