Voor vragen over de teams die in de submenu’s staan opgenomen, kunt u contact opnemen met de coordinator via:
onderbouw@scexcelsior.nl
Voorlopige ndeling 2023-2024
JO14-1 (Hoofdklasse) | JO14-2 (2e klasse) | |
Abraha, Nathan | Bakhtiar, Uzair | |
Bruggen, Louic van | Billet, Jousri | |
Fibbe, Floris | Bos Cueva, Javier van den | |
Gunneweg, Philippe | Dijk, Maas van | |
Jmaali, Ismael | Hermes, Nigel | |
Jonkers, Tom | Hollaar, Dante (K) | |
Lamers, Vince (K) | Kassrioui, Amin | |
Oostenbrink, Jaden | Kassrioui, Safoane | |
Pols, Andy | Lieburg, Jack van | |
Rurangprahkon, Christiano | Ogbasilasie, Julian (K) | |
Schulz, Marius | Ozturk, Mehmetay | |
Smeele, Jesse | Peterson, thomas | |
Stap, Job van der | Silva Timas, Kyani Kael | |
Tarraz, Bilal | Sipahi, Sirat | |
Velde, Levi van de | Slager, Axel | |
Tahzib, Micah | ||
Yildiz,Cemil | ||
JO14-3 (4e klasse) | ||
Abbadi, Mohammed | ||
Abegg, Maximus | ||
Ast, Kostan van (K) | ||
Baas, Keano | ||
Bergen Walraven, Hein van | ||
Dubois, Jacob | ||
Essakkati, Mohamed | ||
Fissoune, Ilyas | ||
Graaf, Alec de | ||
Hermans, Olivier | ||
Minderhoud, Hugo | ||
Thakoer, Shakti | ||
Visser, Quinten de | ||
Wiegman, Skip | ||
Wijsenbeek, Philippe | ||
JO13-1 (Divisie) | JO13-2 (1e klasse) | |
Arslan, Merdan (K) | Akkanoglu, Malik | |
Azaim, Ismail | Arif, Leonard | |
Bandel, Lotte | Baradan, Ahmad Al | |
Borges Dias, Liandro | Blokland, Jaydon Jaydon | |
Brusse, Sem | Bouhlal, Rayan | |
Deekman, Denzel | Cohen, Boaz | |
Ferdaous, Amani | Dogan, Kuzeij | |
Giessen, Don van | Hage, Samuel | |
Hose, Deashawn | Heerkens, Fedde | |
Maat, Mees | Manuel, Mik | |
Meijboom, Reinout | Oostenbrink, Jaxon | |
Schroeff, Daan van der | Ost, Diraylen | |
Silva Freitas, Samuel | Pinas, Jordan | |
Zanten, Keano van | Sluijters, Job (K) | |
Turney, Adam | ||
Mylan Loi | ||
JO13-3 (2e klasse) | JO13-4 (3e klasse) | |
Bali, Zahir El | Agzannay, Zacharia | |
Bergen Walraven, Lex van | Brouwer, Pieter | |
Binda, Te’shawn | Douma, Ties | |
Bouhlal, Soufian | Eijk, Julian van | |
Er, Mahir | Heetman, Jip | |
Fibbe, Teun | Janssen, Casper | |
Fissoune, Semi | Kella, Rayan | |
Groenewoud, Sem (K) | Peterson, Felix | |
Hellendoorn, Gijs | Pruijn, Thomas (K) | |
Hoekman, Dex | Pullens, Siem | |
Knezevic, Damien | Swart, Victor | |
Kuiken, Tibbe | Teeuwen, Casper | |
Ottevangers, Mees | Toorenvliet, Duco | |
Pastwa, Julius | Westrhenen, Aleksej van | |
Steege, Pepijn ter | Yakisir, Arif kaan | |
Wal, Friso van der | Zhar, Jad | |
JO12-1 (1e klasse) | JO12-2 (2e klasse) | |
Kidane, Luchanzo | Ajbilou, Damin | |
Baas, Xavi (K) | Garone, Cristiano | |
Braak, Ruben van den | Guepin, Otto | |
Conde Moreira Maria, Salvador | Hoevenaars, Jort | |
Derbeder, Aras | Hmamouch, Zinedine | |
Essakkati, Mahir | Messaoudi, Abdelhak El | |
Goudswaard, Sepp | Minderhoud, Bas (K) | |
Klijn, Reinder | Padmos, Bas | |
Smith, Jonas | Schoenmaeckers, Huib | |
Weezenberg, Gael | Tekinalp, Eray | |
JO12-3 (2e klasse) | JO12-4 (3e klasse) | |
Gelens, Ziyad | Abraha, Minas | |
Jaarsveld, Vic van | Bode, Lex | |
Kassrioui, Imran | Emmerik, Lex | |
Kuijsten, Tim | Foncke, Mats | |
Langejan, Casper (K) | Lint, Justin | |
Vieira Mascarenhas, Djaylicio | Meer, Ravi van de | |
Visser, Philippe de | Neve, Maxim | |
Wigmans, Bryan | Seedorf, IlaJah | |
Zwinkels, Otto | Swart, Laurens | |
Amir El Ouatiq | Wellens, Tijn (K) | |
JO12-5 (3e klasse) | ||
Ajdad, Mouad | ||
Akbulut, Ener Ogulcan | ||
Bicakci, Mert | ||
Cakir, Ilyas Emir | ||
Gvozdenac, Jovan | ||
Lacrum, Joshua | ||
Melein, Benjamin | ||
Noordenne, Mees van (K) | ||
Nouri, Benjamin | ||
Poel, Jaro van der (2013) | ||
JO11-1 (Hoofdklasse) | JO11-2 (1e klasse) | |
Augusteijn, Jacopo | Cephe, Emir | |
Boutkabout, Aidan | Cijntje, Arseni | |
Coffie, T-Jay | Meulen, Mats ter | |
Iqachoura, Sami | Nieuwveld, Tim | |
Jonkers, Mink | Schoenmaeckers, Feyo | |
Mrimare, Ismail | Stijger, Tom | |
Ngadiman, Jahmairo | Terlouw, Joshua | |
Raghani, Milhan | Veenstra, Tijn | |
Vries, Mark Sebastiaan de | Weusthof, Fedde (K) | |
Weber, Jules (K) | Wijma, Karel | |
JO11-3 (2e klasse) | JO11-4 (3e klasse) | |
Assies, Maximo (K) | Bruin, Maas de | |
Doorn, Morris van | Coenen, Florian | |
Drapers, Jean | Ebus, Timo | |
Hesselmann, Neal | Er, Kuzey Nuh | |
Horsten, Quentin | Hachioui, Houdaifa El | |
Noordenne, Naut van | Heijde, Alexander van der | |
Schoufour, Sam | Katawazai, Bahir | |
Segers, Jan | Poelman, James | |
Semedo, Devanio | Romero Torcida, Samuel | |
Stormezand, Lowe | ||
Touw, Koen van der | ||
JO10-1 (Hoofdklasse) | JO10-2 (1e klasse) | |
Banis, Dani | Adriaanse, Olivier | |
Erdogan, Melih Aras | Haan, Karel de | |
Hodzic, Leon | Letzer, Isaac | |
Mastouri, Ziyed | Louwerens, Diaz | |
Meijboom, Julius | Muijs van de Moer, Edward | |
Nap, Carsten (K) | Prevaes, Lean | |
Sibelo, Otis | Schnellen , Tijn | |
Stepanjan, Mikael | Weustink, Arnaud | |
Tamkafa, Efe | ||
JO10-3 (2e klasse) | JO10-4 (3e klasse) | |
Cephe, Kaan | Albai, Alessio | |
Delgado Goncalves, Mick | Bas, Bayezid | |
Hendrikse, Jack | Fibbe, Daan | |
Lo, Enzo | Kras, David | |
Ouwerkerk, Seph | Lampe, Maas | |
Ploeg, Deene Van der | Nouhi, Adam | |
Sakatti, Imran El | Pauw, Ties de | |
Talic, Cinar | Rouw, James | |
Tonino, Manuel | ||
JO10-5 (3e klasse) | JO10-6 (4e klasse) | |
Akker, Piet Hein van den | Bruyn, Maxim de | |
Barendregt, Tijn | Hoorn, Tom | |
Bax, Wytze | Kuiken, Maas | |
Guijs, Matthew | Laar, Storm | |
Neslo, Nathan | Lahnstein, Julius | |
Nouri, amir | Minderhoud, David | |
Pereira Mota, Mason Lexiano | Rossem, Tobias van | |
Weele, Vincent van der | Sghouani, Yassier | |
JO9-1 (Hoofdklasse) | JO9-2 (1e klasse) | |
Pinas, Nigel | Arkoubi, Imran el | |
Beek, Isaiah | Esser, Huib | |
Cheung, Levyn | Goudswaard, Niek | |
Hoogh, Melle de | Hoek, Flip op de | |
Koene, Mick | Man, Ewout de | |
Sukul, Taj | Blokland, Jamarion | |
Toth, Attila | Veenstra, Stag (K) | |
Zaroual, Mohammed Faouzi | Winegram, Yoel | |
JO9-3 (2e klasse) | JO9-4 (2e klasse) | |
Adriaanse, Arthur | Bhattoe, Milan | |
Assbai, Eden | Mohammed Hachiou | |
Graaf, Roef van de | Etman, Joep | |
Hamdaoui, Liam El | Kassou, Zakaria | |
Houta, Anwar | Kicken, Valentijn | |
Janssen, Simon | Lieburg, Nout van | |
Mastouri, Omar | Pastwa, Marnix | |
Polak, Vinycio | Smeele, Seger | |
JO9-5 (2e klasse) | ||
Aazar, Adam | ||
Basali, Miche | ||
Cadi, Adam | ||
Dalmeijer, Kris | ||
Ebecilio, Mason | ||
Pouw, Zita | ||
Stam, Thomas | ||
Westrhenen, Constantijn van |
Teams en foto’s van voorgaande seizoenen zijn hier te vinden op de archief website.
75
74 73 |
Familie Prionk/Hoozemans
Familie Hollaar Familie Kogel |
72 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
71 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
70 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
69 | Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV- Team JO 12-3 |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Suzan en Cock |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Swinkels Family Brewers |
12 | Hans Slager |
11 | Bas Endlich |
10 | Andy en Patrick Pols |
9 | Sander Siegersma |
8 | Frank van de Vijver |
7 | Peter de Meijer |
6 | Thijs Provoost |
5 | Luuk Provoost |
4 | Marlon van der Goes |
3 | Familie van Ast |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |