Voorlopige teamindeling 2021-2022 inclusief bovenbouw




De VOORLOPIGE indeling voor komend seizoen is gemaakt. Zijn er vragen over de indeling, neem dan contact op met de coördinator van de leeftijdsgroep waarover het gaat.                    

  • Let op!!! Voorlopig betekent dat, dat er binnen de indeling nog kan worden geschoven. Dit kan nog gebeuren tijdens de start van het seizoen.
  • Sportclub Excelsior volgt het advies van de KNVB om spelers zoveel als mogelijk in te delen in hun geboortejaar.
  • Deze indeling is tot stand gekomen op basis van de adviezen van de trainersstaf in overleg met de technisch coördinatoren.
  • Het trainingsschema voor komend seizoen wordt later gepubliceerd op de website.
  • Trainingskleding is begin van het seizoen te verkrijgen bij het kledingpunt op Woudestein of via de website, ook hier volgt nog nadere informatie.
  • Een kledingpakket is alleen verplicht voor spelers in een selectieteam, voor de aandere teams is het aanbevolen.
  • Ieder team zorgt samen nog voor de eerste bekerwedstrijd voor 2 teamouders die de organisatie rondom het team coördineren; het
    voetbaltechnische gedeelte wordt volledig opgepakt door de trainers.

Sportclub Excelsior werkt volgens het Technisch Jeugdplan 2018-2025 zoals dat onder missie en visie op te lezen is.

Het lidmaatschap van Sportclub Excelsior houdt onder meer in:                                                          

– Bekendheid met de regels die aan het lidmaatschap zijn verbonden en die zijn te vinden op de website.

– Toestemming voor het bewaren van opgevraagde persoonsgegevens en voor publicatie van namen bij teamindelingen en foto’s van elftallen en wedstrijdsituaties op de website en andere openbaar toegankelijke bronnen van Excelsior. Voor vragen over dit onderwerp kunt u een mailtje sturen naar de Functionaris Gegevensbescherming via info@scexcelsior.nl.

– Doorgeven van wijzigingen in adres, email en telefoonnummers is de verantwoordelijkheid van speler /ouder en /begeleider. Wijzigingen graag z.s.m. doorgeven via info@scexcelsiorjeugd.nl

Beëindigen lidmaatschap of overschrijven naar een andere vereniging is niet meer mogelijk

We starten hieronder met de bovenbouw, daarna de middenbouw en onderbouw, en we en pas daarna (sorry dames!) verschijnt de nieuwe jeugdopleiding van de vrouwen. We wensen jullie allemaal een geweldig voetbalseizoen!

 

Seniorenselectie; coördinatie Cock van Zanten
SC 1 & JO23-1 SC 2
Bilici, Boran 1 Borsboom, Valentijn
Charbouch, Ismael 2 Delic, Faruk
Cools, Claes 3 Dos Santos Fonseca, Rafael
Diepstraten, Maas 4 Gelber, Ruben
Echankouki, Mehdi 5 Groot, Timo de
Eijk, Maurus van 6 Kalis, Maas
Esajas, Jurvely 7 Kneefel, Julian
Essen, Ivan De van 8 Lek, Stijn
Galen, Jeroen van (K) 9 Lisapaly, Luka
Grinsven, Dario van 10 Malais, Thomas
Haften, Martijn van 11 Matti, Jort
Heimens Visser, Niels 12 Pos, Casper
Hof, Justice 13 Provoost, Thijs
Hylarides, Ruud 14 Rasenberg, Willem
Kaplan, Mikail 15 Revelino Zijderveld Kara (K)
Keijser, Kyan 16 Sinanoglu, Kadir
Kok, Joey de (K) 17 Swart, Daan (K)
Leeuw, Menno de 18 ’t Hart, Yanick van
Ligthart, Teun 19 Tolenaar, Tijn
Meulen, Jake van der 20 Yardim, Osman
Mullens, Tim 21
Peters, Roland 22
Ploeg, Mees van der 23
Provoost, Luuk 24
Puil, George van der 25
Rasenberg, Berend (K) 26
Schaik, Sonny van 27
Schanke, Lars van 28
Sghiri, Imran 29
Tikai, Dhruv 30
Trip, Michiel 31
.
Middenbouw coördinatie:
.
Arthur Rasenberg, Patrick de Bruijne
JO19-1 JO19-2
Ajghouf, Badr 1 Bouazzaoui, Abdelkader
Bouayadi, Salim el 2 Bruijn, Mees de
Bruijne, Jamie de 3 Burg, Wessel van der
Cools, Noud 4 Haarlem, Jasper van
Dinckan, Altan 5 Hormann, Julian
Essed, Mees 6 Huizinga, Gijs
Haften, Sander van 7 Izmar, Jassin
Hangelbroek, Lander 8 Kattestaart, Ricardo
Kachoura, Nessim 9 Khattouti, Mohammed El
Klomp, Joep 10 Lodewijk, Boris
Lard, Mark 11 Raams, Jimi
Lodder, Quirijn 12 Roemer Heida
Lopes, Jalen 13 Ruiter, Siep de
Manuputty, Ivo(K) 14 Schol, Casper
Miranda, Rui de 15 Smeets, Diederik
Plomp, Tycho (K) 16 Stap, Hein van der
Weil, Sem 17 Waal, Rard de
Zuijdwegt, Mick 18 Zhar, Karam
.
JO17-1 JO17-2
Agzannay, Mohammed Akachar, Anouar
Alphen, Quinn van Berg, Levi van den
Blackson, Anthony Breinburg, Redenshio
Bouamar, Dien Caluwé, Simon de
Brouwer, Daan Essed, Nout
Camara, Ismael Izmar, Adam
Erkelens, Willem Mik, Thijmen
Geukens, Christiano Monteiro Santos, Jorany (K)
Hernando, Genelo Nijs, Jeppe de
Koetsier, Hidde Rijk, Jimy de
Leeuw, Mees de Slot, Wally van der
Overloop, Luka Spijkerman, Werner
Rasenberg, Guus (K) Toorenvliet, Bastiaan
Ruiter, Daan de Veldhoven, Daen van
Sucic, Fabio Vendel, Silke
Zoutewelle, Noah Vries, Mitchell de
.
JO16-1 JO16-2
Anfernee Pinheiro Tavares, Owen Ariani, Zakaria
Bakker, Binck Jan Bakas, Mohamed (K)
Bilgi, Imran Bachraoui, Elias al
Brouwer, Abe Duyser, Tjark
Bruggen, Benjamin van Bosch, Jonathan
Clara Lima, Noreaga Bosman, Benjamin
Delfgaauw, Rafi Hamzaoui, Rayan
Ghouizy, Saleh El Honarvar, Arjaen
Gurbanov, Vagif Kröner, Alexander
Ibn Al Abbar, Mohamed Mathoera, Shivan
Kattestaart, Giovanni Meijer, Dylano
Kljucanin, Donnie Pires da Cruz, Freddie
Leije, Wisse van der Richters, Jip
Mourik, Dexter Terli, Laurent
Vellekoop, Desley (K) Wijsenbeek, Lout
Vogelaar, Loek Chote, Armaan
.
JO15-1 JO15-2
Bakker, Vince Ataché, Wasim
Brands, Quinten Biesbroeck, Abel
Bruin, Gijs de Derksen, Berend (K)
Cramer, Mees Dutilh, Wick
Daghmoumi, Adam Hazel, Donthe
D’Leon, Julius Heeger, Olivier
Fissoune, Ayoub Hoffmann, Pepijn
Köksoy, Fatih (K) Jacinto, Ahmed Yassin
Koetsier, Hugo Martis, Léon
Lange, IJsbrand de Richardson, Zinadine
Lopes, Yaell (K) Sandifort, Cas
Sterk, Robbert Somberg, Vrij
Veen, Noam van der Vlaminck, Mauro
Warnar, Floris Wijsenbeek, Jaap
Wright, Robbie
Zwiers, Finn
.
JO14-1 JO14-2
Alphen, Mick van Bakker, Ole
Anicet, Gabriel Caluwé, Mats de
Bandel, Thijs Engels, Ayden
Erkelens, Adriaan Hendriks, Quinten
Geldorp, Mats Herni, Thijn
Giuntoli, Cesare Hooning, Simon
Godron, Morris Katawazai, Sabawoen
Hare, Oloo ten Neut, Bram van der
Haroun, Ally Otten, Luuk
Hooi, Ausiny Ottevanger, Thijs
Kempen, Cameron Seebregts, Skerret
Kim, Roy Strormann, Loek (K)
Klooster, Just Veen, Daan van der
Sipahi, Sahil Wassink, Mick
Smit, Brett Wijngaarde, Isaiah
Stijn, Duncan van (K) Zhar, Nizar
Wang, Jonathan
.
JO13-1
Altenburg, Lucas van
Ayadi, Jaouad
Claassen, Sem (K)
Graaf, Zipper de
Guepin, Sweder
Heestermans, Maurits
Kaba, Mouhamed
Lely, Max
Maa, Stijn de
Neven, Jonas
Ozturk, Mehmetay
Rodrigues, Michael
Rozendaal, Girailey
Schroeff, Seth van der
Turney, Ismail
Voogt, Mats
.
Onderbouw (coordinatie: Maurice Hugen en Meino Boon)
.
J012-1 J012-2
Akarkach, Rayan Abbadi, Mohammed
Clecio, Ricardo Tavares Cardoso Abraha, Nathan
Daghmoumi, Wassim Kassrioui, Safoane
Feddahi,Arsalaan Loic van der Bruggen
Gaga, Abdellila Ogbasilasie, Julian
Gunneweg, Philippe Oostenbrink, Jaden
Haan, Owen de Pereira Mota, Marley Maxwell
Rimon, Qiyairo Sipahi, Sirat
Schulz, Marius Smeele, Jesse
Wijma, Bram Tarraz, Bilal
.
J012-3 J012-4
Brouwer, Stijn Ast, Kostan van
Bakhtiar, Uzair Bergen Walraven, hein van
Dijk, Maas van Bos Cueva, Javier van den
Hermes, Nigel Essakkati, Mohamed
Kassrioui, Amin Fissoune, Ilyas
Peterson, Thomas Lieburg, Jack van
Pols, Andy Slager, Axel
Quasghiri, Maher El Stap, Job van der
Seebregts, Sixten Visser, Quinten de
Tahzib, Micah Yakisir, Arif Kaan
.
J012-5 M012-2
Bakker, Nick Almeida Monteiro, Joelle
Dubois, jacob Ben Addi, Yasmine
Agzannay, Zaki Bosman, Bente
Minderhoud, Hugo Kaya, Elif Su
Rooij, Luc van Heavenly,  Emnes
Thakoer, Shakti Jánn Dyvani Sholles
Voorspuij , Lucas Lahmar, Nisrine
Wijsenbeek, Philippe Olijfveld, Shaniece
Willems, Arian M Unleur, Damla
Woldebruk, Zakariya
.
J011-1 J011-2
Arslan, Merdan Steege, Pepijn ter
Azaim, Ismail Akbulut, Alper
Borges Dias, Liandro Binda, Te Shawn
Brusse, Sem Bouhlal, Soufian
Casco, Jonas Dogan, kuzeij
Cruden, Cedairo Er, Mahir
Giessen, Don van der Fibbe, Teun
Meijboom, reinout Hellendoorn, Gijs
Pinas, Jordan Hoogenstraaten, Thijs
Schroef, Daan van de Knezevic, Damien
Vermeulen, Levi Marsman, Ole
.
J011-3 J011-4
Burgers, Oscar Peterson, Felix
Bergen Walraven, Lex van Brouwer, Pieter
Douma, Ties Heetman, Jip
Eijk, Julian van Janssen, Casper
Hoekman, Dex Pastwa, Julius
Kella, Rayan Pullens, Siem
Kuiken, Tibbe Romijnsen, Wieger
Ottevangers, mees Teeuwen, Casper
Pruijn, Thomas Toorenvliet, Duco
Swart, Victor Westrhenen, Constantijn van
Wal, Friso van der Zhar, Jad

 

J010-1 J010-3
Sluijter, Job Minderhoud, Bas
Ali, Ayman Hoevernaar, Jort
Arif, Leonard Klijn, Reinder
Derbeder, Aras Messaoudi, Abdelhak
Heerkens, Fedde Oostenbrink, Jaxon
Essekati, Mahir Salvador Condes
Manuel, Mik Smiths, Jonas
ten Braak, Ruben Wigmans, Bryan
Turney, Adam
.
J010-4 J010-5
Langejan, Casper Kasper Fokkens
Abraha, Minas Ajbilou, Damian
Djaylicio Vieira Mascarenhas Blokland, Jaydon
Hmamouch, Zinedine Emmerik, Lex
Tekinalp, Eray Goudswaard, Sepp
Veenstra, Tijn Kidane, Luchanzo
Vries, Mark Sebasiaan de Kuijsten, Tim
Woldebruk, Ismael Padmos, Bas
.
J010-6 J010-7
Naam Naam
Nijman, Jolle Foncke, Mats
Bode, Lex Hageman, Lucas
Guepin, Otto Lint, Justin
Kassrioui, Imran Neve, Maxim
Meer vd, Ravi Swart, Laurens
Mulder, Hidde Visser de, Phillipe
Schoemackers, Huib Winkster, Tom
Seedorf, Ilajah Zwinkels, Otto
.
J010-8 J09
Ajdad, Mouad Meulen, Mats ter
Akbulut, Ener Bouhlal, Rayan
Bicaki, Mert Everon, Jazz
Gvozdenac, Jovan Garone, Cristiano
Lacrum, Joshua Iqachoura, Sami
Melein, Benjamin Leatemia, Mayson
Nouri, Benjamin Ngadiman, Jahmairo
Welles, Tijn Schaad, Jessy
.
J08
Banis, Dani
Boutkabout, Aiden
Mataich, Amir
Otmani, Amir
Otmani. Faouzi
Smeets, Thom
Stepanjan,  Mikeal

 

Vrouwen (coordinatie: Leon van Zanten en Robert-Jan Snijders) 
Beloften MO17
Bezemer, Chloë
Ardon, Rachelle Bierman, Lizzy
Berkel, Annabel van Clerq, Michelle le (K)
Blom, Shirley Dutilh, Lou
Coelho Aurelio, Stephanie Gisbergen,Dian van
Delft, Zenna van Helderman, Irem
Hemminga, Lot  (K) Hompot, Carla
Homan, Chelsea Houwelingen, Manoah van
Jong, Yasmine de Jacobs Pardinas, Julia
Laamouz, Kamar Kaam, Aimee van
Lim, Isabella Mol, Lieve
Mrabti, Dania Rijsbergen, Fay van (K)
Ommeren, Ravalcheny van Silva Demi, Ciara
Santos, Jennifer Swart /Klijberg , Yora de
Snijders, Fleur Vles, Sarah
Stam, Fleur
Wooning, Luna
.
MO16 MO14
Akhatab, Maisam Aarnoutse, Noa
Apang, Maitara Amouri, Aya
Assaih, Aya Ast, Lima van
Barkouki, Amira El Clercq, Nadine le
Hemmen, Milou Erol, Cylin
Hoff, Britt van ‘t Heerebout, Ramira
Houwelingen, Felise van Heumen, Ashley van
Kamerman, Vlinder Kleinveldt, Chelsey (K)
Koopman, Bo (K) Maarel, Marije van der
Kroon, Nikita (K) Meij, Karlijn van der (K)
Pakasklyté Edhart, Cynthia Mowlabaks, Sandia
Riddle Sakia, Jeraina Rij, Sienna van
Schroevers, Jescilya Schapendonk, Dana
Thomas, Aleysha Smit, Jada
Vermeulen, Nova Vaes, Jackie
Visser, Loeka Valentijn, Jill
Werf, Mandy van der Ysselsteyn, Lizzy
.
MO13 MO12
Aanen, Daphne Albai, Amélie
Baydar, Dilara Baakoun, Basma (K)
Breinburg, Adannayah Bakas, Sara
Buijs, Alyson El Hachioui, Maroua
Delgado Gomes, Ginayra Godron, Vita
Dutilh, Mae Kuijsten, Lara
Esveld, Myrthe Scheurwater, Suze (K)
Esveld, Sterre (K) Somerg, Muze
Even, Roos Wong-si-kwie, Charlisa
Gooijer, Sanne de
Haanskorf, Honolulu
Katwijk, Maybrit van
Langstraat, Femke
Mudde, Skye
Pektok, Kayra
.
MO11 MO10
Bax, Berit Boogaart, Meve van den
Collaert, Emma (K) Calim, Ilayda (K)
Dormoy, Jovielle Corinde, Elin
Franken, Isis Fraenk, Jacyntha
Groenendijk, Ginger Passchier, Florence
Lahmar, Kamilia Pee, Fenne de
Langejan, Wende Pool, Roxy
Noordhoff, Noortje Zohre, Paris (K)
Slager, Ella

 

 

Veteranen

35+ 1

Adriaanse, Marco 1
Ast, Jacko van 2
Bruijne, Patrick de 3
Derbeder, Erman 4
Diggele, John van 5
Endlich, Bas 6
Essed, Randy 7
Graaf, George de 8
Kapaan, Denny 9
Kappel, Marciano 10
Langendoen, Guido 11
Mendeszoon, Reza 12
Pace, Renato 13
Romijn, Arwin 14
Talic, Hakan 15
Michiel Schoenmaeckers 16
Miranda, Jerry de ovb
Lindenhof, Martijn ovb
Etman, Jerrel ovb
Penijn, Stephan ovb

 

Meldingen

-

Agenda