Voorlopige indeling teams seizoen 2022-2023




Onze coördinatoren hebben met de grootste zorgvuldigheid een VOORLOPIGE teamindeling gemaakt voor komend seizoen.

Zie de volgende links:

Interne Jeugdompetities 2022-2023. Eventuele reacties naar Saida Igalla: wec@scexcelsior.nl

Vrouwenopleiding teamindeling. Eventuele reacties naar Leon van Zanten: lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl

Onderbouw 22-23. Eventuele reacties graag naar Maurice Hiugens en Meino Boon onderbouw@scexcelsior.nl of MO13: meiden: lvanzanten@excelsiorrotterdamvrouwen.nl

teamindeling midden- en bovenbouw. Eventuele reacties graag naar Arthur Rasenberg en Patrick de Bruijne: middenbouw@scexcelsior.nl

Verder is nog van belang dat het nieuwe trainingsschema is gepubliceerd op de website.

Ook de trainers van de midden- en bovenbouw en van de onderbouw zijn inmiddels bekend.

Middenbouw – Bovenbouw 2022-2023
Trainers
23-1 trainer Jeroen Bosman
23-1 trainer Manuel Soares Silva
23-2 teamleider Joep Klomp
23-3 trainer/coach Emile Kalis
23-3 teamleider Willem Rasenberg
JO19-1 trainer Patrick van der Veen
JO19-2 trainer Randy Essed
JO17-1 trainer Willem van Rij
JO17-2 trainer Wesley Bennik
JO17-2 trainer Richard Bennik
JO16-1 trainer Sudesh Chote
JO16-2 trainer Nilton Andrade
JO16-2 trainer Benjamin Dick Douala
JO15-1 trainer Maurus van Eijk
JO15-1 trainer Armin Grgic
JO15-2 trainer Björn Kommeren
JO14-1 trainer Yassine Belghar
JO14-1 trainer Milton Keeldar
keeperstrainer Jailson Delgado
Coordinatoren
O14-O17 Arthur Rasenberg
O19-O23 Patrick de Bruijne

Onderbouw

J013-1 Mitchell den Ridder
J013-2 Ebbe Broere
J013-2 Leon Biesbroeck
J013-3 Vacature
J012-1 John Brussé
J012-1 Elisio
J012-2 Revelino Zijderveld Kara
J012-3 Vacature
J012-4 Vacature
J011-1 Danilson
J011-2 Edwin Voorspuij
J011-3 Mertijn Goudswaard
J011-4 Michiel Schoenmackers
J011-4 Felix Guepin
J011-5 Julius D Leon
J011-5 Ijsbrand de Lange
J011-6 Yusuf Bicaki
J010-1 Amrins, Hoessein
J010-2 Ravi vd Meer
J010-2 Cephe, Turkelil
J010-3 Allard Noordenne
J010-3 Mark Stijger
J010-4 Richard Stormezand
J010-4 Terrence Hesselmann
J010-5 Vacature
J09-1 Vacature
J09-2 Vacature

Coordinatoren: Maurice Hugens en Meino Boon

Meldingen
Agenda