1e divisie Excelsior 7x7

Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Eerste Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op/aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast, tel. 06-18031495.

33e editie  Voorjaar 2022 Veld Uitslag
Eerste divisie ronde 1
3 februari
20:30 uur Rosso Neri FC Rotterdam 2A 2 4
HVM voorheen Essae 2 Eneco Energy Trade 2B 1 0
21:00 uur Rosso Neri Eneco Energy Trade 2A 1 0
HVM voorheen Essae 2 FC Rotterdam 2B 2 5
21:30 uur Persepolis Cee Eén 2A 4 2
Team Venour Kralingen 2B 0 1
22:00 uur Persepolis Kralingen 2A 1 2
Team Venour Cee Eén 2B 0 1
Eerste divisie ronde 2
17 februari
20:30 uur Rosso Neri Cee Eén 2A 4 2
HVM voorheen Essae 2 Kralingen 2B 3 0
21:00 uur Rosso Neri Kralingen 2A 3 5
HVM voorheen Essae 2 Cee Eén 2B 3 1
21:30 uur Persepolis FC Rotterdam 2A 2 1
Team Venour Eneco Energy Trade 2B 2 1
22:00 uur Persepolis Eneco Energy Trade 2A 7 0
Team Venour FC Rotterdam 2B 0 2
Eerste divisie ronde 3
10 maart
20:30 uur FC Rotterdam Cee Eén 2A 1 3
Eneco Energy Trade Kralingen 2B 0 2
21:00 uur FC Rotterdam Kralingen 2A 1 3
Eneco Energy Trade Cee Eén 2B 1 1
21:30 uur Persepolis Rosso Neri 2A 2 1
Team Venour HVM voorheen Essae 2 2B 1 1
22:00 uur Persepolis HVM voorheen Essae 2 2A 3 0
Team Venour Rosso Neri 2B 2 2
Eerste divisie ronde 4
24 maart
20:30 uur Rosso Neri HVM voorheen Essae 2 2A 2 5
Persepolis Team Venour 2B 2 2
21:00 uur HVM voorheen Essae 2 Rosso Neri 2A 5 2
Team Venour Persepolis 2B 3 4
21:30 uur Kralingen Cee Eén 2A 6 0
FC Rotterdam Eneco Energy Trade 2B 5 2
22:00 uur Cee Eén Kralingen 2A 1 4
Eneco Energy Trade FC Rotterdam 2B 1 4
Eerste divisie ronde 5
7 april
20:30 uur Cee Eén Team Venour 2A 0 3
Kralingen Persepolis 2B 0 3
21:00 uur Cee Eén Persepolis 2A 0 3
Kralingen Team Venour 2B 0 3
21:30 uur FC Rotterdam Rosso Neri 2A 6 1
Eneco Energy Trade HVM voorheen Essae 2 2B 2 0
22:00 uur FC Rotterdam HVM voorheen Essae 2 2A 4 1
Eneco Energy Trade Rosso Neri 2B 0 2
Eerste divisie ronde 6
21 april
20:30 uur Cee Eén Rosso Neri 2A 3 4
Kralingen HVM voorheen Essae 2 2B 1 1
21:00 uur Cee Eén HVM voorheen Essae 2 2A 4 1
Kralingen Rosso Neri 2B 3 0
21:30 uur FC Rotterdam Persepolis 2A 1 7
Eneco Energy Trade Team Venour 2B 0 3
22:00 uur FC Rotterdam Team Venour 2A 1 10
Eneco Energy Trade Persepolis 2B 1 3
Eerste divisie ronde 7
19 mei
20:30 uur Rosso Neri Persepolis 2A 5 2
HVM voorheen Essae 2 Team Venour 2B 1 2
21:00 uur Rosso Neri Team Venour 2A 0 0
HVM voorheen Essae 2 Persepolis 2B 1 3
21:30 uur Cee Eén FC Rotterdam 2A 3 2
Kralingen Eneco Energy Trade 2B 3 0
22:00 uur Cee Eén Eneco Energy Trade 2A 5 1
Kralingen FC Rotterdam 2B 5 1
Eerste Divisie ronde 8
juni FINALES

Finales nader in te vullen Divisie Veld
19:30 uur DEGRADATIERONDE 1
Old Stars Stoffel Gedegradeerd Eredivisie 1a
Cee Eén Eneco Energy Trade Gedegradeerd 1e Divisie 1b
Gedegradeerd 2e Divisie 2a
Semi-poedelprijs 3e Divisie 2b
20:20 uur PROMOTIERONDE
MVDW Niet gepromoveerd/gedegradeerd Eredivisie 1a
BWT Gepromoveerd/gedegradeerd Eredivisie 1b
Rosso Neri Gepromoveerd/gedegradeerd 1e Divisie 2a
HVM voorheen Essae 2 Niet gepromoveerd/gedegradeerd 1e Divisie 2b
Gepromoveerd/gedegradeerd 2e Divisie 3a
Gepromoveerd/gedegradeerd 2e Divisie 3b
21:10 uur KAMPIOENSRONDE
Real Barca Boca Seniors Kampioenschap Eredivisie 1a
Persepolis Kralingen Kampioenschap (gepromoveerd) 1e Divisie 1b
Kampioenschap (gepromoveerd) 2e Divisie 2a
Kampioenschap (gepromoveerd) 3e Divisie 2b
Kein Geloel Sporting Zuid Troostfinale Eredivisie 3a
Poedelprijs 3e Divisie 3b
22:10 uur PRIJSUITREIKING
officieel afscheid Koos Zwildens
We verwachten alle spelers bij de prijsuitreiking, om elkaar en de organisatie eer te  bewijzen.
 

N.B. De wedstrijden duren 2 X 23 minuten

Bij gelijke stand na de reguliere speeltijd worden shoot outs genomen.

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder