Excelsior Rotterdam Onder 18 (NB, dit is geen team van de Sportclub Excelsior maar van de Excelsior Jeugdopleiding! De sportclubteams hebben allemaal een eigen pagina in de subkopjes)
Bovenste rij van links naar rechts: Jeremai Sankes, Nitesh Changoer, Len Bleeker, Cedric Hatenboer, Jelani Seedorf, Tom van den Bos, Nathan Lansman, Mishawn Molina.
Middelste rij van links naar rechts: Alkan Bilgi (teammanager), Emre Oguz, Kymani Nedd, Jose de Almeida Reis, Tijmen Holla, Ivar Geneugelijk, Azzam el Nasri, Jesse Reer, Stan Klaver, Valentijn Heijberg (fysiotherapeut).
Onderste rij van links naar rechts: Gerard Apon (assistent-scheidsrechter), Thijs Blaak, Maxwell Sam-Sin, Sharan Gayadien (assistent-trainer) Jonathon Fairbairn (trainer/coach), Oussama Bekkaoui (assistent-trainer), Pepijn Nobel, Leandro Tantaro, Wouter Korteweg (keeperstrainer).
De teams van Sportclub Excelsior hebben elk een eigen teampagina. Houd hiervoor de cursor op de leeftijdslaag die genoemd wordt op de rode balk van deze website.
75
74 73 |
Familie Prionk/Hoozemans
Familie Hollaar Familie Kogel |
72 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
71 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
70 | Winnaar Kralingse Bingo 2024 |
69 | Antonella Carletti |
68 | Martin Borsboom |
67 | Erik |
66 | Jos Goossen |
65 | Jan Willem Bartz |
64 | Ismail en Imraan Mrimare |
63 | Familie Igalla |
62 | Erasmus Schoonmaakdiensten |
61 | Familie Cephe |
60 | Piet van Linschoten |
59 | www.erasmustalent.nl |
58 | ALP Shipping BV- Team JO 12-3 |
57 | Familie Stepanjan |
56 | Joep Klomp |
55 | Familie Weustink |
54 | Beste Product van het jaar |
53 | YNNO bv |
52 | Rouwcentrum Alexander |
51 | Salet Uitvaartverzorging |
50 | MOJO |
49 | Nout den Hamer |
48 | Familie de Bruijne |
47 | Van Alphen Open Haarden |
46 | Familie Hoffmann |
45 | Familie Van Stijn |
44 | Kantinecrew 2021/2022 |
43 | Familie Goudswaard |
42 | Familie Boutkabout |
41 | Familie Boutkabout |
40 | Familie Bandel |
39 | Marco Adriaansen |
38 | Supporter van SC 13-1 |
37 | Meertens en Van Zanten |
36 | Financieel Bureau 10 |
35 | Familie Maitimu |
34 | Erik Willaarts |
33 | Jaap Bontenbal + |
32 | Wim Bontenbal |
31 | de Klus Therapeut |
30 | Thomas en Felix |
29 | Familie Van Altenburg |
28 | Reinout en Julius Meijboom |
27 | Familie Uyrum |
26 | Casper en Simon Janssen |
25 | Kaj en Billie Platteschor |
24 | Familie Koetsier |
23 | Kinderen Bruins |
22 | Familie Rasenberg |
21 | Suzan en Cock |
20 | Jeugdopleiding SBV Excelsior |
19 | Audrey Buijsrogge |
18 | Mayha Catering bv |
17 | Arnold van Ouwerkerk |
16 | een echte vriend van de Sportclub |
15 | Bob de Lange |
14 | Wim Vriends |
13 | Swinkels Family Brewers |
12 | Hans Slager |
11 | Bas Endlich |
10 | Andy en Patrick Pols |
9 | Sander Siegersma |
8 | Frank van de Vijver |
7 | Peter de Meijer |
6 | Thijs Provoost |
5 | Luuk Provoost |
4 | Marlon van der Goes |
3 | Familie van Ast |
2 | Joris de Caluwe |
1 | Simon Kelder |