1e divisie Excelsior 7x7

Zie hieronder voor het speelschema en de uitslagen van de Eerste Divisie van de Excelsior 7×7-competitie voor 35-plussers. Op/aanmerkingen graag naar 7×7@scexcelsior.nl. Bij hoge urgentie: Jacko van Ast, tel. 06-18031495.

 

34e editie  Najaar 2022 Veld Uitslag
Eerste divisie ronde 1
1 september
20:30 uur Rosso Neri FC Rotterdam 2A 8 1
HVM voorheen Essae 2 Groenendijk Vloeren 2B 1 4
21:00 uur Rosso Neri Groenendijk Vloeren 2A 1 0
HVM voorheen Essae 2 FC Rotterdam 2B 1 5
21:30 uur Stoffel De Borst Vooruit 2A 4 0
Oldstars Cee Eén 2B 1 0
22:00 uur Stoffel Cee Eén 2A 0 0
Oldstars De Borst Vooruit 2B 2 0
Eerste divisie ronde 2
15 september
20:30 uur Rosso Neri De Borst Vooruit 2A 1 2
HVM voorheen Essae 2 Cee Eén 2B 2 0
21:00 uur Rosso Neri Cee Eén 2A 2 3
HVM voorheen Essae 2 De Borst Vooruit 2B 1 3
21:30 uur Stoffel FC Rotterdam 2A 3 1
Oldstars Groenendijk Vloeren 2B 0 1
22:00 uur Stoffel Groenendijk Vloeren 2A 2 1
Oldstars FC Rotterdam 2B 0 1
Eerste divisie ronde 3
29 september
20:30 uur FC Rotterdam De Borst Vooruit 2A
Groenendijk Vloeren Cee Eén 2B
21:00 uur FC Rotterdam Cee Eén 2A
Groenendijk Vloeren De Borst Vooruit 2B
21:30 uur Stoffel Rosso Neri 2A
Oldstars HVM voorheen Essae 2 2B
22:00 uur Stoffel HVM voorheen Essae 2 2A
Oldstars Rosso Neri 2B
Eerste divisie ronde 4
13 oktober
20:30 uur Rosso Neri HVM voorheen Essae 2 2A
Stoffel Oldstars 2B
21:00 uur HVM voorheen Essae 2 Rosso Neri 2A
Oldstars Stoffel 2B
21:30 uur Cee Eén De Borst Vooruit 2A
FC Rotterdam Groenendijk Vloeren 2B
22:00 uur De Borst Vooruit Cee Eén 2A
Groenendijk Vloeren FC Rotterdam 2B
Eerste divisie ronde 5
3 november
20:30 uur De Borst Vooruit Oldstars 2A
Cee Eén Stoffel 2B
21:00 uur De Borst Vooruit Stoffel 2A
Cee Eén Oldstars 2B
21:30 uur FC Rotterdam Rosso Neri 2A
Groenendijk Vloeren HVM voorheen Essae 2 2B
22:00 uur FC Rotterdam HVM voorheen Essae 2 2A
Groenendijk Vloeren Rosso Neri 2B
Eerste divisie ronde 6
17 november
20:30 uur De Borst Vooruit Rosso Neri 2A
Cee Eén HVM voorheen Essae 2 2B
21:00 uur De Borst Vooruit HVM voorheen Essae 2 2A
Cee Eén Rosso Neri 2B
21:30 uur FC Rotterdam Stoffel 2A
Groenendijk Vloeren Oldstars 2B
22:00 uur FC Rotterdam Oldstars 2A
Groenendijk Vloeren Stoffel 2B
Eerste divisie ronde 7
1 december
20:30 uur Rosso Neri Stoffel 2A
HVM voorheen Essae 2 Oldstars 2B
21:00 uur Rosso Neri Oldstars 2A
HVM voorheen Essae 2 Stoffel 2B
21:30 uur De Borst Vooruit FC Rotterdam 2A
Cee Eén Groenendijk Vloeren 2B
22:00 uur De Borst Vooruit Groenendijk Vloeren 2A
Cee Eén FC Rotterdam 2B
Eerste Divisie ronde 8
?? FINALES

 

Zie de pagina Standen voor de uitslagen van de finales van de 33e editie (voorjaar 2022).

Sponsors


73

72

Piet van Linschoten

Swinkels Family Brewers

71 Antonella Carletti & dochters
70 Martin Borsboom
69 Erik
68 Jos Goossen
67 Jan Willem Bartz
66 Ismail en Imraan Mrimare
65 Management & Pharmacy Saida Igalla
64 Erasmus Schoonmaakdiensten
63 Familie Cephe
62 Fred, Bauke, Wieger en Bente Romijnsen
61 www.erasmustalent.nl
60 ALP Shipping  BV- Team JO 12-3
59 PW Bedrukking
58 Nul10 badkamers & keukens
57 Familie Weustink
56 Beste Product van het jaar
55 YNNO bv
54 Rouwcentrum Alexander
53 Salet Uitvaartverzorging
52 MOJO
51 Job den Hamer
50 LaminaatXpress
49 Van Alphen Open Haarden
48 Familie Hoffmann
47 Familie van Stijn
46 Kantinecrew 2021/2022
45 Jeugdtrainers 21/22 SBV Excelsior
44 Familie Boutkabout
43 Familie Boutkabout
42 Familie Bandel
41 Marco Adriaansen
40 Supporter van SBV JO 10
39 Meertens en van Zanten
38 Financieel Bureau 10
37 Familie Maitimu
36 Erik Willaarts
35 Jaap Bontenbal +
34 Wim Bontenbal
33 de Klus Therapeut
32 Anoniem
31 Thomas en Felix
30 Familie van Altenburg
29 Reinout en Julius Meijboom
28 Uytam Verzekeringen & Hypotheken
27 Familie Uyrum
26 Casper en Simon Janssen
25 Kaj en Billie Platteschor
24 Betonnen paaltjes weg van parkeerterrein
23 Kinderen Bruins
22 Familie Rasenberg
21 Dicky en Cock van Zanten
20 Jeugdopleiding SBV Excelsior
19 Audrey Buijsrogge
18 een echte vriend van de Sportclub
17 Daan Bovenberg
16 Ferry de Haan
15 Bob de Lange
14 Wim Vriends
13 Familie van Ast
12 Familie d'Leon
11 Hans Slager
10 Bas Endlich
9 Andy en Patrick Pols
8 Sander Siegersma
7 Frank van de Vijver
6 Peter de Meijer
5 Thijs Provoost
4 Luuk Provoost
3 Marlon van der Goes
2 Joris de Caluwe
1 Simon Kelder